Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='mikoada']Ile kosztowałaby doba w Twoim hoteliku??? Misiek jest trudnym psem...ostatnio byłyśmy go zobaczyć. Na początku podkulił ogon i nieśmiało nim merdał, ale jak co raz bardziej zbliżałyśmy się do jego klatki widziałam jak dzieje się z nim coś niedobrego aż w końcu pokazał zęby i skoczył do krat...[/QUOTE]
nie wiem ile wazy ten pies ale pewnie nie przekroczy 40kg, wiec 15 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Tego pseudoszkoleniowce dalabym na najbardziej czarne z czarnych kwiatkow i glosilabym wszedzie o zakazie tych sadystycznych metod szkolenia.Cio to za potwor ,nie szkoleniowiec.:angryy::mad:[/QUOTE]
to ja tez jestem pseudoszkolenowiec bo uzywałem takich metod. wiazanie psa to jedna z metod wzmacniania samodzielnosci i upewnianie w swoja odwagę - czyli podnoszenie agresji. To jedna z metod szykowania psów pod słuzbę . Psu krzywda sie nie dzieje , jest dumny z siebie i zadowolony , zawsze ma wygrywac pod stopniowo wdrazanym obciazeniem. W ten sposób robimy z psa bandziora, ale tu chyba nie o to chodziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']Jamor ja wiem że kto pierwszy ten lepszy ale trzymaj miejsce dla Misia - zbierzemy deklaracje na bank.[/QUOTE]
zbierzcie deklaracje i sie do mnie odezwijcie na pw. setki psów w potrzebie, na początku jest hura a jak przyjdzie do deklaracji to ludzie sie wyłamują , raz ze juz są obiązeni innymi, dwa ze kazdy ma swoje domowe problemu. I czarna prawda - prosze wziasc pod uwagę secenariusz , że pies z historią agresowa ma słabe szasne adopcyjne. U mnie moze sie wyciszyc , wymecze go łazeniem po straganach i ulicach ale nie ma gwarancji czy ktos nie popełni błedu w DS i znowu problem. Bronek lando, Tuptus, mundek i jeszcze inne - nikt ich nie chce bo ludziska sie poprostu boją . Jak maja wybierac to wolą grzeczne i bezpieczne. czy ten Wasz bedzie u mnie miesiac, dwa, rok , pieć lat ? nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...