Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Ciotki jak fajnie że jesteście i jak licznie, Szarikowi przynosicie szczęście bo awanturnicy dogomaniaccy tutaj nie dotarli i nie musimy uciekać z wątku;-) hehe

Danusiu niestety z pania Rudej nie mam kontaktu i mam trochę żalu o coś :-( ale zdjecia Rudej widziałam zapasiona i szczęśliwa

 

Szarikowi wirtualne szczęscie może się przydać, ale najbardziej wskazany byłby własny dom, chociaż w DT, gdzie teraz jest

,ma dobrze- znam ten dom jeszcze z mojej "bardziej intensywnej "Dogomanii sprzed "reform i ulepszeń technicznych".

Widziałaś aktualne zdjęcia Rudej? Niech sobie będzie psina zapasiona, byle była szczęśliwa, bo należy się jej to po tylu latach schronu. Psica musi byc już wiekowa...

Konczę wieczorny obchód i kontrolę psich bud na Dogo. Psy spać i cioteczki też. Dobranoc

misiu-%C5%9Bpi%C4%85cy.gif

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Ale tu postów ciotki nastukały ;-)

Szarik wygrzewa się już przed kominkiem także nie ma mowy o zimnym betonie.

Skoro takie wspominki......Ja też pamiętam go cały czas przy tej wannie a później jak uciekł czy został wypuszczony przez transportujących i poszukiwania.Porzucony przez Klaudius i przejęty przez sumienną Olenę (dzięki). Gdyby nie on i Wy ciotki przez tyle lat , Szarik był by w opłakanym stanie.

 

Przez tyle lat dziad chodzi za mną , nie odpuścił. Zamknięty na chwilę w kuchni drze japę że mnie tam nie ma. Jak wchodzę do kuchni to wpycha się między drzwi ...szybko wyjść...wychodzi...ale chwile, po co jak pani wchodzi ...wpycha się do środka i dyszy. Gdzie byłaś mamo, świat mi się zawalił. Musi chwilę potrwać żeby uspokoił oddech i przestał krążyć z nerwów. Jedynym miejscem gdzie zostaje jak wychodzę jest salon. Taki jest nasz Szaruś.

 

Mam jeszcze tabletki na stawy na 8 dni wiec dobrze było by coś zamówić.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o namiary na konto dla Szarika. Chciałbym przesłać mu grosik na lekarstwa.

Ach ciociunia dziekuje.

 

Ja wiem czy Lilu ładnie napisała... za dziada bym sie obraziła;)

 

Lilu zamówisz tabletki? Bo nie wiem kto zamawiał (niesmiała minka). ile przelać to od razu przeleje

Link to comment
Share on other sites

Magda, na razie nie mamy się co przejmowac... Nikt nie dzwoni. ;)

 

;)

 

Proszę o namiary na konto dla Szarika. Chciałbym przesłać mu grosik na lekarstwa.

 

Właśnie dlatego pytałam o koszt, bo też chcę się dorzucić :)

 

Ach ciociunia dziekuje.

 

Ja wiem czy Lilu ładnie napisała... za dziada bym sie obraziła;)

 

Lilu zamówisz tabletki? Bo nie wiem kto zamawiał (niesmiała minka). ile przelać to od razu przeleje

 

Dziad to czasem takie pieszczotliwe słowo :D

Też go używam w takim kontekście ;)

 

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...