Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Shania']omi uwierz też w szoku jestem..wydaje się , że miałam zaprogramowane dowieść a jak bład jakiś to koniec...ale trudno propozycja była super, ponieważ kolejna Pani ze schronu sie odezwała, że tak nigdy nie ma a tutaj jej szkoda było,...zrobiłam co mogłam bo czułam sie winna, ale tyeraz niech anioły co się tak starały działają.....najlepiej jest odrzucić a potem żebrać o pieniądze...aczkolwiek, to moje emocje..mam nadzieję, że może da się jeszcze naprawić[/QUOTE]

Moje zdanie jest takie : padło hasło "ZA DARMO" i należało to wykorzystać ! Siedzę tu i czytam. Widzę, jak trudno uzbierać 10 zł. Widzę, ile psów czeka na pomoc, wyrwanie ze schroniska!!!
A tu ODRZUCA się bezpłatne leczenie?! Gdyby nawet trzeba było nadłożyć kilometrów -to warto było!
Zadeklarowałam pieniądze przed ucieczką psiaka. Wpłacę je, ale wpłatę przeznaczam na hotel. Bo rozumiem, że pieniądze na leczenie psiaka są -skoro DARMOWE zostało zlekceważone!

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie, i dziękuję, psiak mi uciekł ale starałam sie pomóc, a tutaj podejście, shani uciekł to beee a potem potrzebujemy pieniędzy...ale po co..skoro mógł darmowo badania przejśc???nie jno ja bee spoko, już się nie pamięta nic i spoko, ale o psa chodzi..on przejdzie darmowe kasa na inne będzie, i o to chodzi chyba???może się mylę...

Link to comment
Share on other sites

jak pass??przecież trzeba funduszy???a były darmowe///dlatego tak się wkurzam, ale jak powiedziałam..jeżeli Klaudus ma zwracam jej honor...chociaz szkoda, bo przy darmowej opiece byłaby szansa na drugiego psiaka..i powiem szczerze mam doła ale nie wpłacę grosza,bo było wszystko za darmo

Link to comment
Share on other sites

Shania, ostygnij trochę pls, bo dostaniesz bana za trollowanie wątku ;) i po co?

i jeszcze tylko spytam, bo nie wiem czy dobrze myślę ..
skoryguj mnie, jeśli nie tak, bo mogłam coś źle zrozumieć w tych rozemocjonowanych okolicznościach:
diagnostyka i ewentualne zabiegi miały być wykonane [U]na koszt myszkowskiego schroniska[/U], ale [U]w lecznicy w Chrzanowie[/U] (czy też Chorzowie, tego nie jestem już pewna, ale miasto na Ch w tym rejonie) przez współpracującego z tym schronem weta?

Klaudus_ musiała mieć jakiś zamysł wioząc Szarika dalej.
Myślę, że dowiemy się jak tylko dorwie internet i znów pojawi się na wątku.

Link to comment
Share on other sites

tylko dopiszę, tak...miało to być na koszt myszkowa//wet w chorzowie aczkolwiek wsio za darmo,,,,czyli jak pisałam do 900 zeta na koszt schroniska -do 900 zet, coby znowu nie wyszło na inne kryteria w Myszkowie(do 900 zeta)
I nie ostygnę i mam to w dupie dostałam pomoc, a nikt z niej nie skorzystał a prosi o pieniądze, dziewczyny tak się starały...jeszcze raz dzięki Wam..można mieć żal do mnie co juz wiem , starałam sie pomóc, ale nikt telefonu nie odbierał...nie chcę komentować nawet a piszemy o dobru...psa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Nie chcę się kłocić, wiem, że moja wina, dlatego dałam namiary na darmowe...wet i chwilowo dom, zreszta, nie wiem co pisać, nie chcę nikogo obrażać a tak wychodzi..jak będzie tak będzie[/QUOTE]

jak dotad wszystkich obrazasz
nikt nie odezwał sie do Ciebie takim językiem jakim Ty operujesz a to tylko świadczy o Tobie
zrobiłaś błąd, próbowałaś go naprawić i to jest ok
a to ze ktos nie skorzystał z Twojej propozycji to juz jego decyzja
widac miał powody i wcale sie nie dziwię

zastanawiam sie czy ten wątek jest jeszcze o Szariku czy juz o Tobie?
zastanów sie co wypisujesz? i po co? bo jak dla mnie zachowujesz się jak na dopalaczch

poczekaj na wypowiedz Klaudus__ a nie rób zamętu

na pewno nie zostawimy Klaudus__ samej i pomożemy zapłacić leczenie

najwazniejsze jest teraz zdrowie psa...a przecież mogło byc juz inaczej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']i nie chodzi o pomoc w przewożeniu..nie no ja nie rozumiem...piszę o pomocy w akcji leczniczej..szok, skończę tgen wątek a muszę i nie wiem czy tu warto przychodzić, to serio jakaś masakra[/QUOTE]

Shania a dla kogo ty tu przychodzisz na ten watekdla nas czy dla Sharika?

