Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='sunia2000']Cioteczki jaka jest najbardziej poczytna lokalna gazeta i stacja radiowa w których można by było zamieścić psie ogłoszenie?[/QUOTE]

nie jestem cioteczką ale podpowiem ;) jeśli chodzi o Wrocław - to radio Eska , a gazeta Wrocławska tak mi się wydaje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Tak jak Basia myślę, że nie ma co ich zabierać od matki. Jesli buda jest ocieplona styropianem i jest w niej siano, to nie jest tak źle, naprawdę.
Może warto przywieźć dla matki dobra wysokoenergetyczna karmę? Albo dla duzych suk karmiących... Prawda, Basiu? No i prosić tych opiekunów, aby pamietali, by dawać jej cos ciepłego do picia ze trzxy razy dziennie, w czasie mrozu może sie łatwo odwodnić, straci mleko, itp. Prawda, Basiu? ;-) :-D[/QUOTE]

bylam dzis u szczeniat. zaraz zrobie im watek i wkleja na nim zdjecia. buda jak sie okazalo nie bylo niczym ocieplona:/ nakazlam im zrobic to w trybie natychmiastowym i dostalam sms wieczorem, ze ogrzewają wiec mam nadzieje jutro rano zobaczyc w budzie slome.od mojej ostatniej wizyty tam, tzn. 2 dni temu stan szczeniak zmniejszyl sie z 6 do 4 bo dwa zostaly wydane. ponoc wiekszosc poszla do domów z ogrodem. a jeden na jakis teren firmy;/ dobre to ,ze wiem której wiec i tam sie przejde. co do jedzenia, psiaki jedza matka royala a male oprocz mleka mamusi purine. lub odwrotnie;) chyba jednak odwrotnie.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222321-Szczeniaki-z-budy-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-zima-tego-roku-sroga!?p=18549250#post18549250[/url] watek szczeniakow z budowy.prosze rozglaszajcie. zaraz bede przygotpwywac dla nich ogloszenia i face book

Link to comment
Share on other sites

Kora, to Telimena

[COLOR=red][B]Dasza uciekła z DS, okolice Borowskiej, proszę rozglądajcie się!!

[IMG]http://i52.tinypic.com/esj2wg.jpg[/IMG]

wątek: [/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213051-Dasza-z-wro%C5%9Bni%C4%99tym-%C5%82a%C5%84cuchem-w-szyj%C4%99....-ma-DOM%21?p=18553312#post18553312"]http://www.dogomania.pl/threads/213051-Dasza-z-wro%C5%9Bni%C4%99tym-%C5%82a%C5%84cuchem-w-szyj%C4%99....-ma-DOM!?p=18553312#post18553312[/URL]
[COLOR=red][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Demi z ekipą odebrała psy z pseudo:[COLOR=red][B] 13 letnia benka, shih tzu, roczny czekoladowy labek, 5 letnia beagielka w ciąży. Szukamy pilnie DT!!!![/B][/COLOR]
Pieski zostały odebrane pani, która dzisiaj zawitała do wrocławskiego schronu oddając 5 psów (2 shih tzu - są u Demi, 2 westy, i 10 letnią labkę) i twierdząc że znalazła je w parku południowym.

Edited by xmartix
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']w trybie pilnym szukamy dt dla czekoladowego samca labradora ze zlikwidowanej przed chwilą przez TOZ i policję pseudo ! pokrywamy koszty karmy, kastracji, weterynaryjne! sprawa super pilna ja tel. 661293967 lub Paweł 883922126[/QUOTE]

o dzieki Basia, już dali znać, masakra tam podobno była, 10 policjantów..

nie pamietam kto ale ktoś taki konkretny jest od labków na Dogo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']teraz najważniejszy jest labek - on jest absolutnie do zostawienia w samochodzie! nie ma go gdzie wsadzić! to roczny, energiczny, zdrowy chłopak! jak nie znajdzie miejsca, [B]to przenocuje w[/B] ???????????[/QUOTE]
w Oleśnicy, zaraz po niego jedziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

no ja tez się dołączę
Asia błaga o miejsce dla 5 letniej beagielki zaciążonej i 13 letniej benki.
Dałam znac Tomkowi od beagli ale on mówi że w ciągu 2 tyg 7 beagli umieścił po hotelach i że masakra ogólnie.
Ja zaraz założę może jeden watek dla tych wszystkich psów z tej interwencji

jest jeszcze szczeniak prawie goldena..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']spróbuję go obfocić, mam nadzieję że mi z Irką chaty nie rozniosą :evil_lol:
a Merliś biedaczek będzie się musiał do dziadków przenieść...:roll:[/QUOTE]
:) troszkę się pobawią :)

ja mu jutro założę wątek , no i jak tylko fotki dostanę to ogłaszam
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - fotki na maila poproszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...