Jump to content
Dogomania

Maksymilian , Maks , Maksiu


Absolultely Spotless

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tak wgl .
Dzisiaj rano przeglądałam demotywatory ; pp
I znalazłam tam "Kiedyś przyjdzie dzień,gdy będziesz musiał uśpić przyjaciela ,żeby się nie męczył" .
Później poszłam do Maxa .

Tak to prawda ; )
Nie wyobraziłabym sobie ,żeby Maks zdechł .
To byłoby straszne ...
Dlatego zaczynam żyć tak , jakby to był ostatni dzień jego życia .

Już o 6 rano miałam przeczucia , co bym zrobiła ,gdyby Maks się tak męczył ? Zapewne bym go uśpiła . Ale czy wybaczyłby ?
Zawsze myślałam śmierć Maksia nastąpi za kilkanaście lat , jednak dziś przypomniał mi się ten demotywator . Myślałam,że będzie to poczciwy staruszek , który nie może chodzić , ale jakaś cząstka mnie - niewielka- wmawiała ,że to będzie już niedługo ; [ .
Jak już wiecie leżałam koło psa . ; dd
Rozpłakałam się ... i zobaczyłam ,że Maks liże moje palce .

Ja myślę,że mój pies chciałby ,żebym jeszcze na tej Ziemi żyła . I będę tu - dla niego . ; **

PS.Psa mojej koleżanki zagryzł doberman . Właściciele chcieli dać odszkodowanie , ale przecież pieniądze nie przywrócą życia . ; (((
;'(
;'(

[URL="http://demotywatory.pl/"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na forum w dziale yorkowym, jest przypadek małej yorczki którą zagryzł jakiś pies.. piesek zdechł..
Wolę o takich rzeczach nie myśleć, może lepiej oswajać się z myślą że kiedyś nasz mały towarzysz nas opuści .. ale trzeba się cieszyć tym co jest teraz . Niestety jest to nieuniknione..
I myślę że jeśli to miałoby pomóc mojemu pieskowi pozwoliłabym na uśpienie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Connected']Oj jakie super zdjęcia !
ja też właśnie mam wielki powrót na dogo , hehe po dwóch miesiącach XD
A powiem Ci że mój Pączek to uwielbia zimę , nic mu chyba nie sprawia większej frajdy jak latanie po największych zaspach heeh[/QUOTE]
Dziękujemy,ale to zwykłe zdjęcia. :roll:
A mój wręcz przeciwnie. Aż na dwór mu się nie chce wychodzić, to go szynką muszę zwabić :evil_lol:. A na tamtym zdjęciu 'latającym' to on do domu biegł :razz:
Ale przynajmniej ma czyste łapki... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam z psem i z dziadkiem na dłuższym spacerze.Znaleźliśmy norę i królicze bobki :cool3: A więc dowiedzieliśmy się jaki kolejne zwierzęta czekają na to ,aby je poznać.:razz:
Pogoda ok. Wczorj trochę więcej mgły było,ale później już było słońce ...A co njlepsze, już nie ma śniegu!

No, niestety żadnych zdjęć z wczorajszej 'przygody' nie mam i nic starszego też nie wstawię , bo nie mogę do wstawiać zdjęć...:placz:
Odezwę się jak będę mogła,bo co to za galeria bez zdjęć?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...