Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Tacy dwaj uciekinierzy po adopcji od nas ze schroniska poszukiwani:

Dropek uciekł gdzieś w Kobierzycach: https://www.facebook.com/wwwpokochajzwierzakapl/photos/a.127567554049470.20897.127535134052712/651181571688063/?type=3&theater

 

I Korek uciekł na Swojczycach, widziany ponoć w Wilczycach: https://www.facebook.com/wwwpokochajzwierzakapl/photos/a.127567554049470.20897.127535134052712/650618701744350/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

Anula czy wiesz jak zdobyć ten numer telefonu, ja bym spróbowała zadzwonić! po Świętach będę również próbowała dzwonić do happy_animals ale, myślę ,że trzeba próbować wszędzie!....

 

Urząd Gminy w Krośnicach
ul. Sportowa 4
56-320 Krośnice
tel.: 71 3846 000, fax: 71 3846 015
email: [email protected], http://krosnice.pl
pow. milicki, woj. dolnośląskie 

 

Tam też znajduje się Ośrodek Edukacji Ekologicznej,może tam też można uderzyć?

tel./fax 71 38 46 180
tel. kom. 501 477 536
e-mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

pow. milicki, woj. dolnośląskie 

 

Tam też znajduje się Ośrodek Edukacji Ekologicznej,może tam też można uderzyć?

tel./fax 71 38 46 180
tel. kom. 501 477 536
e-mail: [email protected]

 

... dodzwoniłam się tutaj( w Urzędzie Gminy nikt nie odbierał telefonu) bardzo miły Pan odebrał telefon i obiecał ,że wybierze się na spacer do fabryki bombek, jeśli moja informacja się potwierdzi to powiedział ,że powiadomi policję ,żeby odnalazła właściciela i żeby zajął się(poprawił warunki) psu, umówiliśmy się ,że jutro wieczorem zadzwonię ,żeby dopytać się jak to wygląda, mam ogromną nadzieję ,że jego interwencja będzie skuteczna! rozmawiałam również o tej sprawie z Ulv i podała mi fundację ''Dwa plus cztery'' ale może się wstrzymam do jutra?...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

... dodzwoniłam się tutaj( w Urzędzie Gminy nikt nie odbierał telefonu) bardzo miły Pan odebrał telefon i obiecał ,że wybierze się na spacer do fabryki bombek, jeśli moja informacja się potwierdzi to powiedział ,że powiadomi policję ,żeby odnalazła właściciela i żeby zajął się(poprawił warunki) psu, umówiliśmy się ,że jutro wieczorem zadzwonię ,żeby dopytać się jak to wygląda, mam ogromną nadzieję ,że jego interwencja będzie skuteczna! rozmawiałam również o tej sprawie z Ulv i podała mi fundację ''Dwa plus cztery'' ale może się wstrzymam do jutra?...

To dobrze,że chociaż jest powiadomiona jedna osoba.Mam nadzieję,że ten Pan zadziała skutecznie i zgłosi na Policję(tylko jest niewiadoma jak Policja zareaguje,czy się tym problemem zajmie).W tym tygodniu ma się radykalnie ochłodzić,idzie zima ze wschodu.

Czy tam nie można kogoś zaangażować w naprawienie,ocieplenie budy? Kurcze jaki człowiek jest bezsilny,szkoda psa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ta nasza ... niestety często! bezsilność jest... zabójcza! :( 

... ten Pan, powiedział mi że jest na takie traktowanie psa artykuł!( kiedy spytałam, dlaczego na policję?) dlatego najpierw chciałby sam ,sprawdzić te warunki? ... i że właśnie najpierw chciałby znać opinię właściciela?  dlaczego tak, właśnie traktuje psa?  i co zamierza? i czy zamierza zmienić? ... no, nie wiem?   rozmówca zrobił na mnie wrażenie, dobrego człowieka! .. i który wie co ma zrobić?... ciekawe czy na dogo jest ktoś z tamtych okolic?

Link to comment
Share on other sites

Ta nasza ... niestety często! bezsilność jest... zabójcza! :(

... ten Pan, powiedział mi że jest na takie traktowanie psa artykuł!( kiedy spytałam, dlaczego na policję?) dlatego najpierw chciałby sam ,sprawdzić te warunki? ... i że właśnie najpierw chciałby znać opinię właściciela?  dlaczego tak, właśnie traktuje psa?  i co zamierza? i czy zamierza zmienić? ... no, nie wiem?   rozmówca zrobił na mnie wrażenie, dobrego człowieka! .. i który wie co ma zrobić?... ciekawe czy na dogo jest ktoś z tamtych okolic?

