Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[I]Misiu zabieg zniósł bardzo dobrze.
Podobno była przeprawa ze złapaniem Go do zabiegu, bo nie miał obroży i nie było za co chwycić.
Zdjęć nie mam, bo Pan doktor prosił o to,aby nie robić zdjęć w tych kojcach obserwacyjnych.
Dlatego zdjęcia Misia (przez kraty) będę miała najwcześniej w poniedziałek.
Niestety niewiele czasu zostało...
Co do konta to faktycznie jeszcze nie zostało podane przez fakt,że w sumie to nie ma jeszcze całości stałych wpłat,a czas mam do środy...
Jeżeli jest ktoś chętny na zajęcie się "księgowością" Misia to ja ze swojej strony będę bardzo wdzięczna.
Ostatnio mam niewiele czasu, więc uaktualnianie wpłat pewnie nie byłoby częste.
Przypominam,że 19 zł kosztuje nas teraz doba... Co za 7 dni daje 133 zł :roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']jednorazowo
[B]wieso-10zł
giselle4-10zł[/B]
podaj konto na pv[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękujemy i cieplutko pozdrawiamy kolejnych sponsorów! :multi:


[quote name='Klaudus__'].... [ciach!]
[B]Przypominam,że 19 zł kosztuje nas teraz doba... Co za 7 dni daje 133 zł[/B] :roll:[/QUOTE]

W wątku znalazłam taką propozycję [B]paros[/B]:

[quote name='paros']Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale:

[LIST]
[*]właścicielka zrzekła się psa, niech da to na piśmie
[*]Za kilka dni jedzie do Gabi, tak czytałam?
[*]Na kastrację za wcześnie, bo psiak może być "wycofany" :-(
[*][B]Ja za te kilka dni (do czasu wyjazdu do Gabi) po 19 zł zapłacę [/B]:lol:
[*]Na kastrację niech pani da, a trzeba jej powiedzieć, że będzie gdzie indziej bo... po zabiegu to za daleka droga po kastracji albo jakas inna wymówka...
[/LIST]
Co o tym myślicie??[/QUOTE]

Tylko nie wiem, czy to aktualne, bo [B]paros[/B] zadeklarowała też wysoką stałą, a kwota 133 zł do małych nie należy :(

[B]Aktualizacja deklaracji:[/B]


[B]Stałe:[/B]

mikoada - 10 zł
Buster - 10 zł
memory - 10 zł
Cajus JB - 10 zł
andegawenka - 30 zł
polubek - 5 zł
kmurdz - 15 zł
pyrdka - 10 zł
WIGA - 30 zł
paros - 30 zł
konstancja86 - 15 zł
Lolalola - 20 zł
Maruda666 - 15 zł
Vikii - 15 zł
Asiaczek - 20 zł
yunona - 20 zł
----------------------------
[B]RAZEM: 265 zł[/B]


[B]Jednorazowe:[/B]

yoko100 - coś
Ewanka - 10 zł
Szarotka - 15 zl po 15 września
Kundelkowa Skarbonka - 50zł
jadwiga - 50 zł
Bamboo - 10 zł
Lu_Gosiak - 10 zł
ludwa - coś
paulinken - coś
Vlk - 5 zł
shirrrapeira - coś po 20 września
BeaBono - coś + może bazarek
conceited - 30 zł
ela40 - 10 zł a październik i listopad po 20 zł
WIGA - coś najpewniej od października
Enigma79 - coś
UMilki - 20 zł
ilon_n - 50 zł
ewtos - 30 zł
haliza - 20 zł
JOLY - coś
wieso - 10zł
giselle4 - 10zł
-----------------------------
[B]RAZEM: 330 + coś + 40 zł za X i XI[/B]

Link to comment
Share on other sites

Przebrnęłam przez cały wątek. Muszę przyznać, że dziwią mnie postawy niektórych osób.
Jestem ciekawa, jakie kwalifikacje mają osoby, które krytykują certyfikowanego behawiorystę? Jak rozumiem, nie były na miejscu zdarzenia w trakcie konsultacji Doroty z byłymi właścicielami Misia, nie obserwowały psa w warunkach domowych, nie miały z nim nigdy bezpośredniej styczności...a opierają się jedynie na relacjach osób trzecich.
Po drugie zaskakuje mnie to, że nikt nie pyta o kwalifikacje Gabi - do której ma trafić Misiek. Skoro ma się zająć socjalizacją i szkoleniem psa, przywróceniem mu równowagi z pewnością ma duże doświadczenie i odbyte odpowiednie szkolenia pod tym kątem. Tak?
Życzę powodzenia Miśkowi i wiele życzliwości ze strony odpowiedzialnych i zaangażowanych Dogomaniaków.
Pozdrawiam Dorotę i Jacka - wielki szacun dla Was za to co robicie dla psiaków i ich właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']....
Po drugie zaskakuje mnie to, że nikt nie pyta o kwalifikacje Gabi - do której ma trafić Misiek. Skoro ma się zająć socjalizacją i szkoleniem psa, przywróceniem mu równowagi z pewnością ma duże doświadczenie i odbyte odpowiednie szkolenia pod tym kątem. Tak?
[/QUOTE]

