Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław - 25-26.09.2010r.


Korenia

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#ff0000][B]Potrzebny transport dla adoptowanego irlanda z wystawy we Wrocławiu 26.09 do Białegostku lub w okolice.
[/B][/COLOR]Seter irlandzki jest obecnie w domu tymczasowym u Pauli (pełen wątek o psie na adopcjach [URL]http://www.setery-adopcje.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2216[/URL])
Nowy dom temu staruszkowi udało się znaleźć [B]w BIAŁYMSTOKU[/B].
Paula będzie [B]we Wrocławiu na wystawie 26.09.2010[/B]. Może tam przywieźć tego irlanda, jeżeli jakiś wystawca zabrałby go z powrotem wracając do siebie do Białegostoku lub w okolice.To nie musi być transport bezpośrednio do Białegostoku, [B]Państwo z Białegostoku mogą po psa podjechać gdzieś w granicach 100 -200 km[/B]. Może więc być np. [B]Warszawa. [/B]

Bardzo prosimy o pomoc w transporcie tego psa. Pies jest miły, spokojny, niekonfliktowy, lubi jazdę samochodem, więc jeśli jakaś dobra dusza miałaby wolne miejsce w samochodzie dla staruszka to prosimy o bezpośredni kontakt z Paulą [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ja mam nadzieję, że pogoda będzie ładna :) Od chyba 6ciu lat zawsze było ślicznie, ciepło i słonecznie. Oby w tym roku też tak było![/QUOTE]

tradycja nakazuje , że będzie słońce :lol:

Renia widzimy się mam nadzieję w niedzielę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bjossa']poszukiwany tranport na trasie Wrocław-Trójmiasto dla małego chomiczka. Bedę wdzieczna za wszelką pomoc.[/QUOTE]
A ja dodam, że zwierzątko jest niekłopotliwe; zapakowane będzie do transportu w niewielkie pudełko, nie wymaga żadnej dodatkowej opieki :)
Osobę, która mogłaby nam pomóc prosimy o kontakt na e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wavix']Po wyjściu z dworca głównego skręcasz w lewo i idziesz ulicą Piłsudskiego, przystanek linii tramwajowej nr 17 jest niedaleko. 17 jedziesz do przystanku Paderewskiego/Stadion Olimpijski i już, po kłopocie. Do zobaczenia jutro ;) ![/QUOTE]

Wielkie dzięki :)
Powodzenia wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...