Jump to content
Dogomania

Kochany Mobik odszedl tak cicho jak zyl....nigdy Cie nie zapomnimy piesku


Lu_Gosiak

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='łolkiee'][COLOR="#ff0000"]Wpłaty: [/COLOR]
+ 350zł- spadek po Golinie
+ 30zł- stała deklaracja za marzec od M.G.
+ 30zł- Agata Sonia dla Miśka
+ 10 zł- deklaracja od Ihabe
+ 20zł- od Wire Fox
+ 20zł- Malicja
+ 30zł-Sylwia K. z Warszawy
+ 50zł Olga B. z Poznania
[B]- 400zł[/B] Transport Misia Do hotelu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Razem: 140zł

Słuchajcie zrobiłam takie rozliczenie gdzieś mi uciekło 8,77, powiecie mi gdzie one jest... :( pierwszy wątek jaki prowadzę z roziczeniem[/QUOTE]

Od Cleo w przeliczeniu na złotówki było 38,74- wpisałam to w pierwszym moim tekście z wpłatami, a w kolejnych postach gdzieś "umknęła" ta końcówka- za to te 3 grosze to z oprocentowania konta. W alior bank odsetki naliczane są codziennie- tak więc jakichś groszy zawsze będzie więcej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']ja w poniedzialek ide do miast aplacic zamoje rzeczy to bym zaplacila moje obiecane 10zl ale,nie dostalam nr konta:([/QUOTE]

Przesłałam numer konta- dobrze że się upominasz, bo już nie wiem, kto otrzymał numer a kto nie, zwłaszcza, że niektórzy dostawali mój numer konta od innych osób...JAK KTOŚ JESZCZE NIE OTRZYMAŁ NUMERU KONTA DO WPŁAT TO NIECH KRZYCZY :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Od Cleo w przeliczeniu na złotówki było 38,74- wpisałam to w pierwszym moim tekście z wpłatami, a w kolejnych postach gdzieś "umknęła" ta końcówka- za to te 3 grosze to z oprocentowania konta. W alior bank odsetki naliczane są codziennie- tak więc jakichś groszy zawsze będzie więcej :)[/QUOTE]

Hej, ale ja nie ujmowałam tych "fundacyjnych" środków w kwocie 80 zł- więc Misiek tak naprawdę ma więcej o 80 zł- tylko z tych środków czytałam, że mają być zakupione środki przeciwpchelne i od kleszczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Od Cleo w przeliczeniu na złotówki było 38,74- wpisałam to w pierwszym moim tekście z wpłatami, a w kolejnych postach gdzieś "umknęła" ta końcówka- za to te 3 grosze to z oprocentowania konta. W alior bank odsetki naliczane są codziennie- tak więc jakichś groszy zawsze będzie więcej :)[/QUOTE]
Możesz mi napisać kto wpłacił lub co mam dodać, bo się gubię....

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z obietnicą wpłaciłam 50 zł na Misia, w tym 5 jest od mmd, która jest kochana i zrobiła mi pakiet ogłoszeń dla Maksa, psiaka znalezionego koło lidla :-)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203337-6-mies.-szczeniak-znaleziony-koło-Lidla[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']Misiek zabrał ze sobą 45kg karmy dla młodych
+ 10kg karmy dla szczeniąt (jest to jego przysmak)

Dostał też żółtą obrożę ode mnie[/QUOTE]

a zdążyłyście kupić coś przeciw kleszczom?

no to czekamy na nowinki od elmiry :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wszystko ok. Tzn. Misio jest u mnie, bardzo spokojny, nieagresywny...ale tak spanikowany, ze szok.

LILUTosi, rozmawiałam z Lu_Gosiak. jeżeli Wasze auta mniej pali, to nie ma sensu, żebym ja jechała.

Podaje na PM nr telefonu i proszę o kontakt, dobrze?:) Umówimy się i zabierzecie ode mnie psa.

Ale Misio zwiedzi:)

Edit, edit: Jeżeli zostały do mnie przelane pieniądze, to ja mam jej zwrócić do JOHANNY?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']a zdążyłyście kupić coś przeciw kleszczom?

no to czekamy na nowinki od elmiry :)[/QUOTE]
Nie zdążyłam kupić, obok mnie jest lecznica ale bałam się zostawić Misia samego w domu. bywa różnie mógł by nawet wyskoczyć przez okno... w prawdzie mieszkam na parterze ale o szkło by mógł by się pokaleczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']Możesz mi napisać kto wpłacił lub co mam dodać, bo się gubię....[/QUOTE]

Od początku, bo jednak w rozliczeniu wyszło Ci mniej kasy niż mnie (jak pisałam ja nie dodawałam pieniędzy fundacyjnych), a więc wpłynęło od 8 marca:
- 50- kinga_kinga7
- 38,74 Cleo
- 350 spadek po Golinie
- 30- M.G. deklaracja stała za marzec
- 30 Agata Sonia
- 10 Ihabe
- 20- wire fox
- 20- Malicja
- 10- od BasiD (nowa wpłata)
RAZEM 558,74

