Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Przed chwilą, anica napisał:

Tyś(ka) jednak  hotelik, czyżby wizyta PA wypadła źle?  dzisiaj może nie będę dzwonić,  po kastracji pewnie i tak będzie cały dzień spał, jutro zadzwonię ,bo szczerze mówiąc to liczyłam na to że już jamolek ma domek :)

Justyna nic mi nie mówiła o chętnym domku wczoraj. Tylko o tym, że jamnikor trafi do hoteliku. A może to sprawa "w praniu" jeszcze... i nie wiadomo, co z tym domkiem i woli nie zapeszać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2018 o 18:50, Tyś(ka) napisał:

Justyna nic mi nie mówiła o chętnym domku wczoraj. Tylko o tym, że jamnikor trafi do hoteliku. A może to sprawa "w praniu" jeszcze... i nie wiadomo, co z tym domkiem i woli nie zapeszać. 

Już mogę opowiadaćoczko.gif  ... domki chętne były dwa! a raczej nawet 3 bo jeszcze dzisiaj zadzwoniła Ewu , dzwonił chętny pan ,ale decyzja już została podjęta przez p Grażynkę i jamniś ma domek, tylko może tam jechać za dwa tygodnie, wizyta PA wypadła pozytywnie, ode mnie domek z kotkiem odpadł ,ponieważ jamnik nie toleruje , sytuacja trochę się skomplikowała ,ponieważ okazało się, znalezione razem pieski,  były ze sobą bardzo zżyte , w DT wyglądało tak jakby on ją .. bronił... był jej tarczą?  nawet ugryzł córkę i męża p Małgosi, stąd pomysł ,żeby odizolować pieski i podobno Justynka zabrała go do siebie ale tylko na weekend, we wtorek zaraz po kastracji ,pojechał do hoteliku /p.Grażynka powiedziała że już nie chce ryzykować z żadnymi DT na te dwa tygodnie, ponieważ domek chce adoptować oboje ,pieska i suczkę , po rozłączeniu piesków, sunia się bardzo wycofała :(   p Grażynka powiedziała że już by je połączyła razem w hoteliku, ale okazało się niestety ,że sunia ma szmery na sercu i jest umówiona wizyta u prof.Pasławskiej na konsultację ,ponieważ do tego jeszcze wet nie ma pewności czy sunia jest sterylizowania, gdyby była taka konieczność ,opinia kardiologa jest ważna w jej przypadku a na razie ma sprawdzane hormony!/ Jak widać pomimo że pieski zaopiekowane.... kciuki nadal bardzo potrzebnespoko.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wklejam na prośbę znajomej, która ten spacer prowadzi

Serdecznie zapraszamy na spacer, którego tematem będą wrocławskie strachy i straszydełka. Oprowadzi nas Marysia, przewodnik miejski z długoletnim stażem i ogromną wiedzą. Spotykamy się 9 czerwca o godzinie 10-tej pod pomnikiem Fredry
Uczestnicy zamiast opłaty będą mogli wrzucić grosik do skarpetki Toto Tosi.
Historię Toto Tosi możecie poznać tu : https://www.facebook.com/events/187801821865818/
Zbieramy dla niej na operację i leczenie i bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie 

ZdjÄcie użytkownika Sylwia Wojtunik-Nowak.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Świetna sprawa :) Zapiszę sobie w kalendarzu. Będzie ciężko z czasem, ale może się uda?

Spróbujmy się zorganizować! :)  ja również zapisuję i sprawdzam swój kalendarz! może to dobry moment ,żebyśmy się poznały :)

Dnia 23.05.2018 o 12:29, NikaEla napisał:

wklejam na prośbę znajomej, która ten spacer prowadzi

Serdecznie zapraszamy na spacer, którego tematem będą wrocławskie strachy i straszydełka. Oprowadzi nas Marysia, przewodnik miejski z długoletnim stażem i ogromną wiedzą. Spotykamy się 9 czerwca o godzinie 10-tej pod pomnikiem Fredry
Uczestnicy zamiast opłaty będą mogli wrzucić grosik do skarpetki Toto Tosi.
Historię Toto Tosi możecie poznać tu : https://www.facebook.com/events/187801821865818/
Zbieramy dla niej na operację i leczenie i bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie 

ZdjÄcie użytkownika Sylwia Wojtunik-Nowak.

