Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wpłynęło 15 zł od Marudy666. Dzięki wielkie :)

 

Ps. wysyłam Gabi 100 zł (za część lutego...) Niedługo nowy rok się zacznie, a my w czarnej d....

Dzisiaj spojrzałam na datę na początku wątku, biedak Misiek siedzi już cztery lata w hotelu...niewiele osób się nim interesuje.:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak miło, witaj Gabi :)

Co tam u Misia? jak się miewa ? Wiem, że jego sytuacja finansowa jest tragiczna i chyba już nie będzie lepsza.... :(

ale może chociaż słóweczko :modla:  ?

 

Ps. Martwię się o Asiaczka, zawsze tu była, od jakiegoś czasu nie ma jej. Zajrzałam na jej profil, ostatnio na dogo była na początku października, wpłat też nie ma, a ona była bardzo sumienna. Czy ktoś wie co z nią?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pozdrawiam,wkurza mnie to nowe dogo...

wg moich danych mam za Misia wpłaty zrobione łącznie ze styczniem? proszę o potwierdzenie,może ten nowy rok będzie lepszy dla psiaka - cztery lata w hotelu...czas do własnego domu...

Zgadza się :) masz opłacone deklaracje do stycznia włącznie. Dzięki serdeczne za sumienność :) Niewiele takich osób zostało u Misia...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...