Jump to content
Dogomania

Blue ciałem i duchem border collie -sportowy świat wariata :D


blue_bc

Recommended Posts

  • 2 years later...

[quote name='blue_bc']generalnie zasady są takie same tylko torki były minimalnie przestawione, nie wiem czemu
[/QUOTE]

Dlatego żeby nie można było porównywać czasów rodowodowych z kundlami;] boją sie konkurencji nierasowej;p

ogolony wygląda kompletnie inaczej;] na przedostatniej fotce wygląda jak w typie pitbulla;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ooo, to super. Byłam pewna, że mixy wgl nie mogą startować na Mistrzostwach Polski, ale jak nawet oddzielnie, to super. :smile:
A Blue jest prze cudny. :loveu: ale jak dla mnie też zdecydowanie lepiej wygląda nie ogolony :D[/QUOTE]

mi ostatnio tata proponował kupienie rodka Luśce :lol:
nasz niecny plan jak widać na marne... skoro mixy tez mają MP :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

o matko biedaczek.. ;(
kurde.. chyba rozumiem co czujesz - moja sportowa psica latem miała podejzenie wypadania rzepki.. i to tak z dnia na dzień musiałam ograniczyć jakikolwiek ruch do minimum. Na szczescie okazało się, żę niepotrzebnie się martwiliśmy.

Dużą ma tą dysplację?? Nie kwalifikuje się do operacji?? Nie bardzo się znam na tym, tylko czytałam, że niektóre psy po operacji mogą znów wrócić do normalnego życia.



No jak miały byc komentarze, jeśli zdjęćnie było ?xd

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie, że pomimo dysplazji może normalnie funkcjonować i jeszcze trenować, ale znam jeszcze jeden taki przypadek, wet powiedział dokładnie to co u was i też BC. to chyba jakieś wytrzymałe bestie są :lol:
A Zi jest piękna, ma dokładnie taką budowę którą ja sobie wyobrażam u swojego bc za pewnie 20 lat. :loveu::roll:


Macie jakieś filmiki z agility ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...