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!prosi.gif  poszukujemy opieki na ok trzy miesiące do zdaje się sierpnia, dla starszej ok 10letniej jamnikowatej suni, Pimpusia jest bardzo grzeczna i spokojna, taka nakolankowa sunieczka :) pańcia na czas pobytu suni zapewnia jej wyżywienie ,bardzo proszę o pomoc dla tej sunieczki, ponieważ podobno jak się nie znajdzie domek na te trzy miesiące to sunia może zostać oddana do schroniska :(   jeśli ktoś mógłby pomóc więcej informacji chętnie udzielę ja lub Ewu, proszę o kontakt tu na wątku lub na PW

a206223619927b07med.jpg

a58c4bbb4cd96673med.jpg

Link to comment
Share on other sites

O kurcze... mogę ogłosić na wrocławskich grupach pomocowych... jeżeli chcecie, ale wówczas poproszę na pw o namiary jakieś telefoniczne, aby od rauz przekazywać zainteresowanym. No i potrzebna jest konkretna data: od kiedy do kiedy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

Spróbujmy się zorganizować! :)  ja również zapisuję i sprawdzam swój kalendarz! może to dobry moment ,żebyśmy się poznały :)

Dziękujemy :)

Ja wtedy pracuję, odrabiamy dzień w którym zamknięto szkołę z powodu awarii wody

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

O kurcze... mogę ogłosić na wrocławskich grupach pomocowych... jeżeli chcecie, ale wówczas poproszę na pw o namiary jakieś telefoniczne, aby od rauz przekazywać zainteresowanym. No i potrzebna jest konkretna data: od kiedy do kiedy.

Ok ustalę to i jutro napiszę , dziękuję buziak.gif

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

Ja wtedy pracuję, odrabiamy dzień w którym zamknięto szkołę z powodu awarii wody

... życieoczy.gif

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Mogę poprosić panią która adoptowała od nas radysiankę , Braszkę.

Dziekuje Poker

Wczoraj znalazlysmy pania Justyne na fb ktora prawdopodobnie pomoze ale gdyby nie wyszlo to odezwe sie do Ciebie

Dziekuje za odpowiedz

Ps. Fajnie ze byly u Ciebie Radysiaki :) jakos nie kojarze tych watkow ale ciesze sie ze Braszka znalazla super dom dzieki Tobie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

@anica :(( Wrocławska Fundacja szuka pilnie DT dla staruszka jamnika!


Może coś uda Ci się podziałać? 

Tysiu,  rozejrzę się!  napisz mi tylko czy to domek z jakimś terminem/ na czas wyjazdu/  czy też bez terminu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2018 o 16:35, Tyś(ka) napisał:

@anica :(( Wrocławska Fundacja szuka pilnie DT dla staruszka jamnika!


Może coś uda Ci się podziałać? 

Tysiu, podaj mi na PW jakiś telefon do Fundacji ,jeśli jamniczek jest w miarę zdrowy to może coś się uda?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2018 o 10:22, malagos napisał:

A ja się pochwalę, ze nasz tymczasowicz Reksio pojedzie za 3 tygodnie do Wrocławia :) Super rodzinka go wypatrzyła na OLX, byli u nas  na Kurpiach poznać Reksia i przyjadą ponownie po urlopie w Grecji :)

Brawo wrocławianie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mogę podesłać, acz widzę, że już post zniknął... to chyba już nieaktualne?

Tylko się cieszyć :)

Dnia 7.08.2018 o 10:22, malagos napisał:

A ja się pochwalę, ze nasz tymczasowicz Reksio pojedzie za 3 tygodnie do Wrocławia :) Super rodzinka go wypatrzyła na OLX, byli u nas  na Kurpiach poznać Reksia i przyjadą ponownie po urlopie w Grecji :)

Zapowiada się , super domek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...