Zawsze można zapytać o to Gabi bezpośrednio w temacie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191412[/URL]

Jeśli chodzi o Misia - pewnie znalazłby się płatny ośrodek szkoleniowy, ale szczerze wątpię, by było nas na to stać.
I nie bardzo wierzę, by mu tam poświęcano wystarczająco dużo czasu i indywidualnej uwagi.
Padła propozycja umieszczenia Misia u Jamora.
Z tego co pisano, tam również mogłoby się udać, ale też czas dla Misia musiałby być dzielony pomiędzy innych podopiecznych.
Hotelik Gabi ma jeszcze niewielu podopiecznych, jest stosunkowo niedrogi, a Gabi ma zamiar psom poświęcać wiele czasu.
Nie wiem, czy ma kwalifikacje.
Ale rzadko który opiekun psa je ma.
Ani na posiadanie psów, ani na posiadanie dzieci nikt nie ma licencji, a jednak wielu ludzi porządnie wychowuje i dzieci i psy.
Psu potrzebna jest mądra, rozsądna miłość i bliskość człowieka.
Mogę się mylić, ale uważam, że jeśli Gabi spełnia marzenie swego życia, tworząc hotelik dla psów, to dla Jej podopiecznych więcej dobrego wyniknie z Jej zamiłowania / pasji niż w innych przypadkach z fachowej wiedzy.
O ile wiem, pod opieką Gabi jest już jeden dogomaniacki piesek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Przebrnęłam przez cały wątek. Muszę przyznać, że dziwią mnie postawy niektórych osób.
Jestem ciekawa, jakie kwalifikacje mają osoby, które krytykują certyfikowanego behawiorystę? Jak rozumiem, nie były na miejscu zdarzenia w trakcie konsultacji Doroty z byłymi właścicielami Misia, nie obserwowały psa w warunkach domowych, nie miały z nim nigdy bezpośredniej styczności...a opierają się jedynie na relacjach osób trzecich.
Po drugie zaskakuje mnie to, że nikt nie pyta o kwalifikacje Gabi - do której ma trafić Misiek. Skoro ma się zająć socjalizacją i szkoleniem psa, przywróceniem mu równowagi z pewnością ma duże doświadczenie i odbyte odpowiednie szkolenia pod tym kątem. Tak?
Życzę powodzenia Miśkowi i wiele życzliwości ze strony odpowiedzialnych i zaangażowanych Dogomaniaków.....QUOTE]

Ja surowo krytykuje postepowanie Doroty wobec Misia. Mam kilkudziesiecioletnie doswiadczenie w szkoleniu psow, kursy, wspolprace z prawdziwymi trenerami/szkoleniowcami.
Gabi ma dlugoletnie doswiadczenie w szkoleniu psow, ukonczone kursy. Znam kilka psow, ktore przywrocila do normalnosci. Poza tym Gabi ma poparcie w rodzinie, rownie zaangazowanej w ratowaniu zwierzat jak ona.
Czy Gabi zgodzila sie na przyjecie Misia ?

Link to comment
Share on other sites

Witamy!
Biedny misiu, jeszcze tak młody a tak wiele już ma za sobą.
Mam nadzieję, że jak najszybciej trafi do Gabi, zapisuję wątek.
Niestety nie mogę na razie wspomóc finansowo, urwanie głowy :shake:
Zaraz przebrnę przez cały wątek, bo na razie tak z grubsza ogarnęłam.
Powodzenia Misiu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']Tak, Gabi trzyma miejsce dla Misia, a czy ten wspólny transport, jest nadal aktualny?[/QUOTE]

