Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='KWL']Jeśli człowiek wziął odpowiedzialność na siebie przywołując to życie, to także powinien dać mu szansę na szczęście.[/QUOTE] właśnie dlatego powstał ten wątek. Wprawdzie człowiek , który powołał to życie na pewno nie jest odpowiedzialny, ale Ci ludzie którzy próbują mu pomóc można do nich zaliczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Jeśli człowiek wziął odpowiedzialność na siebie przywołując to życie, to także powinien dać mu szansę na szczęście.[/QUOTE]

Jakże odmienne podejście niż tutaj...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190895-CZ%C5%81OWIEKU-nauczy%C5%82e%C5%9B-mnieAGRESJIi-teraz-za-to-mi-%C5%BBYCIE-ODBIERASZ%21-Bez-SZANSY_RATUNKU%21%21?p=15189491#post15189491"]http://www.dogomania.pl/threads/190895-CZ%C5%81OWIEKU-nauczy%C5%82e%C5%9B-mnieAGRESJIi-teraz-za-to-mi-%C5%BBYCIE-ODBIERASZ!-Bez-SZANSY_RATUNKU!!?p=15189491#post15189491[/URL]

...agresor Lincoln dla którego trauma trwa nadal...bez szansy od ludzi,choć to oni wywołali jego agresję...nauczyli jej...który ma stracić życie,bo nie ma pieniędzy...bo nie jest potulny...bo się boją tego czego go nauczyli...
Jakże inne podejście...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Memory, ja też deklarowałam "coś" jednorazowo ;)
[/QUOTE]

Masz racje ale niezupełną:)
Przy przeglądaniu tematu i notowaniu deklaracji zasugerowałam się Twoim pierwszym wpisem:
[quote name='koosiek']Przykro mi, póki co nie jestem w stanie pomóc finansowo :([/QUOTE]
Później juz nie sprawdzałam szczegółowo Twoich wpisów pod kątem deklaracji i faktycznie przegapiłam to:
[quote name='koosiek']....
Dlatego na razie nie jestem w stanie zadeklarować nic na stałe, ale [B]postaram się dorzucić coś jednorazowy[/B] jak tylko ustalicie numer konta.[/QUOTE]
A nie sprawdzałam, bo rozumiem i wiem, że większość dogomaniaków wzięła na siebie stałe zobowiązania, a nowe mogą dopiero, gdy któryś z podopiecznych znajduje nowy dom, lub odchodzi za Tęczowy Most. Chociaż i tak widać, że jak bieda, to ratują następne psiaki choćby małymi jednorazówkami.
Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :lol:
Dzięki temu, że sprawdziłam ponownie większość tematu, znalazłam jeszcze jedną przegapiona deklarację jednorazową od [B]viola005[/B] :evil_lol:

[quote name='CarolineS']Nie wiem czy pierwszy post był zmieniany, ale wygląda na to, że tak, bo nie widzę tam żadnej jego historii cioteczki opowiedzcie co się stało.[/QUOTE]
[B]Historia Misia skrótowo: strona 38, post 375[/B]

[quote name='Cajus JB']Ciągle zapominam zapytać. Mieszańcem jakiej rasy jest Misiu??[/QUOTE]
Z tej jedynej fotki mnie wygląda na mix ON-ka z Kaukazem :lol:

[B]Aktualizacja deklaracji:[/B]

[B]Stałe:[/B]

mikoada - 10 zł
Buster - 10 zł
memory - 10 zł
Cajus JB - 10 zł
andegawenka - 30 zł
polubek - 5 zł
kmurdz - 15 zł
pyrdka - 10 zł
WIGA - 30 zł
paros - 30 zł
konstancja86 - 15 zł
Lolalola - 20 zł
Maruda666 - 15 zł
Vikii - 15 zł
Asiaczek - 20 zł
yunona - 20 zł
----------------------------
[B]RAZEM: 265 zł[/B]

[B]Jednorazowe:[/B]

yoko100 - coś
Ewanka - 10 zł
Szarotka - 15 zl po 15 września
Kundelkowa Skarbonka - 50zł
jadwiga - 50 zł
Bamboo - 10 zł
Lu_Gosiak - 10 zł
ludwa - coś
paulinken - coś
Vlk - 5 zł
shirrrapeira - coś po 20 września
BeaBono - coś + może bazarek
conceited - 30 zł
ela40 - 10 zł a październik i listopad po 20 zł
WIGA - coś najpewniej od października
Enigma79 - coś
UMilki - 20 zł
ilon_n - 50 zł
ewtos - 30 zł
haliza - 20 zł
JOLY - coś
wieso - 10zł
giselle4 - 10zł
viola005 - coś
koosiek - coś
-----------------------------
[B]RAZEM: 330 + coś + 40 zł za X i XI[/B]

I jeszcze post paros:

[quote name='paros']Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale:

* właścicielka zrzekła się psa, niech da to na piśmie
* Za kilka dni jedzie do Gabi, tak czytałam?
* Na kastrację za wcześnie, bo psiak może być "wycofany"
* [B]Ja za te kilka dni (do czasu wyjazdu do Gabi) po 19 zł zapłacę[/B]
* Na kastrację niech pani da, a trzeba jej powiedzieć, że będzie gdzie indziej bo... po zabiegu to za daleka droga po kastracji albo jakas inna wymówka...

