Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='eria']Wiecie co, ja tak mam akurat- w jednej robocie pieski, w drugiej robocie pieski, w domu własne pieski i tak naprawdę to czasem można mieć wszelkich piesków serdecznie dość ;)
[/QUOTE]

haha ja też mam w domu pieski, w robocie pieski, pieski, pieski, pieskie życie - owszem czasem mam dość, ale i tak LUBIE TO :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Wiecie co, ja tak mam akurat- w jednej robocie pieski, w drugiej robocie pieski, w domu własne pieski i tak naprawdę to czasem można mieć wszelkich piesków serdecznie dość ;)

Trzymam za usg ;)[/QUOTE]

ale ja Ci zazdroszcze zmianowej pracy ;)



Już jestesmy po. Tazzman pana dokora hmmmm dopuscił do siebie, mielismy mały problem z wsadzeniem do na stół (mogłam kupic yorka:shake) Bo Jak ja przód podniosłam a pan doktor tył to mi przód opadał, głupie plecy ;/

W każdym raze widac ze cos sie z trzustka dzieje i do tego sciana zołądka jest silnie zgrubiała. Pan doktor duzo nie mowil raczej wypytywał no i jutro sie pewnie dowiemy wiecej bo idziemy do 3 lekarza... :eek2: z wynikami krwi z dzisiejszym i zdjęciami ( Tazzman jakiś niewyrazny w srodku jest:lol: nic nie wiedze;) i ten 3 lekarz ma jakos tak ogarnac to wszystk orazem i osobno i zobaczymy co wyjdzie :mdleje:

Tazzman tak sie trzasł podczas badania ze az sie obraz telepał... jeśli trzeba bedzie bardziej szczegółowo i dokładnie to trzeba będzie go zwiotczyć.

a no i dostalismy kreon 10 000 tj musimy kupić. dwie tabletki dziennie rano i wieczorem. tj rozwalic kapsułke i wymieszac z karma.

tiaaaaaaaaaaaa :roll:

Link to comment
Share on other sites

tez tak probowałam;) i to zawsze działało;)Magda swiatkiem z jaka radoscia u niej na stół wskoczył;)


ale tutaj wcale nie chciał współpracowac... do tego moje plecy niestety nie wytrzymały obciazenia i Tazz leciał, ehhhh

Jak mi go zwiatcza to mi beda go do auta zanosić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Biedny Tazzik, ciekawe co tam ten trzeci lekarz wymysli ;-)
Amelowa bardzo ładnie w domu kładzie sie na plecach i pokazuje brzuch, albo na boku a wtedy juz łatwo na plecy. Ale w lecznicy za kazdym razem jak trzeba byo usg robic to ni cholery nie chciala sie polozyc, jak juz ją zmusilam to tylko na sfinksa i nic wiecej...

Link to comment
Share on other sites

jesteśmy...


w sumie nie wiemy nic nowego oprocz tego ze na dzisiejszym usg zoladek wyszedł lepiej niz wczoraj.


w czwartek kolejne badanie krwi. mam nadzieje ze to juz powie coś więcej ehhhh

dalej mamy antyalergiczne, antybiotyk, probiotyk i wszystko heh.

a do tego te enzymy.

A juz kurde miałam nadzieje ze juz koniec eh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']..... znaczy nadal diagnozuja? .....
no nic wazne coby sie coraz lepiej robilo a chyba tak jest co?[/QUOTE]

No diagnozują... Tak jest lepiej :)

[quote name='Margi']Wygląda na to,że chyba nie jest tak źle.
Czekamy na dalsze wieści i trzymamy kciuki za kolejne badania.:kciuki:[/QUOTE]

Ja już w sumie sama nie wiem czy mam się załamywac czy co ja mam robić :) CZEKAĆ MAM ehhh

[quote name='wilczy zew']czekamy na dalsze wieści[/QUOTE]

[quote name='Doginka']Oj czekamy, czekamy:nerwy:[/QUOTE]

Ano czekamy i ja z Wami ;)
[quote name='zerduszko']Ło matko, to się robić coraz trudniejsze do zniesienia. Trza mieć końskie zdrowie żeby chorować :([/QUOTE]

Ehhh no ta nie pewno mnie dobija heh

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy z całą bandą kciuki i ... wilcze pazury za Tazzika!
BTW - Nie mogę się zorientować, czy drugie USG robiłaś w innym miejscu?
Bo jak w tym samym, to może idź gdzie indziej. Mnie z moim własnym USG zaprzyjaźniony lekarz wygonił do innej lecznicy abym powtórzył, a co powiedział o tym co przyniosłem, to nawet powtarzać nie chcę, :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...