Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Szariczek dziś zaspał poranny spacer, dopiero jak ekipa z góry wracała to Szarik się ocknął i poszedł z ekipą dolną. Musiałam mu pomóc wejść po schodach. już tak nie buntuje się kiedy pomagam mu wejść i nosze go na rekach. Taki staruszek się z niego robi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, LILUtosi napisał:

Szariczek dziś zaspał poranny spacer, dopiero jak ekipa z góry wracała to Szarik się ocknął i poszedł z ekipą dolną. Musiałam mu pomóc wejść po schodach. już tak nie buntuje się kiedy pomagam mu wejść i nosze go na rekach. Taki staruszek się z niego robi.

Jak Ty sobie radzisz z takim cięzarem? Jak dobrze że Szarik ma swoja przystań

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Już regularnie Szariczka wnoszę i znoszę na rękach po schodach po tym jak z nich zleciał i zatrzymał sie na ścianie. Wchodzimy z lekami. Karsivan, Nivalin, Milgamma i seria PREVICOX. Pierwsze leki gratis ode mnie. Jestem w trakcie załatwiania akcji zebrania kasiorki na rehabilitację hydro bieżnie i ....ale o tym kiedy indziej. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, LILUtosi napisał:

Już regularnie Szariczka wnoszę i znoszę na rękach po schodach po tym jak z nich zleciał i zatrzymał sie na ścianie. Wchodzimy z lekami. Karsivan, Nivalin, Milgamma i seria PREVICOX. Pierwsze leki gratis ode mnie. Jestem w trakcie załatwiania akcji zebrania kasiorki na rehabilitację hydro bieżnie i ....ale o tym kiedy indziej. 

Dużo jest tych schodów?

Tak duża ilość leków  będzie kosztować ogromne pieniądze. Skąd na to weźmiemy?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dużo jest tych schodów?

Tak duża ilość leków  będzie kosztować ogromne pieniądze. Skąd na to weźmiemy?

Na razie leki ma, będziemy się martwić później. Previcox podam przez 10 dni i zrobimy przerwę.

Zastanawiam się nad metodą  irap? Co o tym myślicie? Jestem jeszcze przed konsultacją ale jeśli w tym wypadku były by rokowania to być może uda się  załatwić mu ten zabieg. 

Link to comment
Share on other sites

Nowe wpłaty:

- mama Oleny84 - 150zł - 10.08.

- Israel - 10zł - 12.08

- Lida - 30zł - 12.08.16r.

- Hania, Teresa - 20zł - 12.08.16r.

- Bakusiowa - 40zł - 16.08

- Magda222 - 60zł - V, VI, VII - 18.08

- Jolantina - 30zł - 19.08.

- Olena84 - 30zł - X,XI,XIII - 01.09

- Sharka - 40zł - IX, X - 05.09

- Mama Oleny84 - 150zł - 06.09.

- Jolantina - 30zł - 06.09

- Israel - 10zł - 12.09

- Lida - 30zł - 12.09

 

Pięknię dziękuję za wpłąty!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo zmartwiona bo Szarikowi choroba postępuje. Zaczyna być cienko. Mało chodzi , dużo śpi, trochę mi utył to też mu ciężej. Będę musiała zmniejszyć porcję. Dziś o mało co nie pogryzł mnie, bo podstawiłam mu leki pod nos a on twardo spał. Wyrwałam go ze snu a on pierwsze co to atak. Lubi się wyżyć na jakimś małym piesku i go poszarpać. Na szczęście bez większych konsekwencji ale stracha napędzi. Warto chyba tego irapa spróbować , może trochę zatrzyma cały proces.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, LILUtosi napisał:

Jestem bardzo zmartwiona bo Szarikowi choroba postępuje. Zaczyna być cienko. Mało chodzi , dużo śpi, trochę mi utył to też mu ciężej. Będę musiała zmniejszyć porcję. Dziś o mało co nie pogryzł mnie, bo podstawiłam mu leki pod nos a on twardo spał. Wyrwałam go ze snu a on pierwsze co to atak. Lubi się wyżyć na jakimś małym piesku i go poszarpać. Na szczęście bez większych konsekwencji ale stracha napędzi. Warto chyba tego irapa spróbować , może trochę zatrzyma cały proces.

Fatalnie:(.Wysłać teraz cos za leki?

Link to comment
Share on other sites

Dogo kolejny raz , ech.

Idę na konsultację do dr Niedzielskiego i będziemy debatować co można zrobić i czy jest sens. Szarik wczoraj nie wstał i ciągnął już tyłek, sikał pod siebie bo nie mógł wstać.  Załadowałam mu Miligramme całą ampukę i tak jakby lepiej bo trochę wstaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...