Dziś wysłałam maila do U.G. w Krośnicach opisując sytuację psa.Ich zakichanym obowiązkiem jest odnaleźć opiekuna(mają ewidencję ludności) i interweniować, a przy jakiej pomocy to już ich sprawa aby skutecznie.Ciekawe czy mi odpiszą.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki i wujkowie, czy znacie jakiegoś Dogomaniaka z Krośnic lub okolic?

We wtorek byłam z klasą w Fabryce Bombek i zaraz obok jest pies przywiązany do ,,budy".

Pies jest na środku jakiegoś placu nie osłonięty nawet murem a w tej budzie na wejściu wisi kawałek szmaty ale brakuje dużej części bocznej ściany. Pies dosyć duży, ale gładkowłosy, wiec nic go nie grzeje.

Miałam klasę pod opieką, więc nie mogłam się dłużej przyjrzeć. Zrobiłam tylko 2 zdjęcia.

Mila-ada, czy mogłabyś wysłać zdjęcia na tego mejla [email protected] ,oraz Pani prosiła o numer telefonu( na ewentualność gdyby nie mogli trafić ,zadawała mi również pytania na które nie znałam odpowiedzi- czy pies jest na terenie fabryki bombek? czy fabryka jest czynna?  czy to stary czy młody piesek?) jeśli nie możesz tam wysłać zdjęć to proszę wklej je tu a ja wyślę ,proszę podaj mi również swój numer telefonu.

Pani z fundacji dwa plus cztery ,obiecała pomoc ale nie wie kiedy będzie to możliwe, powiedziała ,że najpierw chciała by porozmawiać z osobą, która widziała psa i wtedy spróbuje zorientować się, jak to wygląda, jak zrozumiałam,chodzi o dokładne zlokalizowanie, ja niestety nie potrafiłam jej naprowadzić w żaden sposób :( nie będę się rozpisywać jeśli chodzi o szczegóły rozmowy ,jestem w stanie zrozumieć te pytania, jako zupełnie obca osoba, nie znająca do tego szczegółów ,prosząca o pomoc??? wprawdzie powołałam się na znajomość z Magdą ;)  ale też prawda jest taka ,że nasza Wrocławska fundacja ,może interweniować w swoim tzw rejonie! pierwsze, to pomoc powinna być udzielona przez Urząd Gminy w Krośnicach wydź Srodowiska, jeśli nie będzie  stamtąd odzewu to oczywiście będą interweniować ale woleli by mieć coś więcej niż mój 'telefon''... tak tylko, względem wyjaśnienia ;)

 

fundacja2plus4.png

tel.  792 022 444 ,drugi mejl-   [email protected]    .....może ta fundacja nam pomoże, bo tamten miły pan nie odbiera od wczoraj ode mnie telefonu! :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny 27 grudnia 2015r. o 9:00 na Bielanach Wrocławskich mojej koleżance zaginęła suka bulteriera miniaturowego.

Rude, płaszczowe umaszczenie, mała ok 36cm wzrostu, krępej budowy.

Miała na sobie dwie obroże: czarną, skórzaną i przeciwkleszczową.

Nagroda za znalezienie psa 3000zł.

 

 

Odnaleziona!

Link to comment
Share on other sites

O 30.12.2015o15:00, anica napisał:

Cioteczki i wujkowie, czy znacie jakiegoś Dogomaniaka z Krośnic lub okolic?

We wtorek byłam z klasą w Fabryce Bombek i zaraz obok jest pies przywiązany do ,,budy".

Pies jest na środku jakiegoś placu nie osłonięty nawet murem a w tej budzie na wejściu wisi kawałek szmaty ale brakuje dużej części bocznej ściany. Pies dosyć duży, ale gładkowłosy, wiec nic go nie grzeje.

Miałam klasę pod opieką, więc nie mogłam się dłużej przyjrzeć. Zrobiłam tylko 2 zdjęcia.

Mila-ada, czy mogłabyś wysłać zdjęcia na tego mejla [email protected] ,oraz Pani prosiła o numer telefonu( na ewentualność gdyby nie mogli trafić ,zadawała mi również pytania na które nie znałam odpowiedzi- czy pies jest na terenie fabryki bombek? czy fabryka jest czynna?  czy to stary czy młody piesek?) jeśli nie możesz tam wysłać zdjęć to proszę wklej je tu a ja wyślę ,proszę podaj mi również swój numer telefonu.

