Jump to content
Dogomania

BF-zakup


basima

Recommended Posts

[B]Witam[/B],:lol:
[FONT=Arial]Zamierzam kupic pieska BF napewno niestac mnie na takiego z rodowodem.Dzis bylam na targu u nas i byly pieski ale innej rasy.Pani zapytala jaka rasa mnie interesuje,powiedzialam ze BF powiedziala ze ma hodowle ze obecnie ma 6 tygodniowe i tygodniowe.Zapytalam jaka mam pewnosc ze niebede mieszancami,wiec pani powiedziala ze ta rasa jest specyficzne ze widac czy to mieszany ze ma rodzicow na miejscu.Zauwazylam ze ma hodowle wielu ras.Zastanawiam sie w jakich warunkach sa psiaki,na co powinnam zwrocic uwage przy zakupie psiaka?
Jej znajomy ma rowniez BA pytal czy chce z rodowodem ja chce poprostu do kochania zreszta jak usłyszalam cene 3200 to mi sie nogi ugieły bo szczerze niestac mnie az tyle zeby dac za psa.Moi synkowie wymarzyli sobie BF Ta kobieta chce 800zł.Prosze powiedzcie na co zwrocic uwage?Wiem ze wiekszosc na forum powie ze R=R ale tak jak pisalam niemam na tyle kasy.Mialam kiedys yorka(umarł ze starosci) byl tez bezrodowodowy a byl caly i zdrowy wogole niechorował
Dziekuje za odpowiedz
Jesli zle umiesciłam temat prosze o przeniesienie [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nie tylko nie kupno bf bez papierów zanim to zrobisz może najpierw zadaj sobie pytanie, chciałbyś jeżdzić autem bez kierownicy i kółek, i brakiem ważnego przeglądu auta.Tyle że samochód to rzecz a psa kupujesz na wiele wiele lat, i gdy ci się "zepsuje" będziesz musiał patrzec na jego cierpienie gdy mu coś będzie dolegać/

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...