Jump to content
Dogomania

Jamnikowata, młodziutka sunia, ofiara wakacji- DT POTRZEBNY "NA WCZORAJ"!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

Ufff, bo chyba i ja miałabym traume. Byłam w Niedzicy na początku września 1 dzień - i nie widziałam suni. Może akurat się nie pokazała, gdzieś poszła.
Nie mogłabym jej zabrać, bo na wakacjach byłam z naszą psicą niekoleżeńska i tez problem - bez netu - jak i kogo prosić o pomoc.
Mam nadzieję, że akcja pomocowa sie uda.

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili inspektorzy już są w drodze, mam nadzieje, że Ania będąc na miejscu pomoże namierzyć malutką.
A ja mam tylko gorącą prośbę do Ani i do Was. Nie zostawiajcie małej później bez pomocy. Ja mam potworne w takiej sytuacji wyrzuty sumienia, bo z jednej strony nie można psa zostawić bez pomocy a z drugiej strony, jest proza życia, czyli koszty które później KTOZ ponosi z racji interwencji.
Poprosiłam Frotkę o pomoc a sama niestety nie wyrabiam i nie będę małej mogła ogłaszać. Na dodatek sama mam już na sumieniu pewne zobowiązanie wobec KTOZ, bo się nie wywiązałam:oops:.
Bardzo Was wszystkim proszę o ogłaszanie maleństwa i pomoc do czasu, kiedy znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...