Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='psiakiGabi']Czekamy na fotki łobuza:lol:[/QUOTE]

Ja mam tylko nadzieję, że dziewczyny wrócą całe i zdrowe z dzisiejszej akcji. Dla przyponienia - Bora (podobno już zabrana z Pszczyny :multi:) ma być przewieziona do hotelu a żeby tego było mało to dziewczyny pewnie biegają teraz po Murckach w poszukiwaniu benia - Grzybiarza. . .

Link to comment
Share on other sites

Misiuniu ja wiem, że jak trafi się właściwy człowiek, to pomoże wyjść Ci z tego dołka w jaki wpakowali Cię Ci niby ludzie. Będzie z Ciebie jeszcze grzeczny psiak, nauczysz się wszystkiego co trzeba. Wierzę że będziesz kiedyś wspaniałym przyjacielem dla kogoś kto pokaże Ci co to dobry człowiek(i że tacy są na tym świecie) i jak to jest kiedy taki człowiek Cię pokocha. Dobranoc psiaczku kochany.

Link to comment
Share on other sites

Buster, dziękuję za zaproszenie. Wczoraj wróciłam z wakacji, muszę się trochę rozejrzeć, powysyłać zaległe deklaracje, podliczyć finanse - dopiero wtedy będę mogła coś postanowić. Ale będę zaglądać. Psiak prześliczny. Czy on musi być "Misiem"? To już czwarty Misio na mojej liście. Ja już nie wiem "who's who".

Link to comment
Share on other sites

dzis w poludnie siostra zrobila przelew na 50 zl jednorazowo i stalo sie cos smiesznego - otoz ja jej napisalam, ze to 123 Misio, na ktorego wplacamy, byl to zart, poniewaz w ostatnim czasie mialysmy az 4 psy o tym imieniu, ale ona chyba wziela to serio i w tytule przelewu napisala "dla Misia nr 123"

nie zdziwcie sie wiec, co to za Misio nr 123, chodzi o naszego niepokornego Misiaka, ktoremu - jak juz pisalam - warto by bylo zmienic jednak imie, bo sami widzicie, jakie jaja wychodza

gdybyscie sie zdecydowali na bazar imienny, to koniecznie zawiadomcie mnie na pw, ja nie zagladam czesto na watki, a chetnie bym licytowala imie dla chrzesniaka, juz nawet wybralam, ale jeszcze nie powiem jakie, poczekam do bazarku

pozdrowienia dla ekipy niepokornego Misia 123

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][QUOTE]Ja surowo krytykuje postepowanie Doroty wobec Misia. Mam kilkudziesiecioletnie doswiadczenie w szkoleniu psow, kursy, wspolprace z prawdziwymi trenerami/szkoleniowcami. [/QUOTE][/FONT]


[FONT=Tahoma]Zatem słuchamy guru szkolenia psów agresywnych (li1). Jakie to cenne rady dasz nowej opiekunce Miśka (gABI) Bo przeglądam całe forum i widzę tylko , że krytykujesz nie dając swoich pomysłów. Chętnie wszyscy wysłuchają. Nikt nie ma patentu na agresywnego psa. Każda rada się przyda. (a inni chętnie skrytykują) Doceniam Twoje zaangażowanie w pomocy Miśkowi jeśli chodzi o kasę i znalezienia miejsca. Ale twoje opryskliwe uwagi i zadarty nos psują ten właściwy obraz. Jeśli mi pokażesz swoje osiągnięcia to złożę pokłon i ustawie do ciebie cały sznur agresywnych psów, którym trzeba pomóc w realu a nie tylko pisać na forum. A na razie to tylko się chwalisz swoim wiekiem. [/FONT]
[FONT=Tahoma]To jakie możesz dać zalecenie?[/FONT]



[FONT=Tahoma]PS.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Gabi. Trzymam kciuki. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Gabi jest szkoleniowcem-profesjonalistka i wie jak postepowac z psami.
______________________________________________________________

[quote name='Ra_dunia']napiszcie bezpośrednio do Nikusia. Tak będzie najlepiej ;)[/QUOTE]

Tak zrobie. Chcialam zadzwonic, ale nie znalazlam numeru tel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...