Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

oh no nie chcialam przestraszyc.  Ja po prostu mam swiadomosc, ze nasze psiaki zyja krocej niz my i nie robie z tego tabu. wole o tym mowic glosno zeby sie nawet podswiadomie do tego przygotowac... tak jak mi sie starzeje mama tak psy tez... nie wyobrazam sobie nie dopuszczac do siebie mysli, ze starosc jest nieunikniona a potem miec jakies deprasje czy co tam po stracie... bliskiej osoby czy zwierza.... wiadomo i tak bolec bedzie, tesknota przeogromna.... ale wiadomo, ze zycie biegnie dalej im szybciej to zorzumiemy tym lepiej dla nas i dla np psiaka ktorego mozemy wyciagnac z jakiegos bagna dajac mu dom w miejsce psa ktory odszedl.... wiadomo w pamieci zostaje zawsze ale.... zycie biegnie dalej...

Link to comment
Share on other sites

oh no nie chcialam przestraszyc.  Ja po prostu mam swiadomosc, ze nasze psiaki zyja krocej niz my i nie robie z tego tabu. wole o tym mowic glosno zeby sie nawet podswiadomie do tego przygotowac... tak jak mi sie starzeje mama tak psy tez... nie wyobrazam sobie nie dopuszczac do siebie mysli, ze starosc jest nieunikniona a potem miec jakies deprasje czy co tam po stracie... bliskiej osoby czy zwierza.... wiadomo i tak bolec bedzie, tesknota przeogromna.... ale wiadomo, ze zycie biegnie dalej im szybciej to zorzumiemy tym lepiej dla nas i dla np psiaka ktorego mozemy wyciagnac z jakiegos bagna dajac mu dom w miejsce psa ktory odszedl.... wiadomo w pamieci zostaje zawsze ale.... zycie biegnie dalej...

 

Hm mi raczej o ten brak dojrzałości chodziło niz o no cóż... śmierć. Że kiedyś Go zabraknie jest pewnie... natomiast wciąz mam nadzieję, ze wydorośleje :)

Sandra a może on ma charakter po Pańci? :P

całuski w pyszczorka dla Tazia :)

 

Hihi ja w sumie tez durna jestem :P

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że z mamą już w porządku.

Dzięki za cenne uwagi. Ja co prawda upoważnienia od rodziców mam, ale od małżonka to qrczę chyba nie... Trza coś zrobić, prawda to.

 

A po co Ci dojrzały i poważny Tazzman tak właściwie? Przecież w tym jego urok, że taki nie jest. :)

 

100 lat Taziu i zera dojrzałości! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy raz jeszcze za życzenia :)

 

 

pokaż jakieś ciepłe foty! skrobałam dziś szyby ze szronu aaaa zima nie lubię nie lubię... 

 

Nie mam chwilowo fot :P a stare bez sensu ;) ale w ciągu nastepnych paru dni mam nadzięję, ze się to zmieni to przędziemy wysyłać słoneczko do Was :)

 

 

 

P.S. znowu nie mam dostępu do wszystkich watków tylk odo tych gdzie coś nowego napisane :(

Link to comment
Share on other sites

TZ bym miała z nim kontakt kupił mi smartfona. Ku... wywalę go przez okno.

Telefonu i tak uzywam starego a tam tylko skypa i zaglądam w neta.

I nie chodzi o obsługe tylko te cholerne male ikonki, pukanie długopisem itd.

Ja w pracy na kilku systemach róznych musze pracować i raczej sobie dobrze radze - jak nie wiem to grzebię... i mam wielki monitor ..

 

czekamy na fotki i pozdro :)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam , i widzę że masz zdjęcia od początku galerii :( a moje wszystkie szlag trafił :( kto wie czemu :(

Jak wstawiacie zdjęcia teraz ? 

 

Możę chodzi o serwer na jakim umieszczałaś zdjęcia? ja używam photobucketa, miałam tylko chwilowa przygodę z imageshckiem (jak photobucket nie działał przez chwilę)

 

a wstawiam wciąż przez photo bucket. Kopiuje link juz cały z [IMG] i wklejam tutaj.

Link to comment
Share on other sites

no mi cała galeria zniknęła na dogo bo miałam większosć na imageshacku, a oni w pewnym momencie zażyczyli sobie opłaty - nie płacisz - znikasz :P więc zniknęłam :D

 

O to dlatego ja też zniknęłam :( gdybym wiedziała zapłaciłabym gadom , ale potem nie korzystałam z imageshacka , to nawet nie wiedziałam :(  Cholerka tyle wspomnień :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...