Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Brak mi słów, przeczytałam teraz wpis Lilu na facebooku i przyleciałam tutaj, siedzę i płacze w pracy, wiedziałam, że to nastąpi prędzej czy później ale wierzyłam, że jeszcze nie teraz. Lilu bardzo Ci dziękujemy za opiekę nad Szarikiem i że byłaś z nim kiedy odchodził. 

Link to comment
Share on other sites

On był już bardzo umęczony i żył chyba tylko po to ,żeby Was nie martwić.

LILU opiekowała się  nim wspaniale. Trzeba było słyszeć jej radość, emocje gdy  Szarik wziął z jej ręki kurczaka.  Akurat rozmawiałyśmy. Tak mogła  reagować  tylko osoba , która go kochała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na dzień 25.01.17r. na koncie: 380,07zł

Po odjęciu kosztów badań Szarika przez ten czas gdy się leczył ostatnio wychodzi, że zostaje: 31,55zł - dołożę tak by było 50zł i tyle przekaże Lilutosi za dojazdy z Szarikiem do Wrocławia. Mam nadzieje, że się na to zgodzicie?

bexc9i.jpg

 

W dniu 22.12.2016r. zakupiliśmy ponton dla Szarika, kosztował ok 100zł, ja przesłałam Lilu na konto 130zł, a że nie liczyła ona nam nigdy za podkłady, który szły przy Szariku na okragło, mam pytanie czy ta kwota może zostać na to przenaczona? Tym samym całą kwotę która jest na koncie Szarika przesłałabym do Lilutosi i stan konta wyniósł by 0zł

 

Napisze dziś do wszystkich darczyńców Szarika, z informacją, że już go nie ma... wiem że są osoby które na dogo już nie bywają, nie wiem czy nie będę musiała w razie czego napisać do nich listu.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Lida napisał:

Do mnie nie pisz. Czytam na bieżąco. Na wszystkie Twoje propozycje się zgadzam :-)

 

13 godzin temu, bakusiowa napisał:

Rób tak żeby nie było jakiś zaległości wobec Lilu.Jeśli potrzebna będzie kasa to ja dołożę.

 

13 godzin temu, Lida napisał:

Ja też dołożę, jesli będzie trzeba

Dzięki ciotki, ja dołoże, bo to nie dużo. W takim razie przesyłam Lilu pieniązki, by za długo nie czekała, to to trochę grosza.

Czy ktos ma kontakt do ISRAEL??

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dopiero dziś przeczytałam... :( :( :( Byłam z Szarikiem od początku.

Strasznie, strasznie przykro, ale przecież Lilu i my wszystkie dałyśmy mu kawał dobrego, fajnego życia.

Zaznał miłości i radości życia a nie umarł np przypięty łańcuchem do wanny...

Dziękuję Lilu i wszystkim za wszystko co zrobiliśmy dla tego naszego wspaniałego rudzielca.

Tworzyłyśmy tu naprawdę fajną ekipę i Szarik tylko na tym skorzystał.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...