Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']może udałoby się zrobić zdjęcia gdzie będzie widać sylwetkę z boku? - suka olbrzyma nie jest taka olbrzymia jak się po nazwie wydaje - 60-65 cm w kłębie, briardy podobnie zresztą

niedawno od Was ze schronu poszło do adopcji też 8 letnia olbrzymka Mamba - ale ona zdaje się wyła obcięta więc to nie może być chyba zwrot z adopcji skoro ta ma takie kołtuny?[/QUOTE]
Nie nie - Mamba to była inna suka - ta to inna - oczywiście jak będę w schronie, to postaram się o zdjęcie bokiem - zwłaszcza, że teraz zajęłam się promocja suk w schronie i poza nim , więc ona jest z "mojej" działki.

Link to comment
Share on other sites

kurcze,super pomysl z ta gablotka. nasze asty juz wisza ale chyba bedziemy doklejac pojedyncze info
a o takim pikniku Ulv,mysli tez irek z '2+4'. trzeba bedzie gadac ze schroniskiem! mamy to juz w planach.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek cegiełkowy, proszę o wsparcie i hopkanie:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/207230-Wyj%C4%85tkowe-niebanalne-cegie%C5%82ki%21%21%21Szcz%C4%99%C5%9Bliwa-si%C3%B3demka%21-NA-ROKIEGO-DO-18-MAJA%21%21%21?p=16817674#post16817674"]Cegiełki na Rokiego![/URL]
:sweetCyb:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, potrzebna jest Wasza pomoc - czy któraś z Was mieszka może niedaleko [B]Starego Miasta[/B] i mogłaby zrobić wizytę p/a dla 7-letniej DONki Saby z mazowieckiego, która została sama po śmierci właścicieli?
Wątek Saby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205362-Starsza-donka-od-4-mcy-bezdomna-po-smierci-opiekunów.-Potrzebne-wsparcie-na-hotel[/url]
Zostałam poproszona przez bekę o pomoc w znalezieniu kogoś chętnego...
Pani oczywiście zgadza się na wszystko, mieszka przy [B]ul. Jana Pawła[/B].
Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

dziewczy,dzwonilam do takiej organizacji ptasiej i facet powiedzial, ze musze go odniesc w to samo miejsce, ze jesli ma juz piorka i troche skacze sam to napewno wypadl z gniazda i matka go znajdzie..i tak zrobilam,w sloneczku go zostawilam , zaraz tam przejde czy jeszcze jest..cholera..

edit: bylam tam przed chwila, przy malym siedzi jego matka:) taki jasno brazowy ptak , mniejszy od golebia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czy wiecie coś o charakterze tej suki?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206927-Prosz%C4%99-nic!-nie-pisac-w-tym-w%C4%85tku!-Robi-si%C4%99!?p=16788986&viewfull=1#post16788986[/url]

wg mnie to sznaucer olbrzym - nie briard, ma kopiowany ogon? bo jeśli tak to na pewno nie briard[/QUOTE]
Zaraz uzupełnię o niej dane - zapraszam na watek ze zdjęciem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmosia']Ja mam blisko, chętnie pomogę :)[/QUOTE]
serio? :loveu: chodzi o Larę, ze spanielowego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/206393-Spaniele-we-wroc%C5%82awskim-schronisku-prosz%C4%85-o-dom/page3[/url]
Pani chce DT zaoferować, zaraz do niej napiszę

Link to comment
Share on other sites

Acha, i jeszcze jedno, a właściwie to, co męczy mnie już kilka godzin-
serdecznie dziękuję Basi za niezwykle "profesjonalne" podejście do ludzi, którzy przyjechali dzisiaj (sorry, ale zepsuł mi się helikopter, żeby ich dotransportować) do schroniska z zamiarem adoptowania psa.
Twoje zachowanie, Basiu, pozostawia niestety wiele do życzenia. Jestem zdegustowana i wściekła !
Odebrałam to personalnie jako karę dla Ewy i Marcina za to, że we wtorek nawalił im samochód. Wstyd mi za Ciebie.
Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy wolontariusze w schronie są tak zawistni jak Ty. Życzę tej suni, żeby jej dom- ten bez wizyty przedadopcyjnej, taki na piękne oczy- okazał się tym wyśnionym przez Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...