Jump to content
Dogomania

Vi krajowa wystawa pudli


Yessie

Recommended Posts

Kupiłam już konserwy słoninę i golonke :multi: (Ci co bywali na pudlowych piknikach wiedza o co chodzi):loveu: . Natomiast resztę trzeba dokupić. Chodzi o zwykłe chleby krojone i ogórki kiszone +co wymyslicie. Nawet małe słoiczki zapasów, domowych weków mile widziane, to sie wyszystko zrzuci do jednego naczynia (też mile widziane jakieś plastikowe misy i tacki oraz kubeczki). Ja spróbuję pamietać o soli.

Kto sie do czego deklaruje?:diabloti:
Jakieś napoje też dobrze byłoby kupić

Link to comment
Share on other sites

Hura jedziemy! Dzięki sympatycznej właścicielce Border Collie mamy transport. A właściwie miałam już odwoływać nasz udział. To nasz pierwszy raz... więc nie wiem czy Wy tak poważnie z tą imprezką, czy nas wkręcacie? Jak poważnie , to jakieś ciacho weźmiemy ( jak nam psy w samochodzie nie zjedzą).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]może zarząd się namyśli gdzieś w środku polski zorganizować w następnym roku było by łatwiej nam z północy [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]oj tak! prosimy zarząd bardzo ładnie o przyszłoroczną pudlową w Warszawie, albo Olsztynie, Sopocie (wszak duża wystawa CACIB :P ) Nawet Poznań przeżyje :P

Dla zachęty w Sopocie jest bardzo ładny teren pod laskiem, który jest własnością komisji szkoleniowej :P i tam w tym roku był piknik beagla - można pogadać i zrobić po wystawie piknik pudlowy ;) :evil_lol:
fajnie by się było zintegrować - pudli tak mało na wystawach.. tylko że to już nie środek polski.. ale sierpień nad morzem jest piękny :P

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie ma co marudzic, to takie czcze gadania. Uczestniczcie nieco bardziej -choćby w zebraniu KP . Tam jest omawiane dlaczego takie, a nie inne decyzje się podejmuje i same zrozumiecie pewne rzeczy.Pamiętajcie, że tereny kosztuja, całe zaplecze trzeba tez dowieźć np. wykłądziny alebo za ich wynajęcie bulić. Na to nie ma kasy . Ze składek nie ma jak uzbierać bo każdy gada a do KP nie zapisuje się (no nie kazdy). Zarząd też nie pasuje, a na zebraniu nie ma z kogo wybierać. Prawda jest jedna "złej baletnicy......."
Jak była wystawa w Łodzi to też nie pasowało ludziom znad Odry , jak wwe Wrocławiu to tym z pomorza i gdzie by nie zrobić wystawy zawsze ktoś marudzi.
Ja przyjęłam zasade, że jak chcę jechać to trudno: JADĘ, NAJWYŻEJ MUSZĘ WYKOMBINOWAC JEDNE DZIEŃ WIĘCEJ I HOTEL .,albo nie jadę i nokomu nie marudzę.Nie mam takiego obowiązku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yessie']Hura jedziemy! Dzięki sympatycznej właścicielce Border Collie mamy transport. A właściwie miałam już odwoływać nasz udział. To nasz pierwszy raz... więc nie wiem czy Wy tak poważnie z tą imprezką, czy nas wkręcacie? Jak poważnie , to jakieś ciacho weźmiemy ( jak nam psy w samochodzie nie zjedzą).[/QUOTE]


nawet nie przewidywałam w nagorszym scenariuszu że Was nie będzie więc ok. Zawsze to rodzinka raźniej.

a z imprezą, jak się nikt nie zdeklaruje więcej to będziemy jeść golonkę, słoninkę , ciacho od Yessie i Głogosia zdeklarowała trochę ogórków kiszonych,
ale to jeszcze mało.
Więc górki z domu jeszcze bierzcie i chleb koniecznie ktoś musi kupić.

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.members/108911-Iwax"][B]Iwax[/B][/URL], wiem każdemu nie da się dogodzić, ale po marudzić zawsze można ;)

wystawa w 2011 będzie w Ostrowie, wiesz może którym? bo są w sumie 3 miasta większe, które wyskakują jak się wpisze Ostrów :P
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.:TULA:.']Już się cieszę na tą wystawę. Ja do Iwonki pudlowozu oprócz Brocci , wsadzę jeszcze moją małą XXL.Po za tym mam zamiar hucznie obchodzić moje imieniny i wszystkich chętnych zapraszam na winko.
Do zobaczenia we Wrocławiu Justyna[/QUOTE]

Tula, czy ty przypadkiem nie masz mojej prawnuczki !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...