Jump to content
Dogomania

Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeduszko sterylka zaplanowana na 29 września, + 10 dni rekonwalescencji i zdjęcie szwów, więc ok. 10 -15 październik Mila jest do wzięcia! Z zostawaniem w domu jest tak, że na początku płakała, potem przestała, ale u nas zawsze jest ktoś w domu, więc ona na prawdę sama nie została. Ja myślę, że musi mieć kulę kongo lub coś do gryzienia, bo ona jest strasznie aktywna i nie umie tak leżeć i spać. Nie wiem, czy klatka kenelowa nie byłaby dobra!

Link to comment
Share on other sites

U nas ciężko sprawdzić, bo nawet jak dziewczyny pojadą do Krakowa to w domu jest babcia. Moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia dla Milki, to nadzwyczaj bystry piesek!Ona ubóstwia być z człowiekiem, ale psa da się wszystkiego nauczyć. Na wizytę umów się tak, żeby wszystkim pasowało! I Tobie, i Pani:)

Link to comment
Share on other sites

Pani wolałaby wcześniej psa, będzie szukać. Jeśli Wam nie przeszkadza polecę jej którąś z suń od nas. Ale będzie przeglądała tez inne ogłoszenia.

Z tym zostawaniem w ciszy to jest czasem tak, że jak się mieszka w bloku to nie ma czegoś takiego, jak nauczyć się, bo w tym czasie sąsiedzi postarają się o znaczne odchudzenie portfela lub gorzej. Nie każdy ma czas uczyć tego psa. Tu jest inaczej, bo dom wolnostojący, ale cóż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Coronaj ona nie zostaje sama, w domu są moje starsze córki - studentki, które mają jeszcze wakacje. Zawsze któraś się zlituje i bierze ją do łóżka, żeby nie płakała! Jak one pojadą do Krakowa będzie moja mama, ale ona nie jest specjalną miłośniczką psów, krzywdy nie zrobi, ale też się nie roztkliwia! Stąd wniosek, że Mila powinna mieć dom, w którym zawsze ktoś jest. Choć może to płakanie jej przejdzie. Na smyczy już chodzi dobrze, sama omija przeszkody od tej strony, co trzeba. Po schodach też już dobrze, wprawdzie wycieraczki sąsiadów zalicza, ale już tylko przejdzie przez nie i gna do siebie:) szybko się uczy ta krzyżówka jamnika z terierkiem! Ogólnie jest fajna!!![/QUOTE]

Powoli jednak przyzwyczajaj ja do pozostawania w domku jak nikogo nie ma bo bedzie klopot jaki ma WTATARA...nie chca byc same i problem...

Super, ze bedzie ubranko, powodzenia 29 wrzesnia ze sterylka...trzymam kciuki!!!!Bedzie dobrze..

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie Milka zostaje bez problemu! Nawet już nie jęczy i dziewczyny śpią, a nie zajmują się Milą. Ale w nowym domu musi się od początku do wszystkiego przyzwyczaić! Nie mogę zagwarantować, że nie będzie jakiś powtórek z rozrywki. Ale sunia jest tak fajnym psem, że na pewno znajdzie kochający domek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...