Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='LILUtosi']Podobno w roku można zbierać do 4tyś darowizny. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Tak mówiła mi jedna fundacja co ma prawnika.
Cała dogomania jeedzie na darowiznach - musiałby US tu się trochę napracować.[/QUOTE]

WOLNA OD PODATKU I ZGŁASZANIA DO US JEST KWOTA DO• 4 902 zł dla osób z III grupy podatkowej - SĄ TO OSOBY NIESPOKREWNIONE
[B]Uwaga! [/B]Z takiego zwolnienia z podatku od powyższych kwot można skorzystać raz na 5 lat (dotyczy to każdej grupy podatkowej). Przy obliczaniu podatku zlicza się wartość wszystkich darowizn z ostatnich 5 lat.
Czyli zbierający deklaracje może od każdej osoby dostac do 4902 zł w ciągu 5 lat podatkowych bez zgłaszania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum'][SIZE=3]I tym sposobem chciałam ogłosić, że z dniem dzisiejszym odchodzę z dogomanii,

[/SIZE]

Mam nadzieję, że Szarik niebawem znajdzie DS, oczywiście będę pomagała w szukaniu nowego domku dla chłopaka, nadal będę mu robiła ogłoszenia, jednak z dogomanii się wycofuję.[/QUOTE]

O nie Akrum:shake: a Henio a cioteczki na watkach:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Aaaa to ostatnie zdanie jest znaczące. Czyli od każdej osoby może dostać po 5tyś na 5 lat. i moze tych osób być dowolna ilość? To nie byłoby problemu.[/QUOTE]

Pięć lat liczy się od pierwszej wpłaty na konto. Najlepiej zaprowadzić zeszyt i porobić rubryki na każdą wpłacającą osobę. Dobrze by było mieć podrukowane miesięczne wydruki z konta.

Link to comment
Share on other sites

Melduje że dotarło:
1.[B][COLOR=#0000ff] israel[/COLOR][/B] - [COLOR=#ff0000][B]10zł[/B][/COLOR] - 01.02.13r.
2.[COLOR=#0000ff][B] Lida [/B][/COLOR]-[COLOR=#ff0000][B] 60zł [/B][/COLOR]- I,II - 01.02.13r.
3.[COLOR=#0000ff][B] Akrum[/B][/COLOR] - pozostałość i jej deklaracja za II -[B][COLOR=#ff0000] 247,93zł[/COLOR][/B] - 01.02.13r.

Link to comment
Share on other sites

Ja przez jakiś czas nie mam w domu internetu, tylko w telefonie ale tam nie działa dogomania. W razie czego zaglądam na fejsa: Inga Tide oraz mail: [email][email protected][/email]

Jeszcze raz dziękuje olena.
Szarikowi teraz daje cały czas leki na stawy bo jak nie dostaje to lizanie się zwiększa. Daje mu dwie tabletki dziennie z pasztetem ale ten sprytnie pasztet zjada a tabletkę wypluwa. Czasem uda mu się nie wypluć. Ale wtedy mu wkładam do gardła i po sprawie. Szarik ogólnie to zrobił się mniej nerwowy i daje mi przy sobie wszystko robić. Ale zdarza się ze wyskakuje do innych piesków i ich trochę poturbuje. Też nie niszczy już w domu tylko sobie grzecznie śpi. Taki przytulasek sie zrobił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...