Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, jeśli zadzwonicie do firmy taksówkarskiej i powiecie jaka jest sytuacja i że zaoferujecie, że pies nie pobrudzi taksówki (koce itp) to mi się wydaje, że na pewno dyspozytorka znajdzie jakiegoś miłośnika zwierząt!!

Link to comment
Share on other sites

co robić, co robić.... pan w olkuszu zarezerwował mi rano przez telefgon psiaka na piątek.Dzięki waszej pomocy, a w szczególności camary-jej męża ;) jedziemy dzisiaj po niego.Może się zdarzyć tak, że będzie trzeba jechać po 16, czyli w schronie byłybyśmy koło 17, nie wcześniej, a czynne jest do 16.Poradźcie mi, czy dzwonić do schroniska i powiedzieć panu, że będę po niego dzisiaj?

Link to comment
Share on other sites

pan w schronisku będzie czekał.Trzeba wykombinować do kliniki:
-dwie miski,
-pokarm,
-wodę,
-smycz,
-legowisko,
-obrożę.

Kaganiec odpada (chyba?), bo przecież bidula ledwo oddycha, jeszcze by się udusił!.Pan doktor będzie na nas czekał, mam godzinę przed przyjazdem zadzwonić, więc to już ustalone.Jedziemy z ambrą (jej autem) i muro.Koc mam w domu jeden, zabiorę go, pasek na szyję mam, wodę kupi się chociażby na stacji benzynowej (taką 5 litrów).Wezmę z domu ręcznik do twarzy psiny....trza mu będzie śpicury wycierać.Nie wiem jak z opłatą za pobyt w klinice, najwyżej wezmę z konta chociaż ze 100 zł i dam odrazu, dobrze? Jezu, co za dzień, idę sobie :flaming:

Link to comment
Share on other sites

Mogę tutaj?

[COLOR=darkred][B]Wpłaty na goldenka:[/B][/COLOR]
syla 00 - 30 zł
lucy - 50 zł
dzikoozka - 50 zł
Barbara D. - 100 zł
mama od syla00 - 10 zł
radi - 50 zł
kryzysowa_narzeczona - 50 zł
paros - 50 zł
ewkabz - 50 zł (zostawione w klinice)
wandikia - 30 zł
da-nutka - 100 zł
menżowie kryzysowe - 50 zł
Krystyna S. - 100 zł
[B]razem 720 zł.[/B]

Kłaniamy się do stóp i prosimy o jeszcze ;)

[COLOR=darkred][B]Wydatki:[/B][/COLOR]
100 zł przekazane klinice 13 czerwca na poczet leczenia.
50 zł przekazane klinice 16 czerwca na poczet leczenia.
300 zł przekazane na leczenie 20 czerwca.
[B]razem 450 zł[/B]

[COLOR=darkred][B]saldo:[/B][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][COLOR=black]270 zł na plusie[/COLOR][/COLOR]

[B][COLOR=#8b0000]Rozliczenie kliniczne:[/COLOR][/B]
łącznie z 22 czerwca koszt leczenia i pobytu wynosi [B]528 zł[/B]
[B]W skład dziennego pobytu wchodzi:[/B]
30 zł doba
37 zł leki.

[B]Już poniesione koszty w klinice (łącznie 528 zł) zawiera:[/B]
leczenie dzienne 37 zł x 7 dni = 259 zł
pobyt dzienny 30 zł x 7 dni = 210 zł
Biotiderm (lek na sierść) - 9 zł
Flawitol (witaminy i minerały) - 30 zł
kąpiel 20 zł
[B]łącznie 528 zł[/B]

[B]W skład dziennego leczenia Fuksia vel Krzysia (37 zł) wchodzi:[/B]
[COLOR=darkred][B]12 zł[/B][/COLOR] Ceporex (2 ml x 2 razy dziennie), koszt 1 ml = 3 zł, więc dziennie wynosi 12 zł, ceporex to antybiotyk należący do grupy antybiotyków zwanych cefalosporynami
[COLOR=darkred][B]4,5 zł[/B][/COLOR] Metacam (1,5 ml x raz dziennie), koszt 1 ml = 3 zł, więc dziennie wynosi 4,50 zł, metacam jest niesterydowym lekiem przeciwzapalnym zawierającym meloksykam
[B][COLOR=darkred]8 zł[/COLOR][/B] Catasol (2 ml x 2 razy dziennie), koszt 1 ml = 2 zł, więc dziennie wynosi 8 zł, niestety nie wiem jakie ma działanie, ponieważ nie mogę niczego na tem temat znaleźć w necie ;( proszę o pomoc osobę, która zna jego właściwości
[B][COLOR=darkred]8 zł[/COLOR][/B] Vitasol C (4 ml x raz dzennie), koszt 1 ml = 2 zł, więc dziennie wynosi 8 zł, Vitasol C to nic innego jak witamina C
[B][COLOR=darkred]4,5 zł[/COLOR][/B] Nuflor (1,5 ml x raz dziennie), koszt 1 ml = 3 zł, więc dziennie wynosi 4,5 zł, Nuflor to antybiotyk-florfenikol, niestety nie znam jego działania, nic w necie znaleźć nie umiem, bossszzzz ;(


[B]Najważniejsze (aktualizacja 22 czerwca):[/B]
[B][COLOR=darkred]przekazane klinice:[/COLOR][/B]
450 zł
[B][COLOR=darkred]koszt leczenia z dniem dzisiejszym, czyli 22 czerwca:[/COLOR][/B]
528 zł, bo 461 + 67 = 528.
[COLOR=darkred][B]saldo:[/B][/COLOR]
78 zł do dopłaty na dzień 22 czerwca

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8210/35em1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dobra, teraz tak:
koc wezmę z domu, ręcznik do glutów, camara-nie miałabyś drugiego koca?jesli masz na zbyciu to weź proszę, bo jeden może być za mało.
Kupię żarcie, wezmę z domu pasek na szyję.Muro kupi dwie miski i smycz, ambra wodę na stacji.Numery spisałam na komórkę, o 14 wychodzę, w razie czego proszę o kontakt na komórkę 505 497 467-to do mnie. Trzymajcie kciuki, bo normalnie wszystko dzisiaj na wariackich papierach!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...