Jump to content
Dogomania

Kochany Mobik odszedl tak cicho jak zyl....nigdy Cie nie zapomnimy piesku


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[quote name='LILUtosi']Misiek na razie zagościł w łazience. Jest przerażony. Ugotowałam dobre jedzonko, chłodzi się. Zobaczymy czy zje. Na razie musi sam ze sobą sobie poradzić.[/QUOTE]

Biedaczek. Trzymajcie się, mam nadzieję, że wkrótce się zadomowi (oby nie na stałe ;) będziemy szukać ds, a póki co niech sobie u Was bezpiecznie pomieszkuje :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Niestety ale nie za bardzo zjadł. Wyszedł tylko z klatki i leży pod drzwiami jak kłoda sztywna. Ale wczoraj obgryzł żeberka. No nic, taki paraliż może potrwać do 5 dni, aż zapachy staną się znajome. Jeszcze będzie tańcował.[/QUOTE]

nasyp proszę mu juniora, no bardzo lubi te chrupeczki. nie za bardzo lubi gotowane jedzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']ja moge zdeklarowac te brakujace 30 zl co miesiac na Bialego:-)..poprosze o numer konta:-)))))[/QUOTE]

zaraz Ci prześlę :) Dziękujemy pięknie!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

No to możemy zmienić tytuł :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...