Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='Felka z Bagien']Świetne druki faktur:eviltong: ma ten weterynarz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Myślę, że ma normalne. Sylwia mogła wziąć klasyczną fakturę lub to, co wzięła, a co potwierdza, dla mnie przynajmniej, prawdziwość wydatków.
Ode mnie usłyszała swego czasu, że albo... albo, wzięła więc to pierwsze "albo".
Myślę, że wobec problemów, jakie stwarza obecna sytuacja Bingo kwestia kartki z napisem i stemplem jest najmniejszym z nich.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]Zapraszam na bazarek dla Bingo:[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208587-Latarka-LED-ta%C5%9Bma-miern.-Parker-dzwonek-wietrzny-kuweta-i-in.-Bingo-do-20.06%21?p=16964995#post16964995"]http://www.dogomania.pl/threads/208587-Latarka-LED-ta%C5%9Bma-miern.-Parker-dzwonek-wietrzny-kuweta-i-in.-Bingo-do-20.06!?p=16964995#post16964995[/URL][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Ja w ogóle nie widzę problemu,tak sobie zażartowałam.Najważniejsze jest zdrowie Bingusia i znalezienie odpowiedzialnego domku![/QUOTE]
OK. Wyjaśnione.

I gdzie ten dommmmmmmmm!!! Binguniu, no ile można siedzieć w hoteliku... :-(

Rozmawiałam z Sylwią, dobre foteczki będą ale musimy cierpliwie poczekać na Figę.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]sory że offam ale muszę[/COLOR]:(:( [COLOR=red][B][U]szukamy ratunku dla porzuconego ślepego szczeniaka Puchatka[/U] [/B][/COLOR]:( wejdź, zobacz, może coś pomożesz?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208590-P-ce-Puchatek-niewidomy-szczeniak-wyrzucony-na-ulic%C4%99!Potrzebny-DT-i-kasa-na-diagnoz[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Tak to jest jak pies jest bezpieczny w hoteliku...[/QUOTE]
Jasne, wieje nudą jak licho.
Gdyby tak Sylwia zdzieliła go łopatą, wyrwała łapę, oooo, wtedy byłby temat. Wątek nie schodziłby z pierwszej strony i niemal na 100% jestem pewna, że i w ramach odsieczy pojawiłby się DT, a kto wie, czy nie DS. A tak, zaćma wielkie mi halo, padaczka nic nowego, wiek jak wiek. A..., że szuka domu? Jeju, takich tu na pęczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jasne, wieje nudą jak licho.
Gdyby tak Sylwia zdzieliła go łopatą, wyrwała łapę, oooo, wtedy byłby temat. Wątek nie schodziłby z pierwszej strony i niemal na 100% jestem pewna, że i w ramach odsieczy pojawiłby się DT, a kto wie, czy nie DS. A tak, zaćma wielkie mi halo, padaczka nic nowego, wiek jak wiek. A..., że szuka domu? Jeju, takich tu na pęczki.[/QUOTE]
Jutro rozmawiam z Sylwią ,coś jej zasugeruję z Twoich propozycji:diabloti:...może wątek rozrusza się...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...