Jump to content
Dogomania

Galeria stadka z hodowli Czar Olbrzyma :)


simbik

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='jo-jo']Dzień Dobry Rodzinko:multi:

Jak tam Opka, już gotowa na przyjęcie malucha? :razz:[/QUOTE]

Witam, witam i cieszę się, że już niedługo dołączam do tak zacnej rodzinki Saxifrag :lol: . Tymczasem Opcia ma najprościej z nas. Stresować się nie musi, bo nie ma zielonego pojęcia, że jej żywot jedynaczki dobiega końca :evil_lol: .
Zdjęć w dalszym ciągu ani śladu, więc zaprezentuję Opkę oczekującą na braciszka... synka:razz: , czy jak kto woli :p .

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/53/73a089aea441a10c.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunrise']No w tak pięknych okolicznościach przyrody ;) to można sobie czekać... czas się wtedy tak nie dłuży... a jaką Opeczka ma piękną obróżkę :loveu:[/QUOTE]

No w końcu jak Teufelek taką ładną dostanie to Opeczka nie może być gorsza... ona dostała wersje z wodnymi żółwikami. Chciałam, żeby to były reniferki, ale mąż wyraził stanowczy protest i staneło na żółwikach :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Zostaje imie Teufel? tak?[/QUOTE]

W rodowodzie Manteufel Saxifraga, a po domowemu będzie Teufel :roll: .

Już wszystko gotowe. Niestety zdjęć specjalnie nie było (no za wyjątkiem tego w podpisie - Teufel 3 dni temu). Ale już jutro będą zdjęcia z pierwszego spotkania Opka - Teufel :multi: :multi: :multi: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Z tego co wiem to jedzie na 99% na tn przegląd;-))

Ehh czyli tylko 6 6 tygodniowych Saxifrag będe miała na rękach :diabloti:[/QUOTE]

7-tygodniowych kochana, 7-tygodniowych :evil_lol: . Ja tam mam nadzieję, że nie będzie tego 1%, bo już się bardzo nastawiłam na to nasze jutrzejsze spotkanie :lol: . Nawet w pracy sobie wolne zrobiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']7-tygodniowych kochana, 7-tygodniowych :evil_lol: . Ja tam mam nadzieję, że nie będzie tego 1%, bo już się bardzo nastawiłam na to nasze jutrzejsze spotkanie :lol: . Nawet w pracy sobie wolne zrobiłam.[/quote]

Ehh też bym chciała miec taki przyjemny dzień, a mnie czekają nerwy czy mnie przyjęli do jakiejś szkoły czy nie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ehh też bym chciała miec taki przyjemny dzień, a mnie czekają nerwy czy mnie przyjęli do jakiejś szkoły czy nie :shake:[/quote]

Się martwisz, zawsze do rejonu można iść(nie bij, żartowałam)

[SIZE=1]ja miałam sytuacje, że wpisana byłam na listę rezerwowych i przyjętych :evil_lol:
wykreślili mnie z rezerwowych na szczęście :D
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...