Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Cześć Wszystkim. 

Bardzo proszę o polecenie mi dobrych wetów we Wrocławiu.

Szukam kogoś od usg i chirurga od sterylek. No i kardiologa, ale to pewnie dr Pasławska?

Znajoma ma maleńką 2,5 kilogramową sunię.

Najlepiej gdyby była możliwość narkozy wziewnej. Poprzednia jej suczka zmarła na skutek błędów 

weterynarza i dziewczyna jest przerażona perspektywą operacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To nie są zdjęcia ze schroniska, tylko z naszej łazienki...

CZTERY ŚLICZNE 6-TYGODNIOWE KOCIĘTA PILNIE SZUKAJĄ DOMKU!!!

TRZY SĄ JUŻ PRAWIE ZUPEŁNIE ZDROWE, JEDNA KOCICZKA JEST W GORSZYM STANIE, ALE ZA PARĘ DNI TAKŻE BĘDZIE GOTOWA DO ADOPCJI!

KIZIA I MIZIA, MISIO I RYSIO PROSZĄ O DOMKI!!!

Jeśli nie możesz pomóc, zapytaj znajomych!

 

P1210740.JPG

P1210741.JPG

Link to comment
Share on other sites

Saro odpisałam na PW :)  nie mam pojęcia gdzie jest taka ulica??  jeśli nikt nie będzie mógł zrobić tej wizyty to będę musiała ja podjechać , przecież nie zostawię bidy z Redys ,ale uważam że są na dogo osoby bardziej doświadczone i autortatywne, które bardziej bym widziała do przeprowadzenia tej wizyty! Plisssss...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

Saro odpisałam na PW :)  nie mam pojęcia gdzie jest taka ulica??  jeśli nikt nie będzie mógł zrobić tej wizyty to będę musiała ja podjechać , przecież nie zostawię bidy z Redys ,ale uważam że są na dogo osoby bardziej doświadczone i autortatywne, które bardziej bym widziała do przeprowadzenia tej wizyty! Plisssss...

przez przypadek weszłam na wątek i zrobiłam komentarz bez sensu polecając Poker do wizyty PA, a przecież jest na tym wątku. Dlatego poprzedni wpis usunęłam . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem wywołana do tablicy.  Sara mnie prosiła, powiedziałam ,że jak nikt się nie znajdzie , to pojadę. . Robię naprawdę bardzo dużo wizyt.Przeciętnie 1. tygodniowo.

Są tygodnie ,że 3. a przecież są jeszcze inne osoby we Wrocławiu i mogłyby też nabierać wprawy.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Poker napisał:

Jestem wywołana do tablicy.  Sara mnie prosiła, powiedziałam ,że jak nikt się nie znajdzie , to pojadę. . Robię naprawdę bardzo dużo wizyt.Przeciętnie 1. tygodniowo.

Są tygodnie ,że 3. a przecież są jeszcze inne osoby we Wrocławiu i mogłyby też nabierać wprawy.

..  wiemy, wiemy!  że czasem.. czasu brakuje! że bardzo, bardzo dużo pomagasz! ale..,Twój autorytet jest niepodważalny!kwiatek.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szukam pomocy dla tego psa!!!  bardzo proszę jeśli ktoś mógłby pomóc w sfinansowaniu operacji? leczeniu? tego biednego psa to bardzo proszę o kontakt :)

Historia jakich pewnie wiele tu na dogo... jest właściciel, który na pewno kocha swojego przyjaciela, dba o niego jak umie!..  niestety nie ma pieniążków na leczenie a operacja to jest dla "Pana" " kwota nie do ogarnięcia''  takich pieniędzy po prostu nie ma!! :(  niestety piesek potrzebuje pomocy lekarza i to natychmiast! mam obawy ,że i tak już za długo to trwa!...ale może opowiem od początku... Około roku temu na spacerku w parku ,chyba też było już zimno, zwróciłam uwagę na pana z pieskiem ,który miał... spuchnięte 'jakby' oko i całe białko ,może nawet cała gałka oczna były ... czerwone, jakby zalane krwią ,wyglądało to źle! podeszłam i spytałam pana ,co się stało chłopakowi?  odparł ,że .. gryzł się z psem! i ten go ugryzł w oko i dla tego tak wygląda, ale krew już nie leci... przekonywałam Pana, że wygląda to źle i trzeba iść z tym do lekarza, bo może rozwinąć się infekcja i trudne do przewidzenia problemy!  Pan, zgodził się ze mną i potwierdził ,że jak najbardziej wybiera się do lekarza... ale chyba czeka na pieniądze? rentę? nie pamiętam już dokładnie, minęło kilka miesięcy może nawet już rok?  nie pamiętam? idąc do pracy, zobaczyłam z daleka Pana z pieskiem, przyspieszyłam bo przypomniałam sobie całe zdarzenie,  jak zobaczyłam co się stało z okiem tego nieszczęsnego psiaka, to mało się nie rozpłakałam!:(  tak naprawdę to już nie chciałam słuchać, nie trafiały do mnie wyjaśnienia... byłem u lekarza, ale operacja miała kosztować kilkaset złotych?!  Nie mam pieniędzy na leczenie!  te słowa dotarły do mnie!!!  i pomyślałam... Spróbuję szukać pomocy, jest dogo, może tutaj znajdziemy jakieś wyjście!  może razem uda nam się pomóc, proszęhailm.gif

