Jump to content
Dogomania

5 miesięczna prawie dobermanka ZEJA w dt u KANY! Ma super DS!


kikajerry

Recommended Posts

Przepraszam że mnie nie było przez chwilke-ale moja Maya chora, praca, lekarze itp .... a wiem że Zeja przeciez jest w SUPER rękach!!!!

no Zejuniu jedziesz do super domku słyszałam!!!!!!
Suuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!! Bedziesz miała ogród i 3 towarzyszy zabaw! Lepiej być chyba nie mogło!!!

Czekamy na zdięcia od nowych włascicieli !!!!

Link to comment
Share on other sites

Uwaga uwaga!
Otóż Zeja z dniem dzisiejszym zamieszkała u wspanialej rodziny, z trójką małych muszkieterów którzy będą mieli co robić :)
Po dzisiejszym dniu spędzonym u jej nowych rodziców jestem pewna że nie myliłam się z wyborem i Zeja nie mogla trafić lepiej!
Zdjęcia wstawię jutro po pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

wow suuuper!!!!!
czyli opłacały się wylane łzy mojej babci o połamane kwiatki hihihi
całe szukanie ,użeranie się z rodziną, drukowanie ogłoszen, pomoc Kany (niedoceniona!) no i w końcu Zeja ma domek!!!!! Swój wypragniony, miejmy nadzieje na zawsze juz jej!!!
Pozdrawiam nowych włascicieli i prosimy o fotki jak malutka juz się zaaklimatyzuje!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A no dobre duszki mi szeptały że u Zeji jest super ;)
Bardo się slucha, szybko się uczy i jest baaardzo kochana przez calą rodzinę :)
Kana ma nawet zdjęcie na telefonie tylko musi kabel znaleźć to wrzuci ;)
Ostatnio poczęstowala się ciastem sąsiadki pozostawionym na ganku :eviltong:

W tygodniu pojedzie się na wizytę to i duużo zdjęć bedzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

szukamy tak bez szalu, jesli nam jakis psiak wpadnie w oko bedziemy myslec intensywnie. mamy juz jedna suczke w domu - mala, ale jesli mielibysmy kolejnego psa adoptowac to chcialabym aby byl sredniej wielkosci,do roku, najlepiej w typie kudlacza, sznaucerowaty - taki do strzyzenia :-)
zbyt duze wymagania? byc moze ale tym razem chcielibysmy przygarnac psiaka o okreslonych cechach dlatego o tak sie rozgladamy. a ze mamy male dziecko w domu nie chce aby pies mial wiecej niz rok.
mamy tez wybrana hodowle, w ktorej nasza ukochana rasa ma sie urodzic pozna wiosna i jesli jakis psiak do tego czasu sie nie pojawi pewni zdecydujemy sie na malucha.
[quote name='Kundel_Bury']vatanaya a czego szukacie ? Może jakaś inna sunia wam wpadnie w oko ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Apropos ZEJI ;-) to czy nadal nazywać się będzie ZEJA czy została przechrzczona???
Poza tym miały być jakieś nowe foty??? Jakieś nowe wieści??
A trzeba zmienić tytuł nie? że ZEJA juz w DS -ja nie umiem ;-)
A nowa Pani obiecała jakieś fotki i newsy podobno nie? kundel_bury???

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...