Jump to content
Dogomania

Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z


funia

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='funia']Zadnej choroby po nim nie widac ...poza skornymi sprawami[/QUOTE]

To dobrze :)
Skórne sprawy może jakoś się uda wyprowadzić na prostą, więcej coś pewnie będzie wiadomo po wynikach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Anitko po srodku lezy Henio nie Fabian:razz:
Oni z daleka faktycznie sa podobni .
Mój maz robi zdjęcia .Moje w nie wielkiej ilości sa na dogo .Brak telentu ale sie uczę :eviltong:[/QUOTE]

pochwal TZ koniecznie :)
fajne fotki mu wychodza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']jeszcze nie dzwonilam ,ale skoro tu dowalilo wczoraj 40cm sniegu to gdzies musi byc sloneczko ;)
a kiedy Bugumil w gosci zawita do Hunterka ???[/QUOTE]

Oj nieprędko - moja siostra zostawiła mamie swój przychówek, w tym kota Muszkę - więc nie ma już jak izolować Czarka od Bugiego i reszty psów od kota, Azy od Bugiego i Czarka, papug od Bugiego. Jest 6 psów. I kot. I 4 papugi u mamy - brakuje pomieszczeń z zamkiem w drzwiach (niestety Bugi, Czarek i Aza potrafią otwierać drzwi), więc nie da rady.

Ja i Zdrapcia Hunterka będziemy widzieć po 11 kwietnia. Jeśli Mateusz zreperuje mi lustrzankę, to porobię zdjęcia psiakom. Nie takie ładne jak potrafi Muzzy robić, ale mam nadzieję, że też wyjda nie najgorsze :D Hunter mnie lubi (czuje bestia, że ja jego też lubię) i ładnie pozuje :)

Link to comment
Share on other sites

A mnie serce boli, wynalazłam mixa jagdteriera w Rachowie, pa jaki szkielet: [URL]https://picasaweb.google.com/psifotograf/PrzytuliskoWRachowieStarym27Marca2011R#5589580672598553442[/URL]

Podobny do Huntera, tylko ogonek nie ciachnięty. Rozpacz mnie z tym Rachowem ogarnia :placz: widziałaś, które zabieramy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']tak ...:( a ja ciagle mysle o Perelce i tej strasznie chudej suni :( ...jak im pomoc ???[/QUOTE]

Tu muszą się wykazać fundacje i robić akcje na fb i aukcje na allegro cegiełkowe - osoby prywatne pojedynczo pomogą 1, góra 2 psom - one wszystkie są w fatalnym stanie, więc dużo kasy potrzeba na diagnostykę, leczenie, sterylki.

Na Hunterze trzeba się skupić ! Wywalić do domu stałego i na jego miejsce tego czy tą mix jagdterierkę szkieleta. Chyba że masz już dość doświadczeń z tą rasa :D

Link to comment
Share on other sites

Heloł!!! cioteczki .Wyników jeszcze nie ma .
Hunter kurde mol spasł się ostatnio jak bąk .Ładnieje nam chłopak z dnia na dzień .
Dostałam dzisiaj od weta probiotyk do podawania raz dziennie do karmy oraz jeszcze jeden specyfik .ale aby nie przekręcic [B]bom[/B] karteczke zgubiła ...To napisze jutro .Jak odzyskam neta w hoteliku bede częściej a tak to dopadam dopiero woeczorem w domu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...