Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='ULKA12']Jest lek meloksam, tabletki i kosztuje 13,80 za 20 tabletek[/QUOTE]

na tą chwile najlepsza bedzie zawiesina, można + do jedzenia
Szarik przy kazdym wykonywanym przy nim ruchu, zabiegu powarkuje
boi się jeszcze, tyle ostatnio działo sie w jego zyciu ze jest przerażony
prawie ciągle śpi

Link to comment
Share on other sites

zaraz uzupełnię w wydatkach to, co Budrysek wydałaś w klinice - dziękujemy bardzo za zasponsorowanie Szarikowi tej wizyty niedzielnej. :loveu:

Na jednym zdjęciu widać, jaki Szarik ma piękny pokoik w klinice - po tym co miał kiedyś, to teraz dla niego 5 gwiazdkowy hotel jest :)

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły kolejne wpłaty:
[B]pietrucha204 [/B]- 10 zł
[B]Akrum[/B] - 50 zł (miałam sfinansować paliwo Shani trasa Gliwice-Pszczyna-Gliwice (jak jechala po Szarika), ale Shania przekazała to dla Szarika)
[IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/fl6.gif[/IMG]

dziękujemy ślicznie

Link to comment
Share on other sites

Znów dość długo mnie nie było, wybaczcie.
Kasę wyślę jak tylko 'Serwis ING BankOnLine jest chwilowo niedostępny.' się udostępni.
A jeszcze takie mam pytanie głupie trochę... W PW pisze, że z dopiskiem bezimienny, a skoro Szarik ma już imię to jak w końcu napisać?:oops: (Jeśli to było w którymś poście gdzieś napisane to wybaczcie ale nie czytałam wszystkich bo strasznie ich dużo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MOKOJOKOTO']Znów dość długo mnie nie było, wybaczcie.
Kasę wyślę jak tylko 'Serwis ING BankOnLine jest chwilowo niedostępny.' się udostępni.
A jeszcze takie mam pytanie głupie trochę... W PW pisze, że z dopiskiem bezimienny, a skoro Szarik ma już imię to jak w końcu napisać?:oops: (Jeśli to było w którymś poście gdzieś napisane to wybaczcie ale nie czytałam wszystkich bo strasznie ich dużo)[/QUOTE]

gdy wysyłałam pw z kontem, to nie znałam jeszcze imienia, dlatego wpisywałam "bezimienny", a teraz oczywiście wpisz Szarik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Tutaj kilka osob chyba mysli ze jak on uciekł to tez został postrzelony, ale to na pewno nie jest prawda, nie byl krwawiący, to jest sprawa z przeszłości Szarika. Tak czy inaczej, wiele się wycierpiał..[/QUOTE]
na zdjęciach które wstawiłaś wyglądał całkiem cało ....
jak to dobrze że pan z Kamienicy do Ciebie zadzwonił , i że od razu pojechałaś ,i że go znalazłyście z mamą , i że wszystko dobrze się skończyło .... gdyby nie szybka ogólna akcja dołączył by do błąkających się psich nieszczęśników

Link to comment
Share on other sites

Szarik miał złamaną łapę, ale nie trzeba tego składać operacyjnie.

tak, on całe zycie swoje spędził u tamtych ludzi.

Najnowsze wieści od Klaudii:
Szarik wychodzi bez problemu na spacerki, wyniki krwi ma jak na swój wiek dobre. Apetyt ciągle ma duuży :) nabiera coraz więcej sił.
Tylko trochę daje popalić pracownikom lecznicy, bo wyje jak zostaje sam.

Tak więc na dniach będzie mógł jechać do dt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...