Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='Hope2'][SIZE=3][COLOR=#000000]Możecie żajrzeć tutaj? na bazarku podałam listę rzeczy/leków, które przydałyby się chorowitkom-w tym Bingusiowi. Listę leków wzięłam z pierwszej strony-gdyby coś jeszcze było potrzebne,piszcie śmiało-może znajdzie się Dobra Duszyczka, która przypadkiem może coś przekazać/oddać?
[/COLOR][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248531-Kup-cegiełkę-nas-jest-5-i-na-życie-mamy-chęć?p=21540426#post21540426[/URL][/QUOTE]

Sylwio, czy Bingo bierze taki lek, bo wydaje mi się, że jest tu błąd w nazwie. Wpisana jest tak: [SIZE=5][B][SIZE=3][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=3]pritental[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=3].[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Sylwio, czy Bingo bierze taki lek, bo wydaje mi się, że jest tu błąd w nazwie. Wpisana jest tak: [SIZE=5][B][SIZE=3][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=3]pritental[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=3].[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
całkiem możliwe,że z błędem wpisałam-przyznaję się bez bicia,że ja analfabeta jestem w nazewnictwie medykamentów :(

Link to comment
Share on other sites

ciociu Hope, Bisiolek jest u mnie oooo, już bardzo długo od 4.09.2010 byli z Trotylkiem dobrymi kumplami!przykro mi,ale ostatni mój tel.do Pani był w lipcu potem Pani miała dzwonić i jakoś tak zleciało,a ja zmieniłam tel.i nie miałam jej zapisanej na karcie sim i koniec nr.nie mam.A co do leku to Izuniu masz rację nazwa to prirenal,ale już dawno go nie bierze,został zamieniony na lek tańszy i też bardzo dobry o nazwie enarenal.

Link to comment
Share on other sites

Ech...szkoda,że Bingo tak długo domu szuka...choć z drugiej strony-teraz to chyba bardzo by cierpiał, gdyby musiał zmienić miejsce zamieszkania...
sylwiaso kochana-napisz mi dokładnie jakich leków potrzebuje Bingo-poprawie post z listą potrzeb chorowitków i przerzucę ją na pierwszą stronę bazarku-niech będzie widoczna od razu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ech...szkoda,że Bingo tak długo domu szuka...choć z drugiej strony-teraz to chyba bardzo by cierpiał, gdyby musiał zmienić miejsce zamieszkania...
sylwiaso kochana-napisz mi dokładnie jakich leków potrzebuje Bingo-poprawie post z listą potrzeb chorowitków i przerzucę ją na pierwszą stronę bazarku-niech będzie widoczna od razu :)[/QUOTE]

luminal, karsivan, enarenal

Link to comment
Share on other sites

Aha, no to sie odezwę jak można ;)
Myślę, że znacznie większy jest dług hotelowy i nie można tego tak stale powiększać. Sylwiaso jest wspaniałą osobą, wiem, że to nie ma nawet minimalnego wpływu na opiekę nad Biśkiem, ale uważam, że właśnie ze względu na to co napisałeś Jadun powyżej ten dług trzeba choć zmniejszyć. To tylko moje skromne zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Aha, no to sie odezwę jak można ;)
Myślę, że znacznie większy jest dług hotelowy i nie można tego tak stale powiększać. Sylwiaso jest wspaniałą osobą, wiem, że to nie ma nawet minimalnego wpływu na opiekę nad Biśkiem, ale uważam, że właśnie ze względu na to co napisałeś Jadun powyżej ten dług trzeba choć zmniejszyć. To tylko moje skromne zdanie ;)[/QUOTE]ciociu Energy Dziękuję za tak ciepłe słowa:buzi:! moje zdanie jest takie,że trzeba spłacić P.doktor jak najszybciej!ja jestem w lecznicy często i jest mi niezręczni., ja poczekam jak się uzbiera troszkę pieniążków to mi wpłacicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']ciociu Energy Dziękuję za tak ciepłe słowa:buzi:! moje zdanie jest takie,że trzeba spłacić P.doktor jak najszybciej!ja jestem w lecznicy często i jest mi niezręczni., ja poczekam jak się uzbiera troszkę pieniążków to mi wpłacicie.[/QUOTE]

Skoro takie jest zdanie Sylwii i zważywszy na to, że musi Ona zadbać o dobre relacje z panią doktor to rzeczywiście obecny przychód należy pchnąć na rzecz spłaty długu w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingusia75']Witam
co do wpłat za hotelik Bingusia to wolę pieniążki przywozić bezpośrednio do Sylwii, gdyż codziennie tamtędy przejeżdżam :lol:[/QUOTE]
Kingusiu serdeczne podziękowania za pomoc dla Bingusia :)
Sylwio, w takim wypadku w rozliczeniu za hotelik będę wpisywał 100 zł, ze względu że kolejne nie będzie przechodziło przez konto Bigusiowe.
Kingusie wpisze tylko w deklaracje stałe z adnotacją" wpłata gotówkowa , bezpośrednio do hoteliku"

Cioteczki co wy na to , będzie git ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingusia75']Witam
co do wpłat za hotelik Bingusia to wolę pieniążki przywozić bezpośrednio do Sylwii, gdyż codziennie tamtędy przejeżdżam :lol:[/QUOTE]
Jasne, nie ma co sobie życie utrudniać. ;-)


[quote name='Jadun'](...) Cioteczki co wy na to , będzie git ?[/QUOTE]
Więcej niż git! :-)


[quote name='sylwiaso']Git!już umówiłam się z Kingusią.[/QUOTE]
No ba... się wie... :razz:


[quote name='sylwiaso']Przed chwilą Bisio miała atak padaczki trwało to ok 10 sekund już jest wszystko dobrze.[/QUOTE]
Eh... trzymaj się malizno... :-(
Fakt, faktem, że mimo, iż na lekach i tak miał prawo mieć taki atak, specyfika choroby. :-( Psiak coraz starszy, a i z nerwusa na pewno się w ciepłe kluchy nie zmienił... więc na ile go znam próbuje rządzić nadal.

Link to comment
Share on other sites

Dostałem od Sylwii totalne rozliczenie Weta
Załączam :
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6571/ty8p.jpg[/IMG]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9907/79mv.jpg[/IMG]
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7859/3moy.jpg[/IMG]
[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5734/qsf2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/861/g1x2.jpg[/IMG]

Zaraz wszystko zbiorę do kupy i uzupełnię rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...