Jump to content
Dogomania

malutki Liderek całe życie w schronisku? :-( On już stracił nadzieję, a Wy?


Recommended Posts

1 godzinę temu, Ingrid44 napisał:

Kasiu. Nie mogę uwierzyć. Co sie stało ? :( :( :( 

Wczoraj Liderek normalnie jadł i pił i było wszystko ok.  Rano był troszkę słabszy i nie chciał iść na ogródek, napił się wody i poszedł spać. Spał sobie przy kominku, nakryty jeszcze kocykiem. Obudził się posiusiany, dostał lekkiego ataku jakby padaczkowego (wypróżnił się przy tym) i zasnął :-(

Przeglądałam pierwszą stronę wątku Liderka w poszukiwaniu informacji ile mógł mieć latek nasz bohater i wychodzi, że ok.18. Ehh i tak marne to pocieszenie :-(  

 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dzwoniłam do Kasi. Powiedziała mi, że on do końca pozostał Liderem, że Kasia mogła zrobić z nim wszystko ale już mąż Kasi - nie! Jeszcze niedawno, pokazał mu zęby w podzięce za wyniesienie na dwór... Za to 1,5 rocznego synka bardzo lubił. Dzielili się dywanikiem i ... parówkami. I to jest pocieszenie! Że ten stary dziad mógł na koniec leżeć koło dzieciaka i podkradać mu parówki! Piękne, prawda?
Dzięki Kasiu ogromne!

I dziękuję bardzo Wszystkim darczyńcom Liderka!!! Byliście Kochani!!! Nigdy nie musiałam się martwić, że mi zabraknie na czynsz u niego!

Musimy się zastanowić co z majątkiem Liderka - jeszcze zapłacimy za luty, a może resztę przekazać na Heńka, który ostatnio trafił do Kasi?

A może macie inne pomysły - dajcie proszę znać.

Jeszcze raz Wam bardzo, bardzo dziękuję!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Smutno bardzo ,przez te lata "spędzone" z Liderkiem stał mi się bliski jak własny pies...
Słusznego wieku chłopak dożył , cudownie, że na ostatnie lata miał swój dom !
I ważne , że nie chorował , nie cierpiał ,odszedł szybko i bez bólu !
Śpij spokojnie mały charakterny psiaku ,będziemy Cię wspominać z uśmiechem na twarzy .
Dzięki wielkie Kasiu za opiekę nad naszym ulubieńcem !
A co do finansów , to całkowicie zdaję się na Ciebie Bjuta -jak zdecydujesz tak będzie :) Moja deklaracja jest aktualna ,trzeba pomóc kolejnemu psiemu biedakowi !

Bjuta , zajrzałam na ostatnie rozliczenia i nie ma rozliczenia mojego przelewu za grudzień 2015-przelew robiłam 4 .12,2015 -sprawdź to proszę !

Link to comment
Share on other sites

No to właściwie już by była połowa deklaracji - 

30 - Toska
100 - p.b

20 Ingrid44
20 - Bjuta

czyli 170 by już było, nawet ciut więcej niż pół. Co prawda Kora jest troszkę większa od Liderka, nie wiem czy by się Kasia zgodziła na 300 no i w ogóle czy się zgodzą przyjąć Korę. Zapytam.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj się dowiedziałam, że nie ma już Liderka... ale cieszę się, że dożył do końca otoczony ciepłem i kochanymi ludźmi. To tak wiele znaczy. Dziękujemy Wam Kochani!

 

Bjuta, to piękne, że kolejna bida wyjdzie z Psitula :-) ja przeglądam właśnie swoje deklaracje - jak będę mogła to się dołożę. Lecę na jej wątek.

Link to comment
Share on other sites

Kochane - zrobiłam rozliczenia.
W chwili śmierci Liderek miał 375 zł na koncie. Odjęłam z tego kolejne miesiące, które mu nadpłaciły Bożenka z Zabrza i Ingrid44 i przeniosłam na Korę, czyli zostało 225 zł. To jest Liderkowy spadek, który też przeszedł na Korę (konto Liderka zmieniło po prostu nazwę). Nie dzielę na pół wpływów z lutego - po prostu wszystko co trafiło do Lidera za jego życia tworzy "masę spadkową" a to co trafiło po jego śmierci - księguję już na Korę. No i właśnie te nadpłacone na marzec-lipiec deklaracje, też już wykazuję szczegółowo na koncie Kory,
Brzmi to jakoś zawile - ale tak mi się wydawało najprościej...  Jeśli ktoś ma wątpliwości - to niech koniecznie pisze!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...