Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

Na Prośbę Pani Basi zamieszczam wiadomość:

 

"Chciałam się dzisiaj odezwać na wątku Bingusia, ale nie mogłam się zalogować.

Dogo nie chciało przyjąć mojej nazwy lub hasła. Nie wiem jaka jest tego przyczyna i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może winne temu są te wszystkie zmiany

Dlatego proszę Pana o pomoc. Proszę w moim imieniu odpowiedzieć na apel Anna4, że ja również podtrzymuję swoją deklarację wpłat do czasu zlikwidowania minusa na koncie Bingusia. 

Obejrzałam Jego ostatnie zdjęcia i filmik i się popłakałam. W tym momencie dotarło do mnie, że już więcej ich nie będzie. Nie będzie cieszył naszych oczu swoim widokiem, swoimi poczynaniami.

Ale najważniejsze, że przez ostatnie cztery lata swojego życia był szczęśliwy, a odszedł mając przy sobie ukochanego przez siebie człowieka - Sylwię.

Jeśli o mnie chodzi spowodował, że poznałam takie forum jak Dogomania i wątek Pudelki w potrzebie.

Na tym wątku poznałam Tobiego, pudelka staruszka z wrocławskiego schroniska, który zamieszkał ze mną. Niestety także przyplątały Mu się problemy z nerkami i nie udało się Go uratować. Odszedł w grudniu ubiegłego roku. 

Również poprzez ten wątek, a więc dzięki Bingusiowi, poznałam Dredzika, który mieszka od czerwca ze mną i daje mi dużo radości.

Tylko Bingusia nie ma już wśród nas i to jest bardzo smutne.

 

Pozdrawiam Pana i jeszcze raz dziękuję, że zadzwonił dzisiaj Pan do mnie.

Barbara"

Link to comment
Share on other sites

Moja deklaracja cały czas jest aktualna.

 

Rozliczenie:

 

Weszły następujące wpłaty"

20,00    Annaa4                                                                                           29.06.2014

 50,00   Pani Basia                                                                                       01.10.2014

 50,00   Wpłata (Deklaracja stała) Jadun Deklaracja Październik                20.10.2014

 

Stan Kasy :120 zł 

 

Dług Zestawienie:

-20,00   Brak wpłaty za hotelik od 18 czerwca  do 18 lipca 2014 wpłata bezposrednia kingusia 77

-100,00 Brak wpłaty za hotelik od 18 lipca  do 18 siepnia 2014 wpłata bezposrednia kingusia 78

-100,00 Brak wpłaty za hotelik od 18 sierpnia   do 18 września 2014 wpłata bezposrednia kingusia 78

-100,00 Brak wpłaty za hotelik od 18 Września   do 18 Pażdziernika  2014 wpłata bezposrednia      kingusia 78

 

-320,00 Obecny dług za hotelik

 

Rozliczenie w poście 4813

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję Jacku za ciepłe słowa. :-)

 

Podobnie i składam podziękowania dla Pani Basi i zaciskam kciuki za zdrówko i pomyślność Dredzika. :-)

 

Jeśli dobrze rozumiem obecny stan in plus to 120zł? Jeśli prawidłowo to odczytuję, bardzo proszę Jacku o przelanie ich na konto Sylwii i ponowne odchudzenie długu. :-)

Link to comment
Share on other sites

Zamiast editu, krótki nowy post w imieniu Sylwii/ odnośnie Sylwii.

 

Biś odszedł, że tak to wyrażę ciut ponad datę rozliczenia, czułam się w obowiązku o to Sylwię zapytać, odpowiedź brzmiała, że nie ma o czym mówić.

Zostaje wobec tego wsio tak, jak pokazał to Jacek.

 

Sprawa druga, odnośnie poprzedniej wpłaty od Jacka na konto Sylwii (, bo albommm ślepa albo to Sylwii umknęło w znaczeniu potwierdzenia) - Sylwia potwierdza, że ma tę wpłatę. Uff...

Link to comment
Share on other sites

Wykonałem dwa przelewy:

 

-20,00   Wpłata za hotelik od 18 czerwca  do 18 lipca 2014 II rata ostatnia

-100,00 Wpłata za hotelik od 18 lipca  do 18 siepnia 2014

 

Dług po wpłacie:

 

Dług zestawienie           

-100,00 Brak wpłaty za hotelik od 18 sierpnia   do 18 września 2014 wpłata bezposrednia kingusia 78

-100,00 Brak wpłaty za hotelik od 18 Września   do 18 Pażdziernika  2014 wpłata bezposrednia kingusia 78

-200,00 Obecny dług za hotelik

 

 

Rozliczenie w poście 4813

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!odnalazłam w głowie hasło i jestem!Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa,ale to też Dzięki Wam Bisio był i żył!!!Jestem szczęśliwa,że mogłam opiekować się takim psiakiem i przez tyle czasu z Kochaną Izunią,która nasz wszystkich mobilizowała i z Wami wszystkimi byliśmy na tym wątku.Izuniu tu na dogo jesteśmy sami najbiżsi Bisiowi ,jeżeli możesz wstaw ostatnie zdjęcie,które Ci przesłałam Bisio,Maksio.Dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Weszły następujące przelewy:
 
  20,00      Annaa4                              28.10.2014 
 152,00     Wpływ z bazarku Annaa4 31.10.2014 
  50,00     Pani Basia                         03.11.2014
Stan konta 220 zł
 
Dług zestawienie
-100,00 Brak wpłaty za hotelik od 18 sierpnia   do 18 września 2014 wpłata bezposrednia kingusia 78 20.08.2014
-100,00 Brak wpłaty za hotelik od 18 Września   do 18 Pażdziernika  2014 wpłata bezposrednia kingusia 78 18.09.2014      
-200,00 Obecny dług za hotelik 28.09.2014
-200,00 Dług razem  28.09.2014

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję Kochanej i Wyrywnej Smyku :buzi: , która nie dała mi szansy ;-) na zrobienie bazarku na fb, na rzecz spłaty ostatniego długu wobec lecznicy. Za Jej to sprawą z lecznicą jesteśmy już na zero.

Oj, dziś Kwiatuszku przegięłaś już dokumentnie ale nie myśl sobie, że nie ma na Ciebie sposobów. :siara:

 

Do spłaty pozostała więc tylko Sylwia.

Link to comment
Share on other sites

Teraz dopiero, trąba jedna ze mnie, dostrzegłam, że jest kolejny plus w skarbonce.

 

Jacku, bardzo proszę, spłać do końca Sylwię. Zostanie nieduża nadwyżka 20zł.

 

I tu moja gorąca prośba, mam nadzieję, że nikt nie zaprotestuje. :-)

 

Niech to 20zł trafi na Pudelkową Skarbonkę (którą zawiaduje Energy).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję w imieniu pudliszonów, a w zasadzie pudelki w potrzebie :)
Jadun poproszę Cię o wstrzymanie się chwilkę, nie ma sensu żeby pieniądze krążyły, chciałabym żeby od razu trafiły na konto dt pudliczki :)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10354668_808935842503151_3805444066326464054_n.jpg?oh=e77deaf52f69445c2f95d0102f6dbb00&oe=54E2D0D9

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...