Co o tym myślicie??[/QUOTE]

[B]Czy to aktualne?

[SIZE=4][COLOR=Red]Do kompletu stałych deklaracji brakuje aktualnie [SIZE=5]135 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarolineS']Nie wiem czy pierwszy post był zmieniany, ale wygląda na to, że tak, bo nie widzę tam żadnej jego historii cioteczki opowiedzcie co się stało.[/QUOTE]

[quote name='Cajus JB'][B]Nic się nie stało[/B]. Klaudus__ pewnie aktualizuje pierwszy tak aby było tylko bieżące info. Historię Misia trzeba wstawić na pierwszą. Może w któryś z kolejnych postów.[/QUOTE]

Mój błąd. Myślałem, że czytałaś już wątek.

[quote name='memory']Z tej jedynej fotki mnie wygląda na mix ON-ka z Kaukazem :lol:
[/QUOTE]

Zobaczymy co pokażą zdjęcia z hoteliku. Lub raczej kogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']30 ZŁ - MC, A JEZELI BĘDE MOGŁA WIECEJ TO OKAZJONALNIE.
[COLOR=red]Jest to juz ostatnia moja deklaracja. przekroczyłam wszystkie mozliwe granice....[/COLOR][/QUOTE]

[B]Tym większe nasze podziękowania!
Z całego serca dziękujemy w imieniu Misia![/B] :modla:

[quote name='Vlk']czyli kiedy szykować się na wpłatę itp? Bo żadnego numeru konta ni mom ani nic takiego ;)[/QUOTE]

[quote name='Buster'].....
- monitoring nad kwestiami finansowymi przejmuję ja (mam nadzieję, że z pomocą memory ;) )
[B]- na PW każdy otrzyma nr konta, od poniedziałku zacznę rozsyłać PW do darczyńców Misia[/B]
- w związku z tym, że drugi post należy do mnie - będzie wykorzystany jako post rozliczniowy
.....[/QUOTE]

[B]Aktualizacja deklaracji:[/B]

[B]Stałe:[/B]

mikoada - 10 zł
Buster - 10 zł
memory - 10 zł
Cajus JB - 10 zł
andegawenka - 30 zł
polubek - 5 zł
kmurdz - 15 zł
pyrdka - 10 zł
WIGA - 30 zł
paros - 30 zł
konstancja86 - 15 zł
Lolalola - 20 zł
Maruda666 - 15 zł
Vikii - 15 zł
Asiaczek - 20 zł
yunona - 20 zł
koss - 30 zł
----------------------------
[B]RAZEM: 295 zł[/B]

[B]Jednorazowe:[/B]

yoko100 - coś
Ewanka - 10 zł
Szarotka - 15 zl po 15 września
Kundelkowa Skarbonka - 50zł
jadwiga - 50 zł
Bamboo - 10 zł
Lu_Gosiak - 10 zł
ludwa - coś
paulinken - coś
Vlk - 5 zł
shirrrapeira - coś po 20 września
BeaBono - coś + może bazarek
conceited - 30 zł
ela40 - 10 zł a październik i listopad po 20 zł
WIGA - coś najpewniej od października
Enigma79 - coś
UMilki - 20 zł
ilon_n - 50 zł
ewtos - 30 zł
haliza - 20 zł
JOLY - coś
wieso - 10zł
giselle4 - 10zł
viola005 - coś
koosiek - coś
-----------------------------
[B]RAZEM: 330 + coś + 40 zł za X i XI[/B]

I jeszcze post [B]paros:[/B]

[quote name='paros']Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale:

* właścicielka zrzekła się psa, niech da to na piśmie
* Za kilka dni jedzie do Gabi, tak czytałam?
* Na kastrację za wcześnie, bo psiak może być "wycofany"
* [B]Ja za te kilka dni (do czasu wyjazdu do Gabi) po 19 zł zapłacę[/B]
* Na kastrację niech pani da, a trzeba jej powiedzieć, że będzie gdzie indziej bo... po zabiegu to za daleka droga po kastracji albo jakas inna wymówka...

Co o tym myślicie??[/QUOTE]

[B]Czy to aktualne?

[SIZE=4][COLOR=Red]Do kompletu stałych deklaracji brakuje aktualnie [SIZE=5]105 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej,
jak mi poschodza "rachunki" za bazarki, w ktorych wzielam w tym tygodniu udzial - to postaram sie cos dorzucic w tym miesiacu na Misia.
W pazdzierniku - grudniu moge zadeklarowac po 50zl - zanim zaczne wydawac kase na lewo i prawo ;-)

Bardzo prosze o numer konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...