- 400 za transport

ZOSTAJE 158,74 + kwoty na konto fundacyjne 80 zł łącznie= 238,74 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']Nie zdążyłam kupić, obok mnie jest lecznica ale bałam się zostawić Misia samego w domu. bywa różnie mógł by nawet wyskoczyć przez okno... w prawdzie mieszkam na parterze ale o szkło by mógł by się pokaleczyć...[/QUOTE]

Jak chcecie mogę zakupić na Allegro (tam jest taniej- kupuję dla moich zwierząt) i opłacić z konta Misia lub poproście o zakup LiluTosi, a ja jej zwrócę bądź zwrócicie z tych środków fundacyjnych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Od początku, bo jednak w rozliczeniu wyszło Ci mniej kasy niż mnie (jak pisałam ja nie dodawałam pieniędzy fundacyjnych), a więc wpłynęło od 8 marca:
- 50- kinga_kinga7
- 38,74 Cleo
- 350 spadek po Golinie
- 30- M.G. deklaracja stała za marzec
- 30 Agata Sonia
- 10 Ihabe
- 20- wire fox
- 20- Malicja
- 10- od BasiD (nowa wpłata)
RAZEM 558,74

- 400 za transport

ZOSTAJE 158,74 + kwoty na konto fundacyjne 80 zł łącznie= 238,74 :)[/QUOTE]
właśnie mi też, ale mówię że może nie dotarła jeszcze jakaś wpłata, zaraz wstawię i będzie ok. :) dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']No właśnie, a jak to jest z tym kontem fundacyjnym- czy można zrobić stamtąd jeden przelew na moje konto dla Misia, by się nie myliło, czy ktoś ewentualnie będzie robił dopłaty z tamtego konta na konto LiluTosi, kiedy nam zabraknie funduszy?[/QUOTE]
na facebooku trzeba zmienić konto. To po 1
można zrobić przelew ale potrzebne są faktury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Jak chcecie mogę zakupić na Allegro (tam jest taniej- kupuję dla moich zwierząt) i opłacić z konta Misia lub poproście o zakup LiluTosi, a ja jej zwrócę bądź zwrócicie z tych środków fundacyjnych[/QUOTE]

na przyszłość warto dla oszczędności zamawiać, ale teraz to bym od razu kupiła i go jak najprędzej zabezpieczyła.

LiluTosi, masz coś żeby mu od razu zaaplikować?


Dobranoc Miśku :)

Link to comment
Share on other sites

Misiu spedzi noc u elmiry i jutro po Niego przyjeżdża TZ Lilutosi

Lilutosi zaszczepi Miska na wirusówki i odrobaczy, poprosze by na kleszcze tez cos podala - ale spokojnie sezonu na kleszcze jeszcze nie ma

elmira pieniazki jak dotra do Ciebie to prosze przelej do Lilu będzie na transport i szczepienie, odrobaczenie i kleszcze - soryy za zamieszanie:oops: i jeszcze raz ogromnie dziekuje za przenocowanie Miska i chec jazdy:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Właśnie chciałam prosić by nie wpłacać na konto fundacji bo jest potem problem z księgowaniem przelewów. Oczywiście te wpłaty,które dotrą zostaną przelane na konto Miśka.[/QUOTE]
dlatego tyle razy pytalam czy moge podawac konto fundacyjne na facebooku i naszej klasie....z dogomanii wszystkie wpłaty idą do JOHANN..../sory za ten skrót ale cholernie ciężki masz nick;):evil_lol:/

narazie ta kasa na Miska niech jest na koncie fundacyjnym a najwyżej jak bedzie kastracja to przelejecie za kastracje i na to sie zalatwi fakturke


[B]Deklaracje stałe: [/B]
Pliszka - 50zl
tata Pliszki - 30zl
Kinia1984 - 10zl
beataczl - 10zl przez 10 miesiecy
Johannalind - 10zl
maruda666 - 10zl
megi_winters - 10zl
santino - 10zl
kmurdz -15zl
BasiaD -10zl - [B][COLOR=darkred]wpłacone[/COLOR]
[/B] ihabe - 10zl - [B][COLOR=darkred]wpłacone[/COLOR]
[/B] kaas1 - 20zl
26asia - 15zl
Maks - 10zl
Leyla- 50zl
znajoma luki z poza dogo - 30zl [B][COLOR=darkred]wplacone III M.G[/COLOR]
[/B] [B]RAZEM: 300zl
BRAKUJE 30zl

[/B][B]Jednorazowe:[/B]
Lu_Gosiak - 100zl
dominikabankert - 10zl
Itske - cos 1.04
chita - w polowie miesiac sie przypomniec
Cleo - 38zl [B]- [COLOR=darkred]wplacone[/COLOR][/B]
KAlva - cos w polowie miesiaca
kinga_kinga7 - 50zl [B]- [COLOR=darkred]wplacone[/COLOR][/B]
malicja - 20zl - [COLOR=darkred][B]wpłacone[/B]
[/COLOR] wire fox - 20zl - [COLOR=darkred][B]wpłacpne[/B]
[/COLOR] Agata,Sonia - 3 miesiace brakuje deklaracje do całości, [COLOR=darkred][B]wplacone 30zl [/B]
[/COLOR] spadek po Golinie - 350zl [COLOR=darkred][B]wplacone[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...