Jak mogłam przejść,obok? jak mogłam zostawić ich ...pana i psa, samych, sobie...oni naprawdę ,potrzebują naszej pomocy ja sama nie jestem w stanie im pomóc!:(

530f6f4205f3e535med.jpg

84d709d624f37224med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie sądziłam ,że to oko wygląda tak strasznie. Aż się gorąco robi chociaż ja nie jestem  taka wrażliwa na widoki.

Niestety , niektórzy właściciele kochają swoje psy,ale po prostu nie mają za co pomóc i  nie wiedzą gdzie mogą znaleźć ją.

 Deklaruję 30 zł na operację i jeżeli będzie ona umówiona o możliwej  dla mnie porze, to mogę po operacji odwieźć psa z właścicielem do domu.

0
  •  
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

 

skromną dyszkę wpłacę, niestety nie dam rady więcej

Na razie nie wiadomo. Wet musi obejrzeć i ocenić jaki zabieg będzie potrzebny. Tak czy siak na pewno kilkaset złotych.

54 minuty temu, anecik napisał:

Trzeba byłoby pewnie psiakowi założyć wątek w "Mają dom ale potrzebują pomocy". Pan widzę zadbał o ubranko dla malucha - dam 20 zł.

Słusznie, anica powinna założyć wątek . Wygląda na to ,że pan kocha psa.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Nie sądziłam ,że to oko wygląda tak strasznie. Aż się gorąco robi chociaż ja nie jestem  taka wrażliwa na widoki.

Niestety , niektórzy właściciele kochają swoje psy,ale po prostu nie mają za co pomóc i  nie wiedzą gdzie mogą znaleźć ją.

 Deklaruję 30 zł na operację i jeżeli będzie ona umówiona o możliwej  dla mnie porze, to mogę po operacji odwieźć psa z właścicielem do domu.

0
  •  

 

17 godzin temu, Gabi79 napisał:

Jaka kwota jest potrzebna, tak w przybliżeniu?

skromną dyszkę wpłacę, niestety nie dam rady więcej

 

16 godzin temu, anecik napisał:

Trzeba byłoby pewnie psiakowi założyć wątek w "Mają dom ale potrzebują pomocy". Pan widzę zadbał o ubranko dla malucha - dam 20 zł.

To ja dam 40zł i już będzie pierwsza stówka. Strasznie musiał cierpieć ten piesek, a może nadal go boli :(

Anica będziesz zbierać?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, NikaEla napisał:

 

 

To ja dam 40zł i już będzie pierwsza stówka. Strasznie musiał cierpieć ten piesek, a może nadal go boli :(

Anica będziesz zbierać?

 

47 minut temu, mila-ada napisał:

Ja mogę dorzucić 50 zł, tylko komu wysłać?

 

 

37 minut temu, Anula napisał:

I ja też pomogę nie wiem w jakiej kwocie ale pomogę.

Może uda się z Panem podjechać do Lecznicy i ustalić co będzie robione z oczkiem i jaki będzie koszt zabiegu.W ten sposób można by było być na bieżąco z wiadomościami.

to czekamy na decyzje Ani co dalej

Link to comment
Share on other sites

Ale się dzieje. anica chyba padnie z wrażenia.

Pies nie ma wątku. anica pisze też na wątku swojej suni Taksy.

Wasza postawa i chęć pomocy utwierdza mnie ,że na dogo nadal są wspaniałe osoby.

Na razie nie wiadomo na czyje konto wpłacać. Być może anica zgodzi się , by na jej wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...