Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='Jadun']Izunia mogę Cię prosić o podanie nr konta dla Bingusiowego Anioła :)
Ja tkwię w pracy już 3 dobę :([/QUOTE]

Czy w końcu już w domu czy nadal tam spędzasz czas ?
Jak można 3 doby spędzić w pracy ? To się wykończyć można ...
A jak Bingo się miewa?
Zdjęcia są super filmu jeszcze nie widziałam i nie wiem czy uda mi się obejrzeć w przed sobotą ... Ale w sobotę napewno zobaczę :)

Link to comment
Share on other sites

Wróciłem na 2 dni i wracam na kolejne 4 :)
Bardzo dziękuje za odwiedziny u Bingusia.

EDIT: Doszła wplata od Jadun 50 zł

Proszę o dopisanie 100 zł ze sprzedaży fakcików jakie wystawiłem dla Bingusia na Allegro :)

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]Deklaracje:

[/COLOR][COLOR=black]stała:[/COLOR][COLOR=black]
50zł - Jadun od sierpień 2011 (zapłacone: 08.2011, 09.2011, 10.2011, 11.2011, 12.2011, 01.2012, 02.2012, 03.2012)[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]20zł - Annaa4 od luty 2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black] (zapłacone: 02.2012, 03.2012)[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [B]

[FONT=Arial]Istnieją więc już trzy nawiasy – [/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue]niebieski[/COLOR][/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial][COLOR=purple]fioletowy[/COLOR][/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial][COLOR=darkorange]pomarańczowy[/COLOR][/FONT][FONT=Arial] informujące, że:[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]

[B][COLOR=red]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[B][COLOR=blue](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760 oraz 2478!!![/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2].................................................. .................................................. .......................
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][B]+ 301zł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 02.03.2012[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
- 25zł - odrobaczenie - stan na dzień 02.03.2012
+ 60zł - od leni356 [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 02.03.2012
+ 50zł [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- od Jadun [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 02.03.2012
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]- 240zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - rozliczenie hotelikowania ([B]18.02.2011 - 18.03.2012[/B]) [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 02.03.2012[/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [B].................................................. ....................[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B].................................................. ..................[/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][B]+ 146zł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 02.03.2012[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- 73zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - obróżka kiltix [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT]
[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- 78zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - karsivan [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
+ 100zł - od Skarpety Kudłaczy [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]
+ [/B]150zł- Jadun (deklaracja stała i sprzedaż Jego własnych fantów na allegro) [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 21.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][B] .................................................. ..................................
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][B][SIZE=5]+ 245zł[/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 21.03.2012[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[FONT=Arial][B]Dotychczasowe wydatki:[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR][B] [COLOR=purple]- stan na dzień 4.12.2011[/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=purple] [COLOR=darkorange]- stan na dzień 2.03.2012[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Georgia]- 25zł - odrobaczenie - stan na dzień 02.03.2012[/FONT]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]- 240zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - rozliczenie hotelikowania (18.02.2011 - 18.03.2012) [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
- 73zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - obróżka kiltix [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
- 78zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - karsivan [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][B]Inne info:[/B]
[COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR] [B] [COLOR=purple]- stan na dzień 4.12.2011[/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=purple] [COLOR=darkorange]- stan na dzień 2.03.2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial]
[/FONT] [/SIZE][/FONT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Izunia
100 zł ze skarpety Kudłaczy weszło na konto Sylwii.
Wydatki na lekarstwo i obróżki wyniosły 151 zł.
Czyli muszę przelać 51 zł na konto Sylwii.
Po wypłacie zostanie u mnie na koncie 245 zł.

Edit:
Sylwia poszło do Ciebie 51 zł jak rozliczenie wyżej.Proszę o potwierdzenie dotarcia .

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadun']Izunia
100 zł ze skarpety Kudłaczy weszło na konto Sylwii.
Wydatki na lekarstwo i obróżki wyniosły 151 zł.
Czyli muszę przelać 51 zł na konto Sylwii.
Po wypłacie zostanie u mnie na koncie 245 zł.

Edit:
Sylwia poszło do Ciebie 51 zł jak rozliczenie wyżej.Proszę o potwierdzenie dotarcia .[/QUOTE]
Wsio OK. :-)
Zerknij powyżej Jacku, proszę. Kto, komu etc..., bo np. weszło na konto Sylwii, a winno na Twoje to już niejako o to mniejsza, w tym znaczeniu, że to już regulujcie między sobą, ja w słupkach pilnuję stanu faktycznego więc w moim odczuciu jest dobrze.
Mylę się? Jeśli... trząchnij mną i naprostuj, jeśli coś poknociłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadun']Izunia
100 zł ze skarpety Kudłaczy weszło na konto Sylwii.
Wydatki na lekarstwo i obróżki wyniosły 151 zł.
Czyli muszę przelać 51 zł na konto Sylwii.
Po wypłacie zostanie u mnie na koncie 245 zł.

Edit:
Sylwia poszło do Ciebie 51 zł jak rozliczenie wyżej.Proszę o potwierdzenie dotarcia .[/QUOTE]

Jacku, wyślij proszę do Magdaleny nowy numer konta do wpłat dla Bingo, żeby przychodziło już na nowe konto ze Skarpety Kudłaczy


edit: zaktualizowana pierwsza strona z rozliczeniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...