Jump to content
Dogomania

Nitra 2xCACIB 20-21.11.2010


Shaluka

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']kolezanka z Wawy ktora z nami jedzie tez jeszcze nic nie dostala
Asiu bede na was polowac w weekend :) zobaczysz jak magda nam wyrosla bo ja zabieramy[/QUOTE]
Mnie nie będzie... będzie Agasia z Serkiem i Felką. Ja, niestety, nie mogłam w tym termainie pojechac. A poza tym - problemy z transportem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich

Mam pytanie - może ktoś doradzi, pamieta z lat poprzednich....?
W Polsce zawsze wchodziliśmy o 10 co wynikało z kolejności liter w alfabecie nazw ras , a tu mamy że na ringu przed nami jet 47 psów (sobota ring 18), czy to jak są te ringi rozpisane to jest oficjalna kolejność psów w jakiej będą wchodzić? Jeśłi tak to przypuszczam że sędziowanie nie zacznie sie wcześniej niż o 12 - czy w takim razie musimy być przed 10 na wystawie aby wejść? W Polsce można przychodzić później... - czy na Nitrze mają pod tym względem restrykcje? Ktoś wie coś na ten temat? Prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PodajLape.pl']Witam wszystkich
Mam pytanie - może ktoś doradzi, pamieta z lat poprzednich....?
W Polsce zawsze wchodziliśmy o 10 co wynikało z kolejności liter w alfabecie nazw ras , a tu mamy że na ringu przed nami jet 47 psów (sobota ring 18), czy to jak są te ringi rozpisane to jest oficjalna kolejność psów w jakiej będą wchodzić? Jeśłi tak to przypuszczam że sędziowanie nie zacznie sie wcześniej niż o 12 - czy w takim razie musimy być przed 10 na wystawie aby wejść? W Polsce można przychodzić później... - czy na Nitrze mają pod tym względem restrykcje? Ktoś wie coś na ten temat? Prosze o pomoc[/QUOTE]
Teoretycznie taka rozpiska jest obowiązująca.
Ale spotkałam się kilkakrotnie (a więc niedużo jak na te "x" lat w kynologii), że była zmiana kolejności sędziowania.
Nie podam gotowej recepty na taka sytuację...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...