Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

Przepraszam mieliśmy ciężką sytuacje rodzinną, chorobę i śmierć bliskiej osoby, nie miałam głowy ani czasu tu zaglądać.
Misiu ma obróżkę, ale jak ciocia chce mu zrobić nową to zmierzę mu szyję i napiszę, bo tak "na oko" to nigdy nie potrafię powiedzieć ile :)
Misio jest wielkości ONka ale dokładnie wymiar podam wieczorem.
U Misia wszystko dobrze, bez zmian na gorsze, ani na lepsze. "Znormalniał" chłopak i tak trzyma :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chcialam bardzo przeprosic [SIZE=3][B]Beatę M[/B][/SIZE] - darczynię z watku srebro- bizutkowego Misia i Ryzej, gdyz wplata doszla...[COLOR=#ff0000][B]70zł[/B][/COLOR]. Musialam ja przeoczyc i [B][SIZE=3]nieslusznie oskarzylam Beate M o brak wplaty[/SIZE][/B]...:(:oops: bije sie w piers i przepraszam - sprostowuje. Ostatnio mialam problemy z tym kontem, ludzie wplacali pieniadze a byly na koncie za pare dni dopiero.Musialo mi umknac. Jutro zrobie korekte i Miskowi wpadnie jeszcze 35zł...Jeszcze raz przepraszam:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nemko :) Każdemu mogło się zdarzyć (ten się nie myli, co nic nie robi ;)), najważniejsze, że się wyjaśniło i Misiek będzie bogatszy o te 35 zł :) Dziękujemy Pani Beacie, zapłaciła i nie chciała odebrać rzeczy, przekazując ją na inny bazarek :)
Ja rozliczam swój bazarek, dla Misia będzie ok 300 zł z haczkiem :) Wtedy myślę, że uzbieramy na wpłacenie prawie wszystkich zaległości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Nemko :) Każdemu mogło się zdarzyć (ten się nie myli, co nic nie robi ;)), najważniejsze, że się wyjaśniło i Misiek będzie bogatszy o te 35 zł :) Dziękujemy Pani Beacie, zapłaciła i nie chciała odebrać rzeczy, przekazując ją na inny bazarek :)
Ja rozliczam swój bazarek, dla Misia będzie ok 300 zł z haczkiem :) Wtedy myślę, że uzbieramy na wpłacenie prawie wszystkich zaległości :)[/QUOTE]

:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko']Chcialam bardzo przeprosic [SIZE=3][B]Beatę M[/B][/SIZE] - darczynię z watku srebro- bizutkowego Misia i Ryzej, gdyz wplata doszla...[COLOR=#ff0000][B]70zł[/B][/COLOR]. Musialam ja przeoczyc i [B][SIZE=3]nieslusznie oskarzylam Beate M o brak wplaty[/SIZE][/B]...:(:oops: bije sie w piers i przepraszam - sprostowuje. Ostatnio mialam problemy z tym kontem, ludzie wplacali pieniadze a byly na koncie za pare dni dopiero.Musialo mi umknac. Jutro zrobie korekte i Miskowi wpadnie jeszcze 35zł...Jeszcze raz przepraszam:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

Przecież to nie Twoja wina - Beatka w tytule nie wpisała "bazarek biżutkowy", tylko " dla Misia". Cieszę się, że sprawa się wyjaśniła :)

Link to comment
Share on other sites

Nie powinnam zabierać głosu, bo niestety nie wpłacam na Misia.
Mam pytanie do osób, które są za niego odpowiedzialne: kiedy ostatnio byłyscie u Misia?
To najpewniejszy sprawdzian! Można wtedy fotki zrobić, skoro Gabi brak czasu.
Była tu dyskusja o finansach, pamiętam wypowiedź Gamety i wypowiedź Gabi. Skoro wtedy Gabi twierdziła, że nie wyrzuci Misia mimo zaległości, to uważam, że słowa dotrzyma.
Wpłacacie z poślizgiem, ale wpłacacie, Gabi świadomie podjęła tą decyzję, więc nie ma się co krępować, tylko jechać do Misia, zrobić super fotki!
Bez tego on nigdy domu nie znajdzie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...