Jump to content
Dogomania

poszukuję hodowli


izz89

Recommended Posts

Chcę kupić bolończyka z rodowodem, ale nie mogę znaleźć hodowli, która aktualnie ma pieski. bolończyki nie są zbyt popularne, sprawdzałam na stronie związku kynologicznego ogłoszenia o szczeniętach, ale nie są one zbyt aktualne... a jak napisałam do związku z prośbą o podanie namiarów na jakichś hodowców, to mi przysłali link do swojej strony z właśnie tymi nieaktualnymi informacjami...
będę wdzięczna za wszelkie informacje, numery tel itp :) najchętniej z Wielkopolski (jestem z Poznania), ale jestem gotowa pojechać po pieska trochę dalej

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam,
Wiem, że temat był założony dawno temu, ale może ktoś poszukuje informacji w temacie sprawdzonych, godnych polecenia hodowli bolończyków:-) Ja kupiłam rodowodową, wystawową bolonkę, ponieważ nie wspieram pseudohodowli, to był główny powód, ale też chciałam psiaka zdrowego, radosnego, bez powiązań kazirodczych w genetyce - z prostego powodu - tak powinno być, nie wiem czy będę ją wystawiała, choć własny przydomek i dodanie swojego 'ale' do historii tych pięknych psów są kuszące... ;-)

Ja z całego serca polecam hodowlę /k. Gdańska/Gdyni/Sopotu ([URL="http://www.gwiazdawybrzeza.pl"]www.gwiazdawybrzeza.pl[/URL]), cudowni Państwo, bolończyki to ich ogromna PASJA i MIŁOŚĆ, a nie sposób na zarobek, nie sprzedają psów każdemu (a to ważne!), zawsze mogę liczyć na ich pomoc w kwestii zdrowia i pielęgnacji mojej boloneczki, jesteśmy w ciągłym kontakcie... Polecam każdemu miłośnikowi tych pięknych psiaków:-)

Edited by broownie
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...