Jump to content
Dogomania

Orijen, gdzie i za ile można kupić?


papatkiole

Recommended Posts

Witam
Jako że cena karmy jest dośc znaczna, a wiadomo że mozna ją kupić o wiele taniej niż w sklepach czy aledrogo to mam pytanie, czy ktoś byłby chetny podzielić się wiedzą i poinformować o cenach hurtowych lub niskich detalicznych?
Sam mam dwa duże schroniskowe psiaki, oba seniory o łącznej masie szczęscia jakieś 75kg, do tej pory udawało mi sie kupować ponieżej 170pln za worek 13,5kg, niestety "żródło" wyjechało szzuakać szczęścia za granicę i musze poszukac kolejnego. Trochę mi tej karmy idzie i płacenie po 210pln za 13,5kg mi sie nei uśmiecha.
Będę wdzięczny za jakieś informacje, myślę że jeszcze niejedna osoba będzie wdzięczna ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy karma Orijen jest w kakadu? Lepiej chyba zamówić przez internet ale chciałabym ją sobie najpierw pooglądać ;)
a jeśli już zamawiać to gdzie?
może bezpośrednio tu: [URL]http://www.acana.com.pl/www/index.php?cat=39&pro=103[/URL] ?
czy w karusku? za 400g, które chcę kupić na początek, wszędzie trzeba chyba zapłacić 14zł.... tylko w kakadu pewnie (o ile w ogóle jest) kosztuje ze 25 :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Czy karma Orijen jest w kakadu? Lepiej chyba zamówić przez internet ale chciałabym ją sobie najpierw pooglądać ;)
a jeśli już zamawiać to gdzie?
może bezpośrednio tu: [URL]http://www.acana.com.pl/www/index.php?cat=39&pro=103[/URL] ?
czy w karusku? za 400g, które chcę kupić na początek, wszędzie trzeba chyba zapłacić 14zł.... tylko w kakadu pewnie (o ile w ogóle jest) kosztuje ze 25 :eviltong:[/QUOTE]

wydaje mi się, że widziałam orijena w łódzkim kakadu, ale głowy nie dam. na pewno mają acanę - zwykłe i grasslands.
co do zakupów w necie - w sklepie acany ceny są wyższe niż w zwykłych sklepach zoo [przynajmniej w przypadku mojej acany]. ale z kolei jeśli karma ma być dla yorka - to raczej nie ma co kupować wora 13,5 kilo a taka siódemka będzie ok ;) [choć pewnie i 2,5 kilo by wystarczyło na porządne wypróbowanie ;)].
a co do kupna opakowania 400g - to pewnie się nie opłaca kupować w necie bo przesyłka jest niewiele tańsza niż karma ;)

Link to comment
Share on other sites

No i już wszystko wiem :) Orijen jest w kakadu, przynajmniej do 2,5kg (większych nie widziałam ale pewnie gdzieś są). Doszłam do tego samego wniosku co Ty - 400g nie opłaca się kupować przez internet. Dałam za nie 17zł. Piesowi smakuje więc czuję, że to nie będą nasze ostatnie zakupy tej firmy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja zamawiam z Allegro Orijen Adult worki 7kg. Płacę ok. 130-140zł, wysyłka gratis. Tyle, że mojemu psu to na długo starcza, więc nie uważam, żeby aż tak drogo wychodziło. Gorzej przy większych psach lub większej ich ilości :)

Gratisy też dostawałam. Poprzednio były to zestaw szelki + smycz dla psa + piłeczka (szelki i smycz słabej jakości, ale kota uczymy chociaż w tym chodzić ;) ), teraz gryzak - but.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja kiedys kupowałam Orijen ( jakiś rok temu) trochę cena mnie odstraszyła ale przeważył fakt że jeden z moich dwóch psów zaczął strasznie wybrzydzać...teraz mam trzy psy ale mówiąc szczerze ciężko znaleźć podobną tak dobrą jak ta karmę- mam o niej świetne zdanie, no i po eksperymentach chcę na próbę kupić wór 13,5kg może starczy na miesiąc choć wątpię... znalazłam dość dobrą cenę w zooplus, kupujemy rybną. Ceny ryba 269zł/13,5 a Adult 225zł/13,5kg, dostawa gratis. Można też uzyskac rabaty jak ktoś chce więcej sie dowiedzieć to PW

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76286-papatkiole"][B]papatkiole[/B][/URL] - 210zł to i tak dobra cena! Zależy też o której z karm mówisz bo Orijen ma szeroką ofertę.
W każdym razie ja w klubie hodowców płacę więcej niż na allegro :-/ tylko w klubie są jakieś punkty które można wykorzystać i na jedno wyjdzie. Są też wyprawki ale bardzo skromne bo to porcja dla 8 tygodniowego szczeniaka na jeden dzień...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...