Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Witajcie zajrzalam przez przypadek i mysle sobie ze to bardzo dziwne

Przez ostatni rok pojawiaja sie tylko posty ile kto wplacil i ze nikt nie zaglada

Zero zdjec i wiesci jak paiak sobie radzi- moze to ludzi zniechecilo?? 

Pozdrawiam Was

Może znasz kogoś kto ma doświadczenie i zechce poprowadzić wątek. Bezkrólewie zupełne od lat :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesli wkleicie tu kilka porzadnych fotek pieska to zrobie mu pakiet ogloszen na 30 portalach Prosze tez o tekst numer tel do kontaktu i na jakie miasto oglaszac

Fajnie ze ma olx ale to moze byc za malo! Gdybym zgubila ten watek i sie nie odezwala pisac do mnie priv PLIS

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, andegawenka napisał:

Może znasz kogoś kto ma doświadczenie i zechce poprowadzić wątek. Bezkrólewie zupełne od lat :(

Handzia nie prowadzi? A kto w ogole kontaktuje sie z tym DT czy hotelikiem? Trzeba poprosic by min raz na miesiac przeslano kilka zdjec i informacje jak pies spedza czas itd

Przeciez ludzie placa i musza wiedziec

Ja niestety nie podejme sie prowadzenia zadnego watku bo maz mnie udusi ale przy ogloszeniach jak najbardziej pomoge

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Handzia nie prowadzi? A kto w ogole kontaktuje sie z tym DT czy hotelikiem? Trzeba poprosic by min raz na miesiac przeslano kilka zdjec i informacje jak pies spedza czas itd

Przeciez ludzie placa i musza wiedziec

Ja niestety nie podejme sie prowadzenia zadnego watku bo maz mnie udusi ale przy ogloszeniach jak najbardziej pomoge

Nasza cudowna Handzia prowadzi finanse.

Misio ma ogromne zaległości finansowe. Kontakt z hotelem zamarł.

Zaraz podam Ci link do mojego ogłoszenia. Zrobiłam mu jeszcze dwa ogłoszenia na innym portalu. Nie przejdzie z takim samym tekstem. Przejrzę moją pocztę i podam .

Link to comment
Share on other sites

Czyli placicie za hotel ale nikt nic nie wie? Ani czy piesek jest zdrowy? Ojeju to sie porobilo a na ktorej stronie jakies w miare aktualne zdjecia znajde? Tekst tez bym sama napisala tylko gdzie sa aktualne opisy? W jakim on jest w ogole hoteliku? Ostatnio duzo cudow sie podzialo starsze psiaki znajduja cudowne domy! Moze i tu sie uda!

Link to comment
Share on other sites

O proszę, ja tu sobie wchodzę z kolejną wpłata od Redpit a tutaj taka niespodzianka :)

Wiem, że nie mamy nowych wieści i zdjęć, ale nasze płacenie wygląda w ten sposób, ze jak coś się uzbiera to ja wysyłam do Gabi. Zostało może z 5 osób, które płacą sumiennie. Myślę, że już od dłuższego czasu wystarcza to na karmę dla niego, a może czasem i nie. Ale to nie zmienia faktu, że przydałoby się choć słówko o nim napisać...:(

Gabi juz chyba tutaj nie wchodzi, pisała kiedyś, ze na fb są jego nowe zdjęcia. Trzeba by było poszperać na wątku i poszukać linku...spróbuje poszperać.

 

ps, zapisuje 10 zł od redpit w post rozliczeniowy, dzięki!

 

Link to comment
Share on other sites

napisze zaraz na fb w sprawie Misia. Wybaczcie, ale patrząc na te zdjęcia on wcale nie wygląda na psa agresywnego. Nie oddałabym go na stróża, tylko do domu! może na podwórko, ale do domu, do ludzi :) piękny z niego pies, radosny

no właśnie..i dlaczego jest na stornie schroniska??

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

napisze zaraz na fb w sprawie Misia. Wybaczcie, ale patrząc na te zdjęcia on wcale nie wygląda na psa agresywnego. Nie oddałabym go na stróża, tylko do domu! może na podwórko, ale do domu, do ludzi :) piękny z niego pies, radosny

no właśnie..i dlaczego jest na stornie schroniska??

NIe lubił kobiet. Po jakimś czasie zaakceptował Gabi. Gorzej z obcymi. :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, andegawenka napisał:

Chyba tak.

mega mega dziwne to wszystko.

Nie chce nic insynuować, ale chyba czas żebyście się zorientowały na co idą Wasze pieniądze. Ogłaszać też za bardzo go nie mogę, skoro nawet nie wiadomo na pewnio gdzie on jest:(

Zostawiłam wpis na fb pod jego albumem i zobaczymy...może się czegoś dowiem:)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, andegawenka napisał:

Handziu ale to jest na profilu Schroniska. Co tam Misiek robi.?

No tez tak się zastanawiałam jak wstawiałam, w pierwszej chwili pomyslałam, ze tak nazywa się jej hotel...masz nr do Gabi? napiszę do niej pw, była w lutym na dogo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dotychczas płaciłam swoją skromną deklarację i nie komentowałam, bo nie mam jak bardziej psu pomóc.

Temat czytam, wiem, że pies jest zadłużony, ale to nie powód, by odciąć się od udzielania informacji o nim. Od dłuższego czasu niepokoi mnie ta sytuacja, brak informacji z hotelu, aktualnych fotek, brak jakichkolwiek dostępnych danych na temat hoteliku 'gdzieś tam pod Żarami, może w Sieniawie czy jeszcze gdzie indziej'  i jego właścicieli.

Dzisiaj wysłałam deklarację  za drugi kwartał, ale jeżeli nie pojawią się informacje i fotki Miśka z datą (i żeby nie było, że aparat jej nie robi - może być przy psie aktualna nawet gazeta, czy kartka z kalendarza ) to jest to ostatni przelew.

Dycha nie majątek, ale można ja spożytkować lepiej. Zawieszam swoją deklarację do czasu, kiedy sytuacja psa będzie dokładnie wyjaśniona.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...