Link to comment
Share on other sites

spoko budrysek, odpocznę, nie martw się..masz rację nikt oprócz jednej osoby i ciebie nie pisał jak to powinnam psa trzymac, i wiesz co...nie odzywaj się wara ode mnie ,,,..mam Was dość po prostu dość..i nie zwracaj mi uwagi na moje chamskie pewnie zachowanie, jak sama nigdy błedu nie zrobiłas to piątka ode mnie, ale nie komentuj... bo tego mam na podgardlu, szczerze pisząc, a w intelekt mój jak ktos pisał niech wątpi jestem rolnikiem co psy trzyma w budzie, więc spoko nie ma mnie....na liście...iu paa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']jak sie czyta takie klutnie to az sie cos robi, przeciez tu chodzi o psa a nie o to kto co czuje[/QUOTE]

[I]Yoko tu się kłóci tylko jedna osoba - i to sama ze sobą.[/I]
[I]Chyba w ten sposób chce "zakrzyczeć" inne sprawy.[/I]
[I]Co do 1000 pytań "dlaczego?" - dlatego, bo taką podjęłam decyzję.[/I]
[I]To moja decyzja i koniec.[/I]
[I]Dzięki naciskom podjęłam w sprawie Szarika jedną nieodpowiedzialną decyzję i nie wybaczę sobie tego.[/I]
[I]Drugi raz w "naciskanie" mnie nie wrobicie :)[/I]

[I]Pati123487 bardzo dziękuję za propozycję.[/I]
[I]Może jakby sytuacja była inna skorzystałabym z Twojej pomocy.[/I]
[I]Jednak w trasie wyszło inaczej.[/I]
[I]Dziękuję za dobre chęci,bo wierzę,że je miałaś.[/I]

[I]Dziękuję bardzo Oli i Jej mamie za pomoc.[/I]
[I]Napewno zwrócimy pieniążki za paliwo - najwżniejsze,że włożyłyście w to serce.[/I]
[I]Jesteście wspaniałe.[/I]
[I]Napewno będę Was na bieżąco informować jak się chłopak miewa.[/I]

[I]Dziękuję też wszystkim którzy,jeździli, szukali, zamartwiali się - jestem wdzięczna za mase telefonów jakie między sobą wymieniliście - to dzięki Wam wszystkim chłopak jest bezpieczny - macie ogromne serducha - i wiecie co?[/I]
[I]Wspaniałe jest to,że w tym wszystkim nie było WAS,WASZYCH PROBLEMÓW,DŁUGÓW,PALIWA (też Waszego) PIENIĄŻKÓW WASZYCH - tylko była szczera chęć pomocy - liczył się tylko Szarik - bo to o Niego chodziło...[/I]
[I]Wy którzy pomagaliście ze szczerego serca nie mieliście na szczęście nic do 'zwymiotowania' na wątku :)[/I]

[I]Shania,a Tobie dziękuję za bałagan jaki masz w głowie - i za to,że jednorazowo potrafisz ludzi poobrażać dla własnego ego.[/I]

[I]A Szarik...?[/I]
[I]Szarik nikogo tu nie obchodzi, bo teraz na pierwszym planie jest stan emocjonalny najbardziej poszkodowanej :)[/I]
[I]Tak więc zrażaj dalej wszystkich.[/I]
[I]Na szczęście mam wokoło ludzi szczerych, pomagających, bez późniejszych dziwnych zachowań.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']spoko budrysek, odpocznę, nie martw się..masz rację nikt oprócz jednej osoby i ciebie nie pisał jak to powinnam psa trzymac, i wiesz co...nie odzywaj się wara ode mnie ,,,..mam Was dość po prostu dość..i nie zwracaj mi uwagi na moje chamskie pewnie zachowanie, jak sama nigdy błedu nie zrobiłas to piątka ode mnie, ale nie komentuj... bo tego mam na podgardlu, szczerze pisząc, a w intelekt mój jak ktos pisał niech wątpi jestem rolnikiem co psy trzyma w budzie, więc spoko nie ma mnie....na liście...iu paa[/QUOTE]

i wszystko na temat :)
brawo!

Link to comment
Share on other sites

Shania, pomyślmy konstruktywnie, skoro Szarik ma już opiekę, to czy ta opcja pomocy dla niego może być jakkolwiek wykorzystana dla innego psa/kilku psów np. z Chorzowa lub okolic (żeby już nie wozić psów po PL)??? w końcu psy nie mają identyfikacji i wetowi to też pewnie obojętne czy prześwietla/leczy Szarika czy też innego psiaka??
A może jest jakiś w potrzebie (pewnie na pewno i to nie jeden), któremu można by scedować pomoc schroniska w Myszkowie?


EDIT

o dopiero po zatwierdzeniu powyższego postu dostrzegłam wpis Klaudus__ :)
Jak się czuje Szarik? Co Mu jest/było??
Mam nadzieję, że nic poważnego ..

Link to comment
Share on other sites

ja już nic nie napiszę..nawet nie mam zamiaru, to mój ostatni post...shania w głowie ble ble...ale Shanie dobra była jak miała dowieśc psa...nie chce mi się nawet komentować,,Shania chciała psa i to fakt, ale był bład, więc się nie odbiera telefonów nie no szok, i niech będzie na mnie, mi uciekł ok, teraz zbieraj deklaracje nSzarika jak miałas pomoci weta za darmo i obsmarowuj dupę...jak po to tu jesteśmy to ja dziękuję z tego co dzisiaj usłyszałam wiele tu osób nie ma przez takie osoby jak ty....trzeba psu pomóc a nie się fochać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...