Jak na razie aktualny. Psy ma zabrac Nikus. Skontaktuj sie z nim po 22 wrzesnia i omow podroz.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191530-FS-Wyciagamy-kolejnego-psa-z-mordowni-HARRY-w-hoteliku-szukamy-super-domku!!!?p=15390380[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Jak na razie aktualny. Psy ma zabrac Nikus. Skontaktuj sie z nim po 22 wrzesnia i omow podroz.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191530-FS-Wyciagamy-kolejnego-psa-z-mordowni-HARRY-w-hoteliku-szukamy-super-domku!!!?p=15390380[/URL][/QUOTE]

Dziękuję li1 - bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Nadal nie mamy konta i księgowego.
Klaudus prosiła, by może ktoś się zadeklarował.
I wciąż mamy za mało stałych deklaracji. :(

A do środy blisko i jeszcze ten weekend, ludzie zajęci domem i rodziną chyba rzadziej zaglądają na dogo.[/QUOTE]

Przepraszam kochani, że mało mnie na wątku ale wciąż ślę apele na PW. Ustaliłyśmy dziś z Klaudią, że:
- monitoring nad kwestiami finansowymi przejmuję ja (mam nadzieję, że z pomocą memory ;) )
- na PW każdy otrzyma nr konta, od poniedziałku zacznę rozsyłać PW do darczyńców Misia
- w związku z tym, że drugi post należy do mnie - będzie wykorzystany jako post rozliczniowy
- Misio jedzie do Gabi - to już wiadomo od pewnego czasu - piszę o tym jeszcze raz, by rozwiać wątpliwości i szemrania co do tego "kto lepszy, kto powinien" - proszę uszanujcie naszą decyzję - sprawdzone i podane na wątku - Gabi ma kwalifikacje by zająć się Misiem.

W tym miejscu chcę również bardzo podziękować li1 za pomoc - mam na myśli podesłanie wątku Gabi oraz pomoc w transporcie !!! Bardzo, bardzo dziękuję.

Wszelkie pytania, wątpliwości proszę przesyłać na PW - pozostaję do dyspozycji zarówno darczyńców jak i osób zainteresowanych Misiem.

Link to comment
Share on other sites

Ciszę się, ze coraz więcej osób zagląda do Misia. Na pewno też jeszcze wiele osób czyta. Nie tylko te, który już dodały wpisy, ale wiele więcej. Deklaracja nawet 5 zł do końca roku czy przez pół roku to ogromna pomoc. Misiu bardzo tego potrzebuje. Byłoby wspaniale aby zaczął z kompletem.

Nie jest wyjątkowy, ani szczególny. To zwykły katowany szczeniak. Dajmy Mu szansę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Ciszę się, ze coraz więcej osób zagląda do Misia. Na pewno też jeszcze wiele osób czyta. Nie tylko te, który już dodały wpisy, ale wiele więcej. Deklaracja nawet 5 zł do końca roku czy przez pół roku to ogromna pomoc. Misiu bardzo tego potrzebuje. Byłoby wspaniale aby zaczął z kompletem.

[B]Nie jest wyjątkowy, ani szczególny. To zwykły katowany szczeniak. Dajmy Mu szansę.[/B][/QUOTE] nie do końca zgadzam się z tym zdaniem Jacku:lol:
[B]Pies, który wszedł już w nasze życie nie jest zwyczajnym psem :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Czyli, Zwyczajny Nadzwyczjny...po prostu ktoś kto nas potrzebuje![/QUOTE] on potrzebuje nas, a my potrzebujemy jego chociażby po to aby sie samorealizować w życiu. Pamiętasz Romeczko jedną z moich maksym [B]" jeżeli uratowałeś chociaż jedno żywe istnienie to warto było się urodzić"[/B]. Ten wątek udowadnia ile narodzin miało sens.

Link to comment
Share on other sites

Powoli się przebijam przez wątek i nie doczytałem jeszcze wszystkiego. Natomiast jeśli mogę, to oczywiście jestem do dyspozycji, na pw lub pod tel na priv. Jeśli Miś faktycznie jest z wielkich psów paserskich ( czyli kaukaz i okolice ) to z chęcią i radością zagadam wszystkich, i pomogę jak tylko mogę zdalnie w tej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']on potrzebuje nas, a my potrzebujemy jego chociażby po to aby sie samorealizować w życiu. Pamiętasz Romeczko jedną z moich maksym [B]" jeżeli uratowałeś chociaż jedno żywe istnienie to warto było się urodzić"[/B]. Ten wątek udowadnia ile narodzin miało sens.[/QUOTE]
Jeśli człowiek wziął odpowiedzialność na siebie przywołując to życie, to także powinien dać mu szansę na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...