Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[B]Epe[/B] :) bardzo dobrze, że się odezwałaś, każdy może napisać co uważa :) bardzo dobry pomysł, żeby jakaś cioteczka odwiedziła Misia. Przyznam, że też o tym myślę od jakiegoś czasu. Ode mnie jest tam bardzo daleko, drugi koniec Polski. Znacie może kogoś kto mieszka w okolicach Żar?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Nie powinnam zabierać głosu, bo niestety nie wpłacam na Misia.
Mam pytanie do osób, które są za niego odpowiedzialne: kiedy ostatnio byłyscie u Misia?
To najpewniejszy sprawdzian! Można wtedy fotki zrobić, skoro Gabi brak czasu.
Była tu dyskusja o finansach, pamiętam wypowiedź Gamety i wypowiedź Gabi. Skoro wtedy Gabi twierdziła, że nie wyrzuci Misia mimo zaległości, to uważam, że słowa dotrzyma.
Wpłacacie z poślizgiem, ale wpłacacie, Gabi świadomie podjęła tą decyzję, więc nie ma się co krępować, tylko jechać do Misia, zrobić super fotki!
Bez tego on nigdy domu nie znajdzie![/QUOTE]

Epe ma rację. Trzeba jechać do Misia i zrobić zdjęcia. Gabi pisała 5-go listopada, że zaraz zrobi fotki i znowu cisza :shake: A przecież chcemy znaleźć Misiowi dom!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']obowiazkiem hoteliku jest udzielanie informacji na temat psa,za ktory placimy pieniazki....
tu zero informacji od dlugiego czasu.............zero zdjec..........nie wiem co o tym myslec,zadne prosby nie pomagaja,jak tu w ogole sie dogadac?[/QUOTE]

Właśnie dlatego uważam, że należy Misia odwiedzić! Mimo, że z poślizgiem,płacone jest!! Nie siedzi tam za darmo przecież!
Ciągle mam w pamięci wątek "hoteliku" u Arktyki, dlatego też wizytacja jest konieczna!
Raz na miesiąc fotki hotelowanego psa - czy to takie wygórowane żądanie??
A ciotki płacą, nie wiedząc nawet gdzie ten hotelik - nie wiem, czy się śmiać, czy płakać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dokładnie, ta sprawa mi się nie podoba, może po prostu Misia już tam nie ma???[/QUOTE]

Handziu ja Ciebie tu przyprowadziłam, ale nie miałam pojecia że to tak bedzie. Zwalniam Cie z obowiązku prowadzenia finansów Misia. Nie trudno domyslić sie czemu poprzednia skarbniczka zrezygnowała...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Handziu ja Ciebie tu przyprowadziłam, ale nie miałam pojecia że to tak bedzie. Zwalniam Cie z obowiązku prowadzenia finansów Misia. Nie trudno domyslić sie czemu poprzednia skarbniczka zrezygnowała...:roll:[/QUOTE]
No co Ty? Dla mnie ta sprawa też jest ważna, choć od kiedy jestem skarbnikiem, nie widziałam jeszcze świeżych zdjęć Misia...A to już roczek minął jak nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Moim zdaniem nie wysyłajcie na razie pieniędzy za Misia hotelikowi dopóki nie dostaniecie informacji o nim i zdjęć[/QUOTE]
Żałuję właśnie,( trzeba było wcześniej protestować), że wysłałam ostatnio 480 zł, nawet potwierdzenia nie dostałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...