Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Korenia,spróbuj tak:

Jak jesteś na stronie głównej,to po prawej na górze masz swój nick-kliknij na niego i wybierz- OBSERWOWANA ZAWARtOŚĆ,tam masz też wątki ale tylko te,które dodałaś do OBSERWOWANYCH/ŚLEDZONYCH/  Ja wchodzę dalej tzn. na górze po lewej stronie pod DOGOMANIA masz: PRZEGLĄDAJ a obok AKTYWNOŚĆ i na to klikasz i pod spodem ukaże się- MOJE KANAŁY AKTYWNOŚCI -kliknąć na to i otworzy się lista kanałów.Spróbuj wybrać z niej - ZAWARTOŚĆ W KTÓREJ UCZESTNICZYŁEM i tam powinnaś mieć wszystkie wątki.Sprawdź też sobie po kolei wszystkie opcje z tej listy kanałów i też będziesz wiedzieć co się u Ciebie zapisało.

Opis wygląda może bardzo skomplikowany,ale nie jest tak źle...Ja tak sobie radzę,bo nic do tej pory,w moim przypadku się nie sprawdziło.

Dokładnie tak :) A jak przy wątku klikniesz na gwiazdkę to przejdziesz do 1 nieprzeczytanego postu

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Korenia,spróbuj tak:

Jak jesteś na stronie głównej,to po prawej na górze masz swój nick-kliknij na niego i wybierz- OBSERWOWANA ZAWARtOŚĆ,tam masz też wątki ale tylko te,które dodałaś do OBSERWOWANYCH/ŚLEDZONYCH/  Ja wchodzę dalej tzn. na górze po lewej stronie pod DOGOMANIA masz: PRZEGLĄDAJ a obok AKTYWNOŚĆ i na to klikasz i pod spodem ukaże się- MOJE KANAŁY AKTYWNOŚCI -kliknąć na to i otworzy się lista kanałów.Spróbuj wybrać z niej - ZAWARTOŚĆ W KTÓREJ UCZESTNICZYŁEM i tam powinnaś mieć wszystkie wątki.Sprawdź też sobie po kolei wszystkie opcje z tej listy kanałów i też będziesz wiedzieć co się u Ciebie zapisało.

Opis wygląda może bardzo skomplikowany,ale nie jest tak źle...Ja tak sobie radzę,bo nic do tej pory,w moim przypadku się nie sprawdziło.

Dziękuję bardzo! Działa :) 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, rita60 napisał:

" Dokładnie tak :) A jak przy wątku klikniesz na gwiazdkę to przejdziesz do 1 nieprzeczytanego postu " gdzie jest ta gwiazdka ?

 

Witaj rita60 :) Gwiazdki są przy każdym temacie po lewej stronie,w kolorze niebieskim.Jeszcze jak ktoś nie wie i nie ma,to po napisaniu posta na dole po lewej stronie pod spinaczem jest obrazek,tak jak bateria paluszek-powiadamiaj mnie o odpowiedziach.Trzeba kliknąć na ten obrazek i podświetli się na zielono.Będą wtedy powiadomienia ,jak ktoś coś napisze na wątku...

Link to comment
Share on other sites

A ja mam ogromny problem...kilka lat temu bedac w schronie zabralam malutka sunie na awaryjny dt, szybko znalazlam jej dom...wczoraj wlascicielka zadzwonila do mojej mamy, ze sie pochorowala i ,zebym szukala Kaji nowego domu...jestem zalamana. Kaja ma teraz z 7 lat, jest malutka, dlugowlosa, czarna, podpalana. Pisalam juz do LiluTosi.Znacie jakies dt domowe,bo ona do kojca sie nie nadaje... Ja pokryje koszta utrzymania.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, monika083 napisał:

A ja mam ogromny problem...kilka lat temu bedac w schronie zabralam malutka sunie na awaryjny dt, szybko znalazlam jej dom...wczoraj wlascicielka zadzwonila do mojej mamy, ze sie pochorowala i ,zebym szukala Kaji nowego domu...jestem zalamana. Kaja ma teraz z 7 lat, jest malutka, dlugowlosa, czarna, podpalana. Pisalam juz do LiluTosi.Znacie jakies dt domowe,bo ona do kojca sie nie nadaje... Ja pokryje koszta utrzymania.

A masz suni zdjęcie? Może ją intensywnie poogłaszać?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

Biedna sunia. W razie czego mogę podjechać i zrobić jej zdjęcia. Monika083 ,a Twoja mama nie mogłaby ją wziąć do DT?

O to cudownie,bardzo by się przydały zdjęcia,byśmy zaraz wystartowali z ogłoszeniami tylko potrzebny tekst i kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...