Jump to content
Dogomania

malutki Liderek całe życie w schronisku? :-( On już stracił nadzieję, a Wy?


Recommended Posts

Dziewczynki przybiegam z ogromną prośbą ......
Zbieramy na transport dla malutkiej Daszeńki ...miejsce w hoteliku czeka ale środków na transport brak :(
km drogi to tylko 50 gr a każdy na wagę złota .....
Zapraszamy :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238201-Bazarek-transportowy-dla-Daszy-Od-%C5%82a%C5%84cucha-na-szyji-do-salon%C3%B3w-w-Krk!-Do-20-01-2013?p=20231008&posted=1#post20231008[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zawołanie :) W najbliższym czasie zrobię obiecany bazarek. Postaram się żeby było więcej fantów na nim, bo chciałabym wspomóc Liderka i jeszcze jednego zadłużonego psiaczka. Rozumiem, że skarbnikiem jest paula_t i bazarki na razie są akonto ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Jestem na zawołanie :) W najbliższym czasie zrobię obiecany bazarek. Postaram się żeby było więcej fantów na nim, bo chciałabym wspomóc Liderka i jeszcze jednego zadłużonego psiaczka. Rozumiem, że skarbnikiem jest paula_t i bazarki na razie są akonto ?[/QUOTE]

Dziękujemy Kryzia:loveu:

Póki co nie mamy jeszcze skarbnika, postaramy się w przeciągu kilku dni ustalić kto nim zostanie.
Liderek zostanie wyciągnięty ze schroniska w chwili, w której okaże się, że jest komplet deklaracji, więc tak.

Ja tu jedynie staram się to wszystko razem zgrać;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Paula_t ogromne za zaangażowanie i wszystko! :) Liderka dziś odwiedziłam, faktycznie, aż się prosi o jakiś cichy, ciepły kącik. Chciałam go wywabić na oświetloną część (znaczy na zewnętrzną część boksu, ale nie chciał. Leżał w swoim legowisku.) W sumie mu się nie dziwię, bo dzisiaj w Zabrzu było wyjątkowo paskudnie (śnieg z deszczem cały czas).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Oj biedne te psiaki w schroniskach:-( byle do wiosny, przynajmniej cieplej im będzie...[/QUOTE]

Właśnie :( Ta bida mnie dziś rozwaliła...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238231-Marzn%C4%85ce-kud%C5%82ate-male%C5%84stwo-w-schronie-z-cechami-yorka-pom%C3%B3%C5%BCcie?p=20233352#post20233352[/url] :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Cześć Liderku-moge dorzucić malutko do Twojego hoteliku-10zł/m-c[/QUOTE]


Dziękujemy pięknie Hope:Rose::multi:
Już myślałam, że się nikt nie zdecyduje dołożyć grosika dla Liderka, a nam wciąż brakuje drugie tyle....


[B]DEKLARACJE STAŁE:
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Beta Eso- 30zł
Hope2- 10zł

Razem: 130zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Soko-100zł
margoth137
Amadorka- 20zł
katarzyna09

BAZARKI:
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj
Mysza2

OGŁOSZENIA:
MTD
Isadora7
_Lara[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']poprosze o konto na pw-gdybym się spóźniała,to krzyczcie![/QUOTE]

Hope, jeszcze proszę o chwilę cierpliwości, bo nie mamy skarbnika i kasy nie zbieramy dopóki nie będzie 100% deklaracji.

[quote name='zakonna']trzeba szukać, prosić. Ja więcej nie dam bo finansowo robię już bokami. Podnoszę :)[/QUOTE]

Ciotka, staram się. Zapraszam, rozsyłam wątek, przeglądam do tyłu patrząc kto oferował pomoc, ale moje możliwości są ograniczone niestety. Ciotki, pomocy, szukajcie deklaracji dla Liderka, proszę i tutaj i na fb, bo tam widziałam tylko asiuniab coś pisze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Hope, jeszcze proszę o chwilę cierpliwości, bo nie mamy skarbnika i kasy nie zbieramy dopóki nie będzie 100% deklaracji.



Ciotka, staram się. Zapraszam, rozsyłam wątek, przeglądam do tyłu patrząc kto oferował pomoc, ale moje możliwości są ograniczone niestety. Ciotki, pomocy, szukajcie deklaracji dla Liderka, proszę i tutaj i na fb, bo tam widziałam tylko asiuniab coś pisze![/QUOTE]
matuńko piszę na fb i to nie za często, bo też jestem mega ograniczona czasowo, i pamiętam, że muszę porozsyłać wątek po dogomanii, ale fizycznie nie mam czasu, nawet jak tu wchodzę, to z dzieckiem na ręku, to jest kilka chwil, a muszę mieć choć wolną godzinkę, żeby znaleźć wątki, które obdarować Liderkiem. I też tak pomyślałam, że spróbuję porozsyłać na wątki psiaków, które już znalazły dom, i ich właściciele są szczęśliwymi posiadaczami psów z naszych wątków, bo może Oni sami też mogliby pomóc jakiejś bidzie, tylko ten czas, który nie jest z gumy:(

Link to comment
Share on other sites

Asiuniab, ta wiadomość nie była personalnie skierowana do Ciebie, bo wiem, że teraz masz pomieszanie z poplątaniem:)
Jest nas tu trochę, więc jak każdy porozsyła na kilku wątkach, napisze do paru osób, to się tego zbierze.

Nam to by się przydała podwójna doba :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Dopiszcie 10 zł od mojej koleżanki z pracy Agatki.[/QUOTE]

[quote name='Ingrid44']Przyszlam na Zaproszenie Bjutki, dopiszcie mnie na 20 zl stalej .[/QUOTE]

Super, dziękujemy!!!:Rose:
Bjuta, orientowałaś się jak z Mokrym Noskiem?
10zł stałej czy jednorazowej?


[B]DEKLARACJE STAŁE:
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Beta Eso- 30zł
Hope2- 10zł
Ingrid44- 20zł
Razem: 150zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Soko-100zł
margoth137
Amadorka- 20zł
katarzyna09

BAZARKI:
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj
Mysza2

OGŁOSZENIA:
MTD
Isadora7
_Lara

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ingrid - pięknie Ci dziękuję!!! :loveu: Od Agatki - stała. W Mokrym Nosku 12 zł/dzień i od 10 lutego najwcześniej.[/QUOTE]

Czyli 360 złotych miesięcznie.

[quote name='Aryste']deklaruje 10 zl stalej.[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie:loveu:
[quote name='Ingrid44']A ile nam potrzeba na miesiac w Hoteliku ?[/QUOTE]

Na razie nic nie jest wybrane ani zarezerwowane, ale wg szacunków od 250złotych-360złotych miesięcznie w zależności od tego, na który hotelik padnie.

[B]DEKLARACJE STAŁE:
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Beta Eso- 30zł
Hope2- 10zł
Ingrid44- 20zł
P.Agata-10zł
Aryste- 10zł

Razem: 170zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Soko-100zł
margoth137
Amadorka- 20zł
katarzyna09

BAZARKI:
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj
Mysza2

OGŁOSZENIA:
MTD
Isadora7
_Lara[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...