Pani z fundacji dwa plus cztery ,obiecała pomoc ale nie wie kiedy będzie to możliwe, powiedziała ,że najpierw chciała by porozmawiać z osobą, która widziała psa i wtedy spróbuje zorientować się, jak to wygląda, jak zrozumiałam,chodzi o dokładne zlokalizowanie, ja niestety nie potrafiłam jej naprowadzić w żaden sposób :( nie będę się rozpisywać jeśli chodzi o szczegóły rozmowy ,jestem w stanie zrozumieć te pytania, jako zupełnie obca osoba, nie znająca do tego szczegółów ,prosząca o pomoc??? wprawdzie powołałam się na znajomość z Magdą ;)  ale też prawda jest taka ,że nasza Wrocławska fundacja ,może interweniować w swoim tzw rejonie! pierwsze, to pomoc powinna być udzielona przez Urząd Gminy w Krośnicach wydź Srodowiska, jeśli nie będzie  stamtąd odzewu to oczywiście będą interweniować ale woleli by mieć coś więcej niż mój 'telefon''... tak tylko, względem wyjaśnienia ;)

 

fundacja2plus4.png

tel.  792 022 444 ,drugi mejl-   [email protected]     .....może ta fundacja nam pomoże, bo tamten miły pan nie odbiera od wczoraj ode mnie telefonu! :(

Cioteczko, nie potrafię wstawiać tutaj zdjęć, ale mogę przesłać je messengerem, bo robiłam telefonem. Jeżeli jesteś na FB, to tak będzie najprościej chyba. Do mnie niestety nikt nie odpowiedział na napisanego maila. Na wszelki wypadek podaję swój numer: 792310159

Link to comment
Share on other sites

Znacie kogoś z Kalisza?chodzi mi o osobe prężnie działającą w psim światku, kogoś kto działa interwencyjnie? Na opuszczonym terenie jednej fabryki zostały psy:kaukaz i owczarek niemiecki, bez opieki, byli pracownicy dokarmiają raz na jakiś czas. Znajomy 3 psa wczoraj zabrał stamtąd, zostały te dwa. Pracownicy ktorzy nieraz dokarmiają umywają ręce, były właściciel psów maje gdzieś. Możecie kogoś polecic z tamtych okolic kto by się tym zajął?

Link to comment
Share on other sites

O 5.01.2016o18:54, mila-ada napisał:

Cioteczko, nie potrafię wstawiać tutaj zdjęć, ale mogę przesłać je messengerem, bo robiłam telefonem. Jeżeli jesteś na FB, to tak będzie najprościej chyba. Do mnie niestety nikt nie odpowiedział na napisanego maila. Na wszelki wypadek podaję swój numer: 792310159

Dziękuję za odpowiedź :) nr telefonu zapisałam, na pewno dzisiaj zadzwonię do fundacji! spróbuję jeszcze raz zadzwonić do pana z Krośnic, ponieważ ja również nie otrzymałam ,żadnej odpowiedzi( ani telefonicznej ,ani mejlowej) mam problemy z moją sunią( nawracające biegunki) muszę to wszystko jakoś poogarniać!

dobrze ,że fala mrozów już za nami! i... wielka nadzieja!!!! że ktoś pomógł temu biednemu psu!  jak widać monity były z różnych stron!...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Korenia napisał:

Dziewczyny czy po kolejnej rewolucji na dogo umiecie się odnaleźć w śledzonych wątkach? Szukam jakiejś zakładki, która mi pokaże nowe posty w wątkach, które obserwuję :(

Korenia,spróbuj tak:

Jak jesteś na stronie głównej,to po prawej na górze masz swój nick-kliknij na niego i wybierz- OBSERWOWANA ZAWARtOŚĆ,tam masz też wątki ale tylko te,które dodałaś do OBSERWOWANYCH/ŚLEDZONYCH/  Ja wchodzę dalej tzn. na górze po lewej stronie pod DOGOMANIA masz: PRZEGLĄDAJ a obok AKTYWNOŚĆ i na to klikasz i pod spodem ukaże się- MOJE KANAŁY AKTYWNOŚCI -kliknąć na to i otworzy się lista kanałów.Spróbuj wybrać z niej - ZAWARTOŚĆ W KTÓREJ UCZESTNICZYŁEM i tam powinnaś mieć wszystkie wątki.Sprawdź też sobie po kolei wszystkie opcje z tej listy kanałów i też będziesz wiedzieć co się u Ciebie zapisało.

Opis wygląda może bardzo skomplikowany,ale nie jest tak źle...Ja tak sobie radzę,bo nic do tej pory,w moim przypadku się nie sprawdziło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...