Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='Jara']ul. Łubinowa na Ołtaszynie? W tygodniu mogę pojechać. Co to za pies? ;)[/QUOTE]
Jara, dzieki za chęć pomocy. W poniedziałek/wtorek będę miała nr tel., by umówić się z panią, u której jest pies. Nazywa się Peggi, a to jego i wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/139168-Dwupak-Meggi-i-Peggi-Pilne-wizyta-poadopcyjna-Wrocław?p=21055939#post21055939[/URL]
Podam Ci na pw tel i sugestie do wizyty. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

W legnicy jest.Na kwarantannie ale 7-letni.[quote name='zielona20'][COLOR=#000000]Kochani nie macie może w schronisku psa rasowego lub w typie rasy BOKSER zeby tu zdjecia wstawic? Bo mam chetnego i tak szukam po okolicznych schroniskach[/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam na stronę schroniska (bo zaintrygowało mnie to pytanie o boksera) i zobaczyłam sznaucerkę, Bonę. Czy to średniaczka, czy olbrzymka? Na kwarantannie?
(mam sznaucery pomagam sznauceropodobnym w potrzebie, dlatego pytam)

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze,że nie wiem.Mogę jutro zadzwonić do wolontariuszki i popytać.Albo podjechać do schronu i obejrzeć.[quote name='marako']Zajrzałam na stronę schroniska (bo zaintrygowało mnie to pytanie o boksera) i zobaczyłam sznaucerkę, Bonę. Czy to średniaczka, czy olbrzymka? Na kwarantannie?
(mam sznaucery pomagam sznauceropodobnym w potrzebie, dlatego pytam)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Czyli chcą zamienić chorego psa na zdrowego :smhair2:?Niestety ten psiak też nie jest zdrowy,ma jakiś uraz tylnej łapki.[quote name='zielona20']Bo ta której szukam domu jest najprawdopodobniej chora a zwróciła się do mnie rodzina która szuka zdrowego psa tej rasy i pytali czy gdzieś w okolicach nie słyszałam, więc może przy okazji pomogę[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ale dopowiadacie historie... :P To jest tak: zajmuje sie starsza, chora babcia, z ktora ostatnio jest coraz gorzej i nie ma sily zeby zajmowac sie nawet yorkiem a co dopiero bokserem. Nie chce zeby trafila do schroniska dlatego szukam jej domu. Dzwonil do mnie Pan ktory na wstepie zapytal czy suczka jest zdrowa, pytal poniewaz niedawno pochowal swoja sunie, ktora pol roku walczyla ze zlosliwym rakiem, facet wozil ja po klinikach nawet w Warszawie i strasznie to przezyl. Zapytal czy nie wiem o jakims zdrowym bokserze do adopcji, obiecalam za popytam, ot cala filozofia ;) to chyba normalne ze nawet jak komus psiak sie nie spodoba to normalna osoba bedzie chciala na to miejsce wcisnac jakiegos innego skoro jest czlowiek ktory mysli powaznie o adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo,bardzo dziękuję za wyjaśnienie.I przepraszam za podejrzliwość.Rozumiem,że ktoś może chcieć zdrowego psa i jeśli poważnie myśli o adopcji to jak najbardziej trzeba to wykorzystać :lol:.Jest mnóstwo zdrowych psiaków czekających na adopcję.Powodzenia :lol:[quote name='zielona20']Ale dopowiadacie historie... :P To jest tak: zajmuje sie starsza, chora babcia, z ktora ostatnio jest coraz gorzej i nie ma sily zeby zajmowac sie nawet yorkiem a co dopiero bokserem. Nie chce zeby trafila do schroniska dlatego szukam jej domu. Dzwonil do mnie Pan ktory na wstepie zapytal czy suczka jest zdrowa, pytal poniewaz niedawno pochowal swoja sunie, ktora pol roku walczyla ze zlosliwym rakiem, facet wozil ja po klinikach nawet w Warszawie i strasznie to przezyl. Zapytal czy nie wiem o jakims zdrowym bokserze do adopcji, obiecalam za popytam, ot cala filozofia ;) to chyba normalne ze nawet jak komus psiak sie nie spodoba to normalna osoba bedzie chciala na to miejsce wcisnac jakiegos innego skoro jest czlowiek ktory mysli powaznie o adopcji.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...