Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='Doginka']W sobotę i niedzielę jest wystawa, zawsze możesz przyjść popatrzeć po raz drugi;-):lol:I porobić nam foty:lol: ...[/QUOTE]
Na sobotę, niedzielę i poniedziałek, to ja sobie głęboko w las z piesami pojadę... Zaszyjemy się "gdzieś" w Borach Tucholskich i będziemy zbierać grzybki, potaplamy się w jeziorku, zrobimy sobie mięsko z grilla, przenocujemy pod namiotem albo bez (w zależności od pogody) i będziemy się dobrze bawić ;) (przynajmniej takie mam plany, na długi weekend)

[QUOTE]Saththa :calus: nie smuć się bo sznupkom przynosisz szczęście!!! [/QUOTE]

Dobrze gada, dać jej wódki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erhan']Na sobotę, niedzielę i poniedziałek, to ja sobie głęboko w las z piesami pojadę... Zaszyjemy się "gdzieś" w Borach Tucholskich i będziemy zbierać grzybki, potaplamy się w jeziorku, zrobimy sobie mięsko z grilla, przenocujemy pod namiotem albo bez (w zależności od pogody) i będziemy się dobrze bawić ;) (przynajmniej takie mam plany, na długi weekend)[/QUOTE]


na te grzybki to trzeba było sie do Tekli wybrać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']nie tyla sam czlek jko czlek ogrodnik ino zakupy u niego pogadanie o pieknych roslinkach itd itp hihihi
ale to na mnie dziala podnoszaco a nie na wsyztskich musi[/QUOTE]

wiem wiem - żarcik to był :D

[quote name='Tekla64']bez przesady , chyba ze twe auto pali jak czolg z odrzutowcem skrzyzowany hihihi[/QUOTE]

no chyba coś tędy u Erhana było :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Och tak :) To jest chobroba umysłowa moja droga, bo normalna kobieta na chandrę kupuje biżuterię ;) Zawsze to mojemu niezadowolonemu powtarzam jak mnie pyta ile :lol:[/QUOTE]

niektóre lubują sie jeszcze w ubraniach i kosmetykach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Och tak :) To jest chobroba umysłowa moja droga, bo normalna kobieta na chandrę kupuje biżuterię ;) Zawsze to mojemu niezadowolonemu powtarzam jak mnie pyta ile :lol:[/QUOTE]

[quote name='Fides79']niektóre lubują sie jeszcze w ubraniach i kosmetykach :lol:[/QUOTE]

nie nosze bizuteri. Mam jedna parę kolczykó, dwa łańcuszki od wielkiego dzwonu. A pierscionek w poniedziałek oddałam wiec... to nie było by dobre...

I nie nawidze zakupów :eek2:

Link to comment
Share on other sites

dla mnie największą tragedią jest kupowanie butów i spodni.... no masakra
za to w zoologu mając do dyspozycji 100zł bon do wykorzystania to mogłam łazić godzinę i przebierać i wybierać hihiih co to by było jak bym miała bogatszy bon ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']bez przesady , chyba ze twe auto pali jak czolg z odrzutowcem skrzyzowany hihihi[/QUOTE]

noooo, jak dobrze kojarze auto Erhana, to niewiele sie pomyliłaś :megagrin:

[quote name='zerduszko']Och tak :) To jest chobroba umysłowa moja droga, bo normalna kobieta na chandrę kupuje biżuterię ;) Zawsze to mojemu niezadowolonemu powtarzam jak mnie pyta ile :lol:[/QUOTE]

o żesz!!!, ... znaczy, ja jestem nienormalna... :grins:

[quote name='Erhan']no cuś koło tego :D[/QUOTE]


a, czyli że dobrze skojarzyłam hihihi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']
[QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17424596#post17424596"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] dawaj foty :grins:[/QUOTE]Ni mam :shake:[/QUOTE]
Dawaj, dawaj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erhan']Dawaj, dawaj :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Tekla64']to zrob!!!! i wstawiaj nie obijaj sie[/QUOTE]

[quote name='Erhan']-Dobrze gada ? - dać jej wódki ?
-Daaać !!!
:evil_lol:[/QUOTE]

Tekli wódki dać a ja czemu mam wstawać? dopiero do domu wróciłam ;/ biedny Tazz cały dzien sam :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...