Jump to content
Dogomania

Zna ktoś karmę ARATON?


magda_z

Recommended Posts

[quote name='magda_z'][B]Hej![/B]
[B]Niedawno szukając niskobiałkowej karmy natknęłam się na karmę ARATON. Słyszał ktoś może o tej karmie?[/B]

[URL]http://www.krakvet.pl/araton-adult-lamb-rice-15kg-p-14256.html[/URL][/QUOTE]
Daruj sobie tąkarmę,jest baaaardzo słabej jakości.Szkoda psa.

Link to comment
Share on other sites

[B]Szukam karmy niskobiałkowej, bo u mojego psa zaczęły się problemy z nerkami, a karma weterynaryjna jest strasznie droga :shake: Więc karmię psa suchą karmą z proszkiem na nerki ipakitine, do tego trochę ryżu czy warzyw do smaku, żeby pies całą porcję zjadł.

Co do Boscha, jakoś nie jestem do tej karmy przekonana, nigdy jej w prawdzie nie próbowaliśmy, ale słyszałam wiele złych opinii na jej temat.
Chociaż, jeśli wyniki krwi nie będą dobre, zastanowię się czy jej nie kupić, w sumie jest tańsza od RC i Hill'sa, ale czy tak samo skuteczna?

No cóż, jeśli nie Araton (w sumie skład ma taki sobie, ale nie podali ile ma mięsa, więc nie wiedziałam czy jest podobny do makietówek) to zostaniemy jak narazie przy karmie Brit Light&Senior, która ma 20% białka i która sobie bardzo chwalimy :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

pewnie, że bosch to nie jest karma wysokopółkowa, ale na moje oko jednak przewyższa aratona :) i cenowo lepiej wygląda od RC na pewno :) ja boschem nigdy nie karmiłam, choć w poszukiwaniach karmy niskotłuszczowej i na niego patrzyłam [pies trzustkowiec, pusta kieszeń od royala ;)], więc ciężko mi polecać, ale jak na tę półkę cenową wydaje się niezły - przynajmniej patrząc na znajome psy które go jedzą :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

raz kupiłam tą karmę i to był błąd. Wzięłam adult maxi. Moja sunia zupełnie nie chciała jej jeść, nawet przy dosmaczaniu :( to byla tragedia. W końcu chyba wywaliłam z 10 kilo, bo spleśniała od stania w otwartym worku (stała z pół roku, wcale nie w wilgotnym miejscu...)
kategorycznie nie polecam, najgorzej smakująca i najmniej chętnie jedzona karma spośród wszystkich które podawałam psu.

Link to comment
Share on other sites

  • Margo locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...