Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

No niestety ta z avatarka- 40kg, ale ładnie chodzi na smyczy

Wielkości psa się nie boje, ale tego że jakby doszło do spięcia mojej 25kg i 40kg to nie dałabym sobie rady a dużego psa nie mam też jak oddzielić - pseudo drugi pokoj o pow 2mkw nie zmieścił by jej:(

Link to comment
Share on other sites

Ja też niestety nie mogę wziąć, bo moja Amy mało toleruje inne psy w domu, chyba że totalnie olewają jej zaczepki... ale pytam znajomych czy ktoś mógłby z psiarzy wziąć Kaję. Napisałam jeszcze do Iskry, może ona będzie mogła. 

Link to comment
Share on other sites

Renia mnie tu przysłała :) Sprawdzę jutro czerwcowy grafik i jeśli tylko mam ten termin luźny pomogę.

 

Tylko podkreślam, że suki  musiałyby sporo czasu w dzień spędzać na ogrodzie, bo w domu mam problem z separacją w postaci kota otwierającego wszelkie drzwi...

Co oczywiście nie znaczy że wywalę psy za drzwi w deszcz i bez ludzkiego towarzystwa ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję. Mam też dostać jakiś namiar na hotelik za Leśnicą. Mam nadzieję, że jakoś się uda z tą opieką. Najchętniej bym ją podrzuciła komuś, kto ma samca, bo wtedy jest pewność, że nie będzie spięć tyko szaleństwo zabawy. Mamy zaprzyjaźniony dom z Goldenem, ale oni akurat wyjeżdżają, bo przed sezonem taniej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cioteczki i wujkowie jest szansa na dom dla jakiegoś psiaka. dostałam list z prośba o znalezienie pieska. Wstawiam tu fragment listu, więc jakby ktoś coś...

 

Obecnie nosimy się z zamiarem zaadoptowania pieska. Mieszkamy pod Wrocławiem w domu z dużą, 12 arową działką w pięknym miejscu blisko lasu. Wymarzone miejsce na spacery z psem. Chcielibyśmy niezbyt dużego (8-10 kg), mniej więcej dwuletniego pieska (pieska, nie suczkę), pewnie kundelka.  Wszyscy bardzo lubimy psy z kłapciatymi uszkami, podobnymi do Pajdy, więc jeśli udałoby się znaleźć takiego, byłoby super. Zależałoby mi jedynie na tym, aby nie rozkopywał ogrodu, który właśnie urządzamy, więc powinien być względnie spokojny. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że trudno przewidzieć jego zachowanie za rok czy dwa, jak poczuje się bezpiecznie w nowym miejscu.

 

Bardzo proszę o przesłanie informacji, czy uda się Pani znaleźć tego typu pieska. Proszę o krótki opis jego historii i oczywiście zdjęcia.

 

Podeślijcie mi jakieś linki do stronek adopcyjnych to też będę szukać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...