Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

U nas też śnieg, a teraz sypie i sypie gęsto grubymi płatami. Miniki łyse, chyba jednak będę musiała ubierać, czego nie lubię. Dotychczas biegały świeżo wyskubane przy niskich temperaturach i dawały radę, ale dziś to już przegięcie z tym śniegiem.

Link to comment
Share on other sites

haha mni się zawsze wydaje, że lubię zarośnięte - dopóki nie ostrzygę - wtedy sobie przypominam, że bardziej jednak lubie jak są zrobione :D

 

 

a u nas dziś śnieg :( załamka! 

 

Ja tak z Idefixem mam...

 

U nas też śnieg, a teraz sypie i sypie gęsto grubymi płatami. Miniki łyse, chyba jednak będę musiała ubierać, czego nie lubię. Dotychczas biegały świeżo wyskubane przy niskich temperaturach i dawały radę, ale dziś to już przegięcie z tym śniegiem.

 

Rzeczywiście pogoda świruje... Na Boze Narodzenie śniegu nie było to teraz będzie... :o

Link to comment
Share on other sites

No to w tym roku Saththa chyba Ci "zapalenie wszystkiego " nie grozi ;)

Sie pomerdasiło kochani, od kilku lat już mamy tak że Boże Narodzenie ze słońcem w tle, a na Wielkanoc kufajki trza wyciągać...

U mnie rano śniegiem sypnęło, możecie sobie wyobrazić co przeżywa moja ślepa głucha ostrzyzona starucha.

Link to comment
Share on other sites

Ja w tamtym roku na Wielkanoc byłam w Świnoujściu, pamiętam że słońce było acz wietrznie i chłodno.
Ale pamiętam też jak jednego roku śnieg leżał po kolana i wszyscy się smieli że sankami ze swieconką będzie się jechać :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...