Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

dziewczyny.... a ja zostawiłam wiadomośc pod tym albumem  Misia na fb i po jakimś czasie pojawiła się odpowiedź. Wklejam ją tutaj:

 

Adopcje Psów - Schronisko dla zwierząt w Piotrowie Misiu nadal jest do adopcji. Jest to pies dla osoby doświadczonej w pracy z psami agresywnymi, to psiak po przejściach, miał już wyrok - igła. U nas jednak udało sie z nim wypracować pewne zachowania, ale nadal jest to pies trudny Emotikon frown Ma bardzo silny instynkt terytorialny, broni zasobów, jednak przy odpowiednim postępowaniu jest super psem Emotikon smile na pewno nie nadaje sie do domu z dziećmi, ani do bloku.
 
 
 
dodam jeszcze, że zdjęcia Misia, te najbardziej aktualne na fb są z przed roku:(
Przykro mi, że przypałętałam sie tutaj, w sumie z prawdziwą, szczerą intencją by POMÓC, a narobiłam trochę bałaganu:( jednak....z boku pewne rzeczy widać jaskrawiej i niestety zgadzam się, że bez sensu jest wpłacać pieniądze nie mając najmniejszego pojęcia co dzieje się z psem:(
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ten ze zdjęcia w basenie to nie Misiek, to jakiś młody psiak. Owszem umaszczenie podobne, ale tamten z basenu ma ciemniejszy pysk i jasną plamę na grzbiecie. To nie ten na pewno. Zresztą za bardzo puszysty jest...

A tak na marginesie, te nasze jednostronne rozmowy, domysły, podejrzenia są chore. Dlaczego Gabi nie wejdzie tu i nie odpowie nam? Dlaczego musimy sie domyślać i szukać jakiś zdjęć i zastanawiać się, czy Misiek przypadkiem nie trafił do schronu, czy może nie żyje?......

Jest mi bardzo przykro wchodzić na ten watek, kiedy widzę, że ktoś wpłacił na Misia to serce mnie boli, bo wiem, że muszę tu wejść i napisać coś sama do siebie, albo tłumaczyć takie właśnie sytuacje....:( już wolę chyba sama do siebie :( 

Redpit wpłaciła 10 zł. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, handzia napisał:

Ten ze zdjęcia w basenie to nie Misiek, to jakiś młody psiak. Owszem umaszczenie podobne, ale tamten z basenu ma ciemniejszy pysk i jasną plamę na grzbiecie. To nie ten na pewno. Zresztą za bardzo puszysty jest...

A tak na marginesie, te nasze jednostronne rozmowy, domysły, podejrzenia są chore. Dlaczego Gabi nie wejdzie tu i nie odpowie nam? Dlaczego musimy sie domyślać i szukać jakiś zdjęć i zastanawiać się, czy Misiek przypadkiem nie trafił do schronu, czy może nie żyje?......

Jest mi bardzo przykro wchodzić na ten watek, kiedy widzę, że ktoś wpłacił na Misia to serce mnie boli, bo wiem, że muszę tu wejść i napisać coś sama do siebie, albo tłumaczyć takie właśnie sytuacje....:( już wolę chyba sama do siebie :( 

Redpit wpłaciła 10 zł. 

Dokładnie tak